ONLINESTUDIES

Online Kurs Eğitimleri içinde Çevre Bilimleri Güney Afrika'da 2020

Kurslar farklı birçok amaç için alınabilmektedir: hazırlık kursu olarak, farklı beceriler kazanmak için, ya da ilgilendiğiniz alanda daha fazla bilgi edinmek için bu kurslara katılabilirsiniz.

çevresel bilim altındaki farklı başlıkların hepsi çevre çalışmaları ve sorunların çözülmesi olarak toplanır. bu, hayvan göç yollarını,kirlilik kontrol unu,küresel iklim değişikliğinive alternatif enerji sistemlerini içerebilir. öğrenciler biyoloji,kimya ve jeoloji dersleri alabilirler.

Uzaktan eğitim ya da uzaktan eğitim kampüs fiziksel olarak mevcut olmayan öğrencilere, genellikle bireysel olarak, eğitim ve öğretim sunan bir yoludur.

Resmi olarak Güney Afrika, Güney Afrika Cumhuriyeti, Afrika'nın güney ucunda yer alan bir ülkedir. Bu dokuz ile ayrılmıştır. Güney Afrika noktası kapalı sadece bir atlama değil, kültür, fauna ve flora ve tarih açısından zengin fantastik bir hedef kendisidir.

Online Kurs içinde Çevre Bilimleri Güney Afrika'da

1 Sonuçlar Çevre Bilimleri, Güney Afrika Cumhuriyeti, Uzaktan Eğitim Filter

İşletme Ortamı Kursu

Academy of York
Ders
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
<
6 aylar
Ingilizce
e-Öğrenme

Bu NQF ile uyumlu ve SABPP onaylı, İş Ortamını daha iyi anlamak isteyenler içindir. Bu kursu başarıyla tamamlayan öğrenciler 27 NQF kredisi kazanacaktır.

Devamını oku