DBA - İşletme Doktoru

Genel

Program açıklaması

DBA - İŞLETME DOKTORU: öğrencinin uzun yıllara dayanan mesleki deneyiminden isteğe bağlı bir konu

Neden İşletme Doktoru (DBA) seçmelisiniz?

DBA adayları modern iş uygulamalarına doğrudan katkıda bulunmayı amaçlıyor. Teoriyi gerçek iş problemlerine uygulayarak, DBA öğrencileri tezlerini İşletme alanına yeni fikirler tanıtmak için kullanırlar. Program, pratik anlayışa ve öğrencilerin teorik bilgilerini etkili bir şekilde tamamlayabilen bağımsız bir araştırmaya dayanmaktadır.

DBA'yı kim seçecek?

DBA programımız, katılımcıların katılırken uzun süre işten çıkmasına gerek kalmadan, işletme alanında yüksek lisans derecesi almak için iyi bir fırsat sunmaktadır.

Tez konusu öğrenicinin en iyi bildiği araştırma alanı olabilir, dolayısıyla öğrencinin fiili faaliyetlerine mükemmel bir katkı sağlar.

İnsanlar iş hayatlarında zaten çok şey başardıklarında ve yeni zorluklara ihtiyaç duyduklarında DBA yapıyorlar. Genellikle 30'larında, bazıları 40'larında, bazıları daha da yaşlı. Uzun yıllara dayanan iş tecrübeleri, iyi pozisyonları, iyi bir maaşı, çok fazla hırsları ve motivasyonları var.

Süre: 2 dönem

MBA / MSc veya diğer yüksek öğretim için başvuru

Eğitim ücreti: 5.000 EURO / dönem

Eğitim, konferanslar, videolar ve danışman yardımı ile çevrimiçi olarak sağlanır.
Eğitim İngilizce, Almanca, Rusça ve Macarca olarak verilmektedir.

Elbette bir tez teslim ve savunma ile sona erer.

Uygulama:

  • başvuru formu gönder
  • kalifikasyonunuzun bir kopyasını gönderin
  • Özgeçmiş
  • İşyeri belgesi

Son başvuru tarihi: 30 Haziran 2020

Son Güncelleme Ağu 2020

Okul Hakkında

Alfred Nobel Open Business School is a professional umbrella holding, which uses its institutional relations to provide the highest standards of academic activities. We are proud to outsource other pr ... Devamını oku

Alfred Nobel Open Business School is a professional umbrella holding, which uses its institutional relations to provide the highest standards of academic activities. We are proud to outsource other prestigious university and college partners and their reputable scholars and curricula by striving for scholarly excellence from a more pragmatic, business-related perspective. Daha Az