Ba perakende tasarım

Genel

Program açıklaması

UK İLK ONLINE BA (HONS) PERAKENDE TASARIM DERECESİ. Size uygun zaman SİZİN KURSU START - DEĞİL ÜNİVERSİTESİ! DOĞRUDAN, 100 PUAN GEÇERLİ.

Eğer 'öğrenmek ederken kazanırsınız.' böylece Staffordshire Üniversitesi ile ortaklaşa NDA gerçekten ESNEK çevrimiçi derece sunar Doğrudan uygula - 100 puan ile hiçbir UCAS, giriş. ÜCRETSİZ CAD yazılımı, ücretsiz BIID Üyeliği, NUS kartı ve sınırsız öğretmen temas. Çalışmak ve derecesi yanında pratik deneyim kazanırlar.

Ulusal Tasarım Akademisi'nde biz bireyler olarak bütün öğrencilerimizi davranın. NDA hiçbir terimleri veya dönem vardır. Diğer öğrencilerin değil, hızını - Öğrenciler kendi hızlarında kendi başlangıç ​​tarihini ve çalışma seçebilirsiniz. NDA her öğrenci kendi bireysel çalışma planı vardır.

NDA biz BA (Hons) Tüm NDA derece için öğrenci kredileri mevcut tüm detaylar için web sitemizi görüşürüz ulaşmak için benzersiz ve esnek 'Çift Diploma' rota var. serbest İç Mimar olarak ya da bir tasarım Uygulama içinde mükemmel kariyer fırsatlarının vardır. Alternatif NDA İç Tasarım online Yüksek Lisans, MA üzerine garantili ilerleme güzergahı sunuyoruz. Daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret edin.

Perakende İç Tasarım büyük küresel sektöründe, mezunların sadece üst tasarım şirketleri, ancak markalaşma, görsel mağazacılık ve müşteri deneyimi ses bilgisi talep iç tasarım becerilerine sahip olmamalıdır. sanayi ve resmi uluslararası tasarım Enstitüleri ile yakın bir çalışma, NDA bu Perakende İç Derecesi özellikle kendi ihtiyaçlarını karşılamak için dizayn edilmiştir. Sadece NDA mezunları perakende endüstrisinin ticari gereksinimleri tam olarak farkında da, pratik deneyim ile iç tasarımcılar olacak nitelikli olacaktır. Bu yenilikçi derecesi İngiltere'de eşsiz olduğundan, bu derece mezunları yüksek sonra aranır. Daha sonra alışveriş için seviyor iç mimar tomurcuklanan varsa bu sizin için derecesidir!

BA (Hons) Perakende İç Tasarım Modülleri Araştırma ve Görsel iletişim ve Bağımsız daha geniş bir bağlam Perakende araştırma projesi sergi tasarımı veya perakende tasarım Sürdürülebilir tasarım ve teknoloji Staj Ticari perakende tasarım projesi Choice merchandising Marka müşteri deneyimini planlama perakende sektöründe Space bağlamsallaştırma , sizi ilgilendiren bir alanda kişisel öğretmen ile müzakere edilecek I araştırma

Son Güncelleme Mar 2017

Okul Hakkında

The National Design Academy has been teaching Interior Design for over 26 years. We are experts in online learning. Specialised in part-time interior design courses, we deliver high quality, industry- ... Devamını oku

The National Design Academy has been teaching Interior Design for over 26 years. We are experts in online learning. Specialised in part-time interior design courses, we deliver high quality, industry-recognised, accredited courses from diploma to post-graduate level through flexible, online, distance learning. With an alumni of over 30,000 students in 80 countries. NDA graduates are highly sought after, and prized for their confidence, skills and commercial awareness. Daha Az