CMA (Certified Management Accountant) Online Kursu

Genel

Program açıklaması

Apex Eğitim Enstitüsü şimdi internet üzerinden gerçek zamanlı olarak verilen dersleri içeren CMA (Certified Management Accountant) Online Kursunu sunuyor. CMA sertifikalı eğitmenler bu sınıfları öğretecektir. CMA eğitimi gerçek zamanlı olduğundan, öğrenciler soru sorma ve eğitmenle etkileşim kurma şansına sahip olacaklar. Tekrar görüntüleyebilmeniz için tüm dersler kaydedilecektir. Ayrıca, CMA Online Kursuna kayıtlı öğrencilere eksiksiz çalışma materyalleri verilecektir.

CMA Online Sınıflarımız, uzaktan öğrenmenin faydalarını en üst düzeye çıkarmak için amaca yönelik tasarlanmış teknolojiyi kullanır.

CMA dersleri canlı olarak teslim edilir. Oturumda, CMA sertifikalı bir eğitmen ve sanal sınıf teknolojisini kullanarak içerik sunmak için bir grup katılımcı yer alacak.

Öğrencilere, CMA ile ilgili şüpheleri gidermek, sorular sormak ve diğer öğrencilerle etkileşim kurmak için bir platform sağlanır.

Öğrenciler, tıpkı geleneksel bir sınıf gibi eğitmeni görüntüleyebilir, dinleyebilir ve onunla etkileşim kurabilir.

Öğrenciler herhangi bir soru sorma ve soru çözme pratiğine katılma özgürlüğüne sahiptir.

Öğrencilere eğitmenden CMA Online Dersinden sonra bile soru sormaları için e-posta ve WhatsApp verilir.

Öğrencilere, ilk denemede CMA sınavını geçmeleri için eksiksiz CMA çalışma materyali verilir.

Son Güncelleme Oca 2021

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Apex Institute is one of the highest-rated training providers of professional certifications in Dubai & Abu Dhabi. We offer professional certifications that are capable of enhancing your career fo ... Devamını oku

Apex Institute is one of the highest-rated training providers of professional certifications in Dubai & Abu Dhabi. We offer professional certifications that are capable of enhancing your career forever exponentially. Daha Az