Bilgi Teknolojisi Bilim Ustası (University College Dublin)

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Üniversite Koleji Dublin

AACSB (ABD), AMBA (İngiltere) ve EQUIS (Avrupa) 'dan üçlü taç' akreditasyonu alan dünyadaki ilk% 1 kurum arasında ve seçkin işletme okullarından biri olan University College Dublin (UCD) en iyi kaliteyi sunar. Profesyonellerin hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için Yüksek Lisans Dereceleri

University College Dublin (UCD) tarafından verilen ve Singapur'da Kaplan aracılığıyla verilen programlarla verilen tüm Dereceler, Çin Halk Cumhuriyeti Eğitim Bakanlığı'na bağlı olan Çin Scholarly Exchange Uluslararası Hizmet Merkezi (CSCSE) tarafından onaylanmıştır.

Bilgi Teknolojisi programında Yüksek Lisans of Science , Bilgi Yönetimi alanında ustalık elde etmek, kariyerlerinin büyümesini hızlandırmak ve ağlarını benzer düşünen iş liderleriyle kurmak isteyen profesyoneller için tasarlanmıştır. Program Elektronik Ticaret, E-Ticaret ve Bilgi Teknolojileri Yönetimi konularında sağlam bir temel sunmaktadır.

Öğrenciler, Dijital İşletme ve Bilgi Teknolojileri dünyasında kariyerlerini büyütmek için gerekli teorik bilgileri, analitik becerileri ve metodolojileri edineceklerdir.

Yapı ve İçerik

Bu Yüksek Lisans Programı, yarı zamanlı olarak en az 18 ay içerisinde tamamlanabilir. Programın yapısı aşağıdadır:

Çekirdek Modüller

  • Örgütsel Davranış
  • Küresel Stratejik Yönetim
  • Kurumsal Finansal Yönetim
  • Araştırma Kağıdı 1
  • Araştırma Makalesi 2

Pathway modülleri

  • E-İşletmenin Temelleri
  • Yönetim Destek Sistemleri
  • Rekabet Avantajı için Stratejik Bilgi Yönetimi

Araştırma Makaleleri 1 ve 2 Bu Yüksek Lisans programı, aşağıdakileri içeren geniş bir yeterlilik yelpazesini kabul eder:

  • Herhangi bir disiplinde lisans diploması
  • Lisans derecesi olmayan ancak ilgili mesleki yeterliliğe ve iş deneyimine sahip adaylar, duruma göre değerlendirilecektir.

Her durumda, programa kabul edilmek için nihai karar Üniversiteye aittir.

İngilizce Gereksinimleri:

Adayların Üniversitenin İngilizce dil gereksinimlerini karşılamaları gerekmektedir.

Teslimat Yöntemi

Her modül 9 haftalık bir sürede teslim edilir. Dersler genellikle üçüncü hafta üst üste 5 gün boyunca devam eder (hafta içi ve hafta sonları dahil).

Her modül 24 temas saatiyle desteklenir. Dersler genellikle hafta sonları ve hafta içi akşamları yapılır.

Değerlendirme yöntemleri

Her modül, sınıf katılımı, yazılı ödevler, projeler ve sınavların herhangi bir kombinasyonu ile değerlendirilir. Değerlendirme yöntemleri bireysel modül gereksinimlerine göre değişebilir.

Mezuniyet ve Derecesi

Program yapısında öngörülen modülleri başarıyla tamamlayan ve geçen öğrencilere, University College Dublin'den Bilişim Teknolojisi Yönetimi Yüksek Lisansı verilir.

Yüksek Lisans Derecesi, kampüsteki mezunlara verilen ödülle aynı olacaktır.

Program Ücretleri

Toplam ücret üniversite kaydı, dersler / dersler / çalıştaylar ve ödevler / testler / sınavlar / projeler (varsa), dijital formattaki program materyalleri, Derecesi (kazanılmışsa) ve transkript gibi değerlendirmeleri içerir.

Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Kaplan’s vision is to become Singapore’s “Private Education Institute of Choice”, and we are committed to helping our students achieve their career and educational goals through lifelong learning oppo ... Devamını oku

Kaplan’s vision is to become Singapore’s “Private Education Institute of Choice”, and we are committed to helping our students achieve their career and educational goals through lifelong learning opportunities. Daha Az
Singapur , Singapur , Singapur + 2 Daha fazla Daha az