close

Filtreler

Sonuçları Göster

Online Kurslar içinde Çevresel Sürdürülebilirlik İtalya'da 2021

Bireysel dersler alarak öğrenciler resmi bir çalışma programına dahil olmadan eğitim ihtiyaçlarını karşılayabilirler. Bu esneklik, bireylerin amaçlarını sürdürmelerine izin verirken, kariyer ve aile hayatlarıyla uyum içinde olmalarını sağlar. Sürdürülebilir yönetim iş ve sürdürülebilirlik uygulamalarının hem çalışma birleştirir. kavram kaynaklarının uygun kull… Devamını oku

Bireysel dersler alarak öğrenciler resmi bir çalışma programına dahil olmadan eğitim ihtiyaçlarını karşılayabilirler. Bu esneklik, bireylerin amaçlarını sürdürmelerine izin verirken, kariyer ve aile hayatlarıyla uyum içinde olmalarını sağlar.

Sürdürülebilir yönetim iş ve sürdürülebilirlik uygulamalarının hem çalışma birleştirir. kavram kaynaklarının uygun kullanımı ve çevreye duyarlı kararlar amacı ile finansal başarı ihtiyacının dengelenmesi, sürdürülebilir bir şekilde bir şirket yönetmek için nasıl öğrenmektir.

İtalya, resmen İtalya Cumhuriyeti, Güney Avrupa'da bulunan Avrupa Birliği, içinde üniter bir parlamenter cumhuriyettir. Kuzeyde için, Alpler boyunca Fransa, İsviçre, Avusturya ve Slovenya sınırları.

Online Kurs içinde Çevresel Sürdürülebilirlik İtalya'da

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
format_list_bulleted Filtreler
School of Sustainability
Milan, İtalya

Tasarım, mimarlık ve mühendislik alanlarında Döngüsel Ekonomi danışmanı olmak için gerekli pratik becerileri edinmek isteyenler için SOS sertifikalı bir kurs.

Tasarım, mimarlık ve mühendislik alanlarında Döngüsel Ekonomi danışmanı olmak için gerekli pratik becerileri edinmek isteyenler için SOS sertifikalı bir kurs. -
Ders
Tam zamanlı
8 hafta
Ingilizce
Eki 2021
30 Haz 2021
e-Öğrenme
 

İPUCU! Bir okulu temsil ediyorsanız ve programlarınızı listemize eklemek istiyorsanız buradan bize ulaşın