Bilgi Teknolojisinde AAS

Genel

Program açıklaması

Teknoloji her geçen gün günlük hayatımızda daha belirgin bir yer sağlıyor. Bu nedenle BT profesyonellerinin en çok talep gören çalışanlar arasında olması şaşırtıcı değildir. Bilgisayar bakımından geliştirme ve veri madenciliğine kadar her şeyi kapsayan kariyer odaklı bir müfredat ile eVersity, çok çeşitli bilgi teknolojisi fırsatlarının kapılarını açabilir.

Mesleki Yolun gerekliliklerini tamamlayan öğrenciler şunları yapabilecektir:

• Programlama, ağ oluşturma, veritabanları ve veri analizi gibi bilgi teknolojisi alanındaki geniş bir konu dizisini tartışın.

• Kullanıcıların, yöneticilerin ve geliştiricilerin ihtiyaçlarını karşılayan güvenli, son derece işlevsel bir bilgi sistemi tasarlayın ve sürdürün.

• Bir bilgisayar sistemi ve bilgisayar ağının bakımını yapın, sorun giderin ve onarın.

• Teknik ve teknik olmayan kişilerle etkili bir şekilde iletişim kurun.

• Etik, yasal ve kamu politikası konularına dayalı olarak teknolojinin toplum üzerindeki etkisini eleştirel bir şekilde değerlendirin.

• Sistem ağlarını koruyun ve koruyun ve gizlilik, bütünlük, kimlik doğrulama, kullanılabilirlik ve inkar etmemeyi sağlayın.

• Büyük miktarda veriyi analiz edin, veri kümesinden bilgi alın, kalıpları keşfedin, kanıtları koruyun ve daha sonra kullanmak üzere tercüme edin.

Son Güncelleme Oca 2021

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Brought to you by the University of Arkansas System (UA), Arkansas’s only 100 percent-online institution from the University of Arkansas System, eVersity offers career-ready degrees taught by faculty ... Devamını oku

Brought to you by the University of Arkansas System (UA), Arkansas’s only 100 percent-online institution from the University of Arkansas System, eVersity offers career-ready degrees taught by faculty from across the University of Arkansas System. Daha Az