close

Filtreler

Sonuçları Göster

Online Kurs Eğitimleri içinde Çevre Bilimleri 2021

Bir ders, bir konunun basit bir çalışması veya bir konunun daha yoğun daldırması olabilir. Uzunluğu kısa veya uzun olabilir ve bazı derslerde sonuca varılması için bir sertifika verilebilir. Çevre bilimlerinde çevrimiçi bir ders nedir? Çevre bilimleri, Dünya üzerinde gerçekleşen tüm bilimsel süreçlerin bir araştırmasıdır. Buna kimyasal, biyolojik ve fiziksel dahildir.… Devamını oku

Bir ders, bir konunun basit bir çalışması veya bir konunun daha yoğun daldırması olabilir. Uzunluğu kısa veya uzun olabilir ve bazı derslerde sonuca varılması için bir sertifika verilebilir.

Çevre bilimlerinde çevrimiçi bir ders nedir? Çevre bilimleri, Dünya üzerinde gerçekleşen tüm bilimsel süreçlerin bir araştırmasıdır. Buna kimyasal, biyolojik ve fiziksel dahildir. Buna ek olarak, bir ders de toplumların çevre üzerindeki etkilerini kapsayabilir. Bir derste ele alınan konular arasında çevre sorunları, sürdürülebilirlik, enerji kaynakları, kirlilik, ekosistemler ve koruma sayılabilir. Kurslar, coğrafya, fizik, biyoloji, sosyal bilimler ve kimyadan fikirler içerebilir. Bazı dersler öğrencilerin yeteneklerini laboratuvar ortamında test etme fırsatı verebilir.

Çevre bilimlerinde ders alarak, öğrencilerin koruma konusundan iş hayatına kadar birçok kariyerinde yararlı olabilecek bilim becerilerini güçlendirmelerine yardımcı olabilir.Laboratuar prosedürleri ve bilgi toplama bilgisi bir öğrencinin özgeçmişini güçlendirmeye yardımcı olabilir.

Bir çevre bilimleri dersi için maliyetler okullar ve programlar arasında farklılık göstermektedir. Öğrencilerin en iyi maliyet tahminleri için ilgilendikleri okullarla kontrole gitmeleri önerilir.

Bir çevre bilimleri dersinin tamamlanması, öğrencilerin atık yönetimi, geri dönüşüm, kamu politikası ve tarım alanında kariyer yapmalarına yardımcı olabilir. Ayrıca, özellikle çevre yönetimi alanında iş hayatında yardımcı olabilir. Öğrenciler koruma görevlileri, çevre danışmanları veya öğretmenler olarak çalışmayı seçebilirler. Bazı öğrenciler, daha fazla kariyer imkânı sağlayacak bir lisans programında eğitimlerine devam etmeyi seçmektedirler.

İster çevreyi korumak ve çevre sorunlarını keşfetmek için bir ilgi varsa veya bir kariyer için beceri kazanmak istiyorsanız, çevre bilimleri dersi mükemmel bir seçenek olabilir.Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
format_list_bulleted Filtreler
South-Eastern Finland University of Applied Sciences, XAMK
Mikkeli, Finlandiya +3 Daha fazla

İklim değişikliği en önemli tartışma konusudur, ancak efsanelerden ve yanlış anlamalardan kolayca etkilenir. Bu Mikro Kurs, fenomenin arkasındaki temelleri, güncel eğilimleri ... +

İklim değişikliği en önemli tartışma konusudur, ancak efsanelerden ve yanlış anlamalardan kolayca etkilenir. Bu Mikro Kurs, fenomenin arkasındaki temelleri, güncel eğilimleri ve hepimizin iklim kahramanları olmak için alabileceğimiz eylemleri anlamanıza yardımcı olacak güncel bilimi tanıtır. -
Ders
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
10 saat
Ingilizce
e-Öğrenme
 

İPUCU! Bir okulu temsil ediyorsanız ve programlarınızı listemize eklemek istiyorsanız buradan bize ulaşın