Biyoteknoloji Bilim Ustası

Genel

Program açıklaması

Biyoteknolojideki Johns Hopkins MS, bir endüstri odaklı, temel bilim, uygulamalı bilim ve laboratuvar bilimlerinin kapsamlı bir araştırmasını sunuyor. Program biyokimya, moleküler biyoloji, hücre biyolojisi, genomik ve proteomiklerde sağlam bir topraklama sağlar.


Müfredatımız sizi araştırmaya, laboratuvar ekiplerine liderlik etmeye, gelişim ve planlama kararları vermeye, büyük projelere araştırma yöntemleri oluşturup uygulayarak yönetim ve pazarlama kararlarının devamını almaya hazırlayacaktır.


Birçok öğrenci genel derecenin esnekliğini sever; Öğrencilerin bireysel kariyer hedeflerine ulaşmak için dersleri uyarlamalarını sağlar.


Program ayrıca beş farklı konsantrasyon sunuyor:

  • Biyosavunma
  • Biyoinformatik
  • Biyoteknoloji kuruluşu
  • Düzenleyici işler
  • İlaç keşfi
  • Rejeneratif ve Kök Hücre Teknolojileri


Öğrenciler tüm akademik çalışmaları beş yıl içinde bir yüksek lisans veya sertifika programında tamamlamalıdırlar.

Beş yıllık süre, ilk dersin başlangıcından, dereceye doğru (sürekli kayıt için harcanan süre dahil) hesaplanır. Sürekli kayıt zaman sınırlama gereksinimini durdurmaz veya uzatmaz. Bu zaman sınırı, derece veya sertifikaya göre onaylanması için onaylanmış olan Johns Hopkins okul / bölümlerinde alınan dersleri içerir. Gerekirse, öğrenciler program komitelerinden programlarını beş yıllık sınırlamanın ötesinde tamamlamak için bir süre uzatımı isteyebilir.

Bir uzatma verilirse, bir mektupta bildirilir ve uzatmada yer alan zamana göre beş yıllık sınır artar. Bir sömestir tam bir yıla kadar ve nadiren iki sene boyunca bir uzatma için verilebilir.

Son Güncelleme Haz 2018

Okul Hakkında

Founded in 1876, Johns Hopkins University, a top-tier research university with campus locations in Maryland and Washington, DC, has been dedicated to educating its students and cultivating their capac ... Devamını oku

Founded in 1876, Johns Hopkins University, a top-tier research university with campus locations in Maryland and Washington, DC, has been dedicated to educating its students and cultivating their capacity for life-long learning, to foster independent and original research, and to bring the benefits of discovery to the world. Daha Az