Biyoteknoloji Girişimi ve Girişimcilik Yüksek Lisans

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Johns Hopkins Yüksek Lisans Biyoteknoloji Girişimcilik ve Girişimcilik programı, mevcut bir biyoteknoloji organizasyonu veya yeni bir biyoteknoloji girişiminin başlatılmasını hayal edenler için laboratuvarın ötesinde bir kariyer yapmak isteyen biyoteknoloji uzmanları içindir.


Bu heyecan verici yeni program, biyoteknoloji girişimi ve girişimciliğiyle güçlü bir bilim temeli oluşturuyor ve bilim adamlarının tüm biyoteknoloji girişimini ve sektöre özgü sorunları daha iyi anlamaları için eşsiz bir eğitim ortamı sağlıyor.


Müfredat, kuruluşların ve biyoteknoloji endüstrisinde karşılaşılan düzenleyici zorlukları ele almak için disiplinler arası bir temel sağlayacaktır. Bu program, bilim adamlarını ürün fikirlerini ticarileştirmek ve / veya bir biyoteknoloji kuruluşunu yönetmek için gerekli araç ve bilgi ile donatmaktadır. Mezunlar, çeşitli iş fırsatları için özellikle uygun olacak, özellikle biyoteknoloji alanında yönetim ve liderlik rolleri.


Öğrenciler tüm akademik çalışmaları beş yıl içinde bir yüksek lisans veya sertifika programında tamamlamalıdırlar.

Beş yıllık süre, ilk dersin başlangıcından, dereceye doğru (sürekli kayıt için harcanan süre dahil) hesaplanır. Sürekli kayıt zaman sınırlama gereksinimini durdurmaz veya uzatmaz. Bu zaman sınırı, derece veya sertifikaya göre onaylanması için onaylanmış olan Johns Hopkins okul / bölümlerinde alınan dersleri içerir.

Gerekirse, öğrenciler program komitelerinden programlarını beş yıllık sınırlamanın ötesinde tamamlamak için bir süre uzatımı isteyebilir. Bir uzatma verilirse, bir mektupta bildirilir ve uzatmada yer alan zamana göre beş yıllık sınır artar. Bir sömestir tam bir yıla kadar ve nadiren iki sene boyunca bir uzatma için verilebilir.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Founded in 1876, Johns Hopkins University, a top-tier research university with campus locations in Maryland and Washington, DC, has been dedicated to educating its students and cultivating their capac ... Devamını oku

Founded in 1876, Johns Hopkins University, a top-tier research university with campus locations in Maryland and Washington, DC, has been dedicated to educating its students and cultivating their capacity for life-long learning, to foster independent and original research, and to bring the benefits of discovery to the world. Daha Az