Ba miras iç tasarım

Genel

Program açıklaması

SİZE UYGUN TARİH BAŞLAYIN! ÇALIŞMA ONLINE 100 PUAN. İngiltere'nin TEK MİRASI DERECESİ. 26 YILLIK DENEYİM.

Eğer 'öğrenmek ederken kazanırsınız.' böylece Staffordshire Üniversitesi ile ortaklaşa NDA gerçekten ESNEK çevrimiçi derece sunar Doğrudan uygula - 100 puan ile hiçbir UCAS, giriş. ÜCRETSİZ CAD yazılımı, ücretsiz BIID Üyeliği, NUS kartı ve sınırsız öğretmen temas. Çalışmak ve derecesi yanında pratik deneyim kazanırlar.

Ulusal Tasarım Akademisi'nde biz bireyler olarak bütün öğrencilerimizi davranın. NDA hiçbir terimleri veya dönem vardır. Diğer öğrencilerin değil, hızını - Öğrenciler kendi hızlarında kendi başlangıç ​​tarihini ve çalışma seçebilirsiniz. NDA her öğrenci kendi bireysel çalışma planı vardır.

NDA biz BA (Hons) Tüm NDA derece için öğrenci kredileri mevcut tüm detaylar için web sitemizi görüşürüz ulaşmak için benzersiz ve esnek 'Çift Diploma' rota var. serbest Miras İç Mimar ya da bir tasarım Uygulama içinde, hatta Milli güven veya benzer miras örgütü için çalışan mükemmel olarak kariyer fırsatlarının vardır. Alternatif NDA İç Tasarım online Yüksek Lisans, MA üzerine garantili ilerleme güzergahı sunuyoruz. Daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret edin.

İç Tasarım eşsiz Miras sektöründe mezunları mükemmel tasarım becerilerini değil, aynı zamanda tasarım tarihinin ayrıntılı bir bilgiye sahip olmalıdır, sadece. İngiltere'de sadece Miras İç Tasarım derecesi olarak, bu dersten NDA mezunları yüksek talep bulunmaktadır. tasarım sektöründe ve uluslararası tasarım Enstitüleri ile yakın bir çalışma, NDA bu mirası derecesini özellikle kendi ihtiyaçlarını karşılamak için dizayn edilmiştir. Bu yaratıcı tasarım becerileri ile tarihin aşkını birleştirmek için eşsiz bir fırsattır.

Ulusal Tasarım Akademisi tarafından işletilen BA (Hons) Miras İç Tasarım lisans öğrencileri miras tarzı bir vurgu ile iç tasarım dünyasına incelemek için mükemmel bir fırsat sunuyor.

BA (Hons) Miras İç Tasarım Modülleri:

Listelenen binalar için araştırma becerileri ve tarihsel bağlam Geleneksel tasarım teknikleri Tasarım tasarım Uzay planlama Tasarım tarihinin Miras duvar, döşeme ve pencere tedaviler Staj Ticari miras projesi Miras dönüşümleri araştırma projesi, bağımsız çalışma, kişisel bir öğretmen ile müzakere edilecek

Son Güncelleme Mar 2017

Okul Hakkında

The National Design Academy has been teaching Interior Design for over 26 years. We are experts in online learning. Specialised in part-time interior design courses, we deliver high quality, industry- ... Devamını oku

The National Design Academy has been teaching Interior Design for over 26 years. We are experts in online learning. Specialised in part-time interior design courses, we deliver high quality, industry-recognised, accredited courses from diploma to post-graduate level through flexible, online, distance learning. With an alumni of over 30,000 students in 80 countries. NDA graduates are highly sought after, and prized for their confidence, skills and commercial awareness. Daha Az