(Uzaktan Eğitim, Multimedya ve Grafik Sanatlar Bölümü ile birlikte)

Hakkımızda

Program, dünyadaki yerel topluluk ve dil öğretmenlerinin ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktadır.

Tüm meslek seviyelerinde (ilköğretim öncesi, ilköğretim, ortaöğretim, üçüncü düzey) yeni teknolojilerin kullanımıyla ikinci / yabancı bir dili öğretmek için profesyonel kariyer için bugün gerekli olan bilgi ve becerileri geliştirmeyi amaçlamaktadır. Dil öğretiminde öğrenme teorileri, pedagojik yöntemler ve teknolojik uygulamalar üzerine odaklanmaktadır. Dil öğretimindeki çağdaş öğrenme teorileri ve yöntemleri ile aynı zamanda ikinci bir dil (L2) veya Yabancı Dil (FL) olarak öğretilen dillerin öğretimi ve öğrenimindeki yeni teknolojilerin uygulama teorileri ve yöntemleri ile de ilgilidir. İngilizcenin ikinci / yabancı dil olarak öğretilmesiyle sınırlı olmamakla birlikte, önerilen Yüksek Lisans programının amaçları, İngilizcenin İkinci Dil Olarak Öğretimi için teknolojik standartla tutarlıdır (İkinci Dil Teknoloji Standartları Çerçevesi Olarak İngilizce Öğretimi, 2008) .

Spesifik olarak, programı tamamladıktan sonra, öğrencilerin Bilgisayar Destekli Dil Öğrenimi ve Özerk ve Yaşam Boyu Öğrenme alanlarında uzmanlaşmış bilgi, beceri ve deneyimler kazanmaları beklenir.

Öğrenci Tipi ve Sayısı

CALL’daki yüksek lisans programına katılmak isteyen, CALL’daki yüksek lisans programına katılmak isteyen dünyanın dört bir yanından (hükümet ve özel okullardan ve Kıbrıs’ta ve Avrupa’da yüksek lisans eğitiminden, Orta Doğu, Afrika, Asya, Kuzey Amerika ve Avustralya’dan) yüksek lisans eğitimi almak bu konu ve bu özel mod ile. Yüksek kalitede kalmayı sağlamak için rekabetçi bir sürecin ardından kabul edilen maksimum öğrenci sayısı 15-20'dir.

Başvurular için buraya tıklayın

Program dili:
  • Ingilizce

Cyprus University of Technology için 1 tane daha kurs bak. »

Son Güncelleme Şubat 5, 2019
Bu kurs bir e-Öğrenme
Start Date
Duration
Bilgi iste
Tam zamanlı
Price
4,100 EUR
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
End Date
Son başvuru tarihi
Location
Son başvuru tarihi
End Date