close

Filtreler

Sonuçları Göster

Online Kurslar içinde Çince 2021

Çevrimiçi kurslar, fiziksel sınıflarda sunulanlarla benzer öğrenme fırsatları sağlar. Neredeyse her yerden bağlanmanın kolaylığı, onları birçok taahhüdünü karıştıran yoğun insanlarla popüler hale getirir. Çince'de çevrimiçi bir kurs nedir? Çoğu ders öğrencilere okuma, yazma, dinleme ve konuşma alıştırmaları yoluyla hedef dili öğretir. Bazı sınıflar ot… Devamını oku

Çevrimiçi kurslar, fiziksel sınıflarda sunulanlarla benzer öğrenme fırsatları sağlar. Neredeyse her yerden bağlanmanın kolaylığı, onları birçok taahhüdünü karıştıran yoğun insanlarla popüler hale getirir.

Çince'de çevrimiçi bir kurs nedir? Çoğu ders öğrencilere okuma, yazma, dinleme ve konuşma alıştırmaları yoluyla hedef dili öğretir. Bazı sınıflar otomatik bir sistem tarafından kolaylaştırılırken diğerlerine canlı bir eğitmen tarafından yönlendirilir. Çocuklara, işyerinde öğrenenlere veya yolculara yönelik bir kurs bulabilirsiniz. Sınıflar çeşitli yeterlilik seviyelerinde çalışırlar ve öğrenciler Mandarin veya Kanton gibi lehçeler arasında seçim yapabilirler. Dersler, Çin tarihi ve gelenekleri hakkında bilgi içerebilir.

Çinliyi öğrenmek, dünyadaki diğer dillerden daha çok ana dili konuşanlarla iletişim kapısını açar. Dilde bir ders almak kültürel engellerin aşılmasına yardımcı olan bir anlayışı da teşvik edebilir. Dilbilgisi, alfabe ve konuşma sesleri batı diyalektlerinden çok farklıdır ve birçok öğrenci eğitim sürecini derinlemesine zenginleştirici bulmaktadır.

Bir kursun maliyeti, katılımcı sayısına göre değişir. Grup dersleri genellikle özel bir eğitmen tarafından verilen derslerden daha uygun olur. Daha fazla bilgi edinmek için kurumla doğrudan iletişime geçin.

Mandarin Çince becerilerine sahip olanlar, anakara Çin ve Tayvan'a takımlarla bir araya gelmek, satıcıları değerlendirmek ve iş anlaşmaları yapmak için daha nitelikli. Konuşmanın yapıldığı ülkeler, elektronik, tekstil ve tüketici ürünleri üretir ve iş olanakları ticaret, yönetim ve kalite kontrolünde bulunabilir. Bu alanların içine veya dışına akan para miktarı nedeniyle, finans alanında ek pozisyonlar bulunabilir.

Çince öğrenmek heyecan verici ve zorlu bir çaba olabilir. Ne kadar çabuk başlasanız, çalışmalarınızdan daha hızlı yararlanabilirsiniz. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
format_list_bulleted Filtreler
西交利物浦大学
Suzhou, Çin Halk Cumhuriyeti

Bu yaz yeni bir şeyler öğrenin. Çevrimiçi Çince'yi (Mandarin) öğrenirken iki hafta geçirin ve aynı zamanda Çin kültürü ve işinden de tat alın.

Bu yaz yeni bir şeyler öğrenin. Çevrimiçi Çince'yi (Mandarin) öğrenirken iki hafta geçirin ve aynı zamanda Çin kültürü ve işinden de tat alın. -
Ders
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 hafta
Ingilizce
28 Haz 2021
e-Öğrenme
 
Preply
Brookline, Amerika Birleşik Devletleri

Bir sınava hazırlanıyor musunuz? Çince konuşan bir ülkeye gitmeye hazırlanmak mı? Dilbilgisini kafa karıştırıcı mı buluyorsunuz yoksa telaffuzunuzu geliştirmek mi istiyorsunuz ... +

Bir sınava hazırlanıyor musunuz? Çince konuşan bir ülkeye gitmeye hazırlanmak mı? Dilbilgisini kafa karıştırıcı mı buluyorsunuz yoksa telaffuzunuzu geliştirmek mi istiyorsunuz? Çince dil becerilerinizin şu anki seviyesi ne olursa olsun, çevrimiçi dersler kendi programınıza tam potansiyelinize ulaşmanızı sağlar. -
Ders
Yarı zamanlı
Çince
Eyl 2021
e-Öğrenme
 

İPUCU! Bir okulu temsil ediyorsanız ve programlarınızı listemize eklemek istiyorsanız buradan bize ulaşın