Biyo-Rejeneratif Estetikte Doktora

Genel

Program açıklaması

Biyo-Rejeneratif Estetik Doktora Karma Modda Yoğun bir E-Öğrenme Programıdır ve Biyo-Rejeneratif Estetik Endüstrisinde Nobel Öncüleri ve Yenilikçi Liderlere Yükselmeyi Hedefleyen Sertifikalı ve Deneyimli bir Dermatolog tarafından denetlenmektedir.

Biyo-Rejeneratif Estetik, biyolojik rejenerasyonun derinlemesine çalışmasını ve bütünsel estetik bilimini başarıyla birleştirir. Bu program, güzellik uzmanları ve estetik uzmanlarının yanı sıra cilt fizyolojisi hakkındaki bilgilerini derinleştirmek ve biyolojik bilimlere dayanan estetikte en son trendler üzerine araştırma yapmak isteyen bilim adamları, hemşireler, beslenme uzmanları / diyetisyenler ve eczacılar için idealdir.

Neden Biyo-Regenarive estetik mezunu olun?

Bir EWAA öğrencisi olarak, yeni kazandığınız bilginin gücünü ve müşterileriniz üzerinde yarattığınız etkiyi, içerik yazma, makaleleri yayınlama ihtiyacı bulgularınız üzerinde bir fikir birliği oluşturur, yeni metodolojileri veya çözüm planlarını test eder. Alanda paylaşılabilen uyumlu çözümler kümesi.

Bu Biyo-Rejeneratif Estetisyenlik kursu, ilerleyen yıllarda Diploma'daki patofizyolojiyi ve temel çözümleri tanımaya ve eğitilmiş durumunuzdan kişiselleştirmeye yükselen fizyoloji aracılığıyla, Rejeneratif Bilimler biyolojik bilimlerine tanıtılmanızı adım adım götürecektir. sabitlenmeleri gerekenler dahil her şeyi içeren bir çözümün nasıl oluşturulacağına dair vizyon, yani Zayıflık ve / veya Metabolik Sendrom.

Rejeneratif Bilimler alanında ilgi alanınıza odaklanan bir araştırma yapacak ve tez sunacaksınız.

Müşterileriniz için, giriş yaptıkları andan itibaren geri döndükleri ve tercih ettikleri estetisyen olarak sizinle birlikte kaldıklarına kadar en iyi estetik önlem kombinasyonuna karar verirken mesleki kararlarınızın tanınması, sektördeki büyümeniz sizi onaylanmış bilim ile zirvelere götürecektir. ve bilgi.

Bilimin müşterilerinin kaygılarının ardında bilime hakim olan bir estetisyen, oluşturdukları veya sunmayı amaçladıkları estetik çözümlerin sonuçları hakkında onaylanmamış iddiaları olan, bilim dışı destekli estetisyenlerin aksine, her zaman bir katma değer ve lider lider olacaktır. genellikle ürüne veya cihaza bağımlıdır.

Kim katılmalı

Biyo-Rejeneratif Estetik Yüksek Lisans Mezunları, Araştırmacılar, Dermatologlar, Pratisyen Hekimler, Estetik Endüstri Liderleri / Öncüleri, Estetik Danışmanlar, Estetikçiler, Paramedikal Uygulayıcılar, Hemşireler.

Program hedefi

Biyolojik Rejeneratif Estetik, Sağlık ve Güzellik Alanında Hızla Büyüyen Biyolojik Rejeneratif ve Yaşlanma Karşıtı Tıp Alanını Tamamlayan Sertifikalı Uzmanları, Araştırmacıları, Öncüleri ve Liderleri Geliştirmek ve Güçlendirmek.

Tamamlandığında elde edilen beceriler

Biyo-Rejeneratif Estetik Bilimlerinde Üst Düzey Araştırma Becerileri, İleri Endüstriyel Liderlik, Biyo-Rejeneratif Estetik Merkezlerinin Çalıştırılması için Direktif Beceriler ve Estetik Tıbbi Prosedürlerin Mevcut Uygulamalara Dahil Edilmesi.

Müfredat

 • Dümensel Sistemin İleri Patofizyolojisi
 • Biyo-Rejenerasyonun İleri Estetik Farmakolojisi
 • İleri Estetik Dermatoloji
 • Gelişmiş Ağrı Yönetimi
 • Gelişmiş Lazer ve Aygıt Tabanlı Bilimler
 • Cildin İleri Bulaşıcı Hastalıkları
 • İleri Mesleki Tehlikeler ve Sterilizasyon
 • İleri Beslenme ve Yaşam Tarzı Denge Danışmanlığı
 • Uluslararası iş yönetimi
 • İleri Tüketici Psikolojisi
 • Depolama ve Lojistik
 • Franchise Yönetimi
Son Güncelleme Nis 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

In Bio-Regenerative Esthetics, the focus will be on how BioRegenerative Science can restore the natural condition of the integumentary (skin) system and its corresponding pathophysiology, the esthetic ... Devamını oku

In Bio-Regenerative Esthetics, the focus will be on how BioRegenerative Science can restore the natural condition of the integumentary (skin) system and its corresponding pathophysiology, the esthetic pharmacology of bio regeneration, pain management, esthetic dermatology and much more. The program is also designed to impart the requisite business management and entrepreneurship skills that are required for Estheticians to be able to successfully operate their business and even progress towards franchising. Daha Az