close

Filtreler

Sonuçları Göster

Online Kurs Eğitimleri içinde İş Hukuku 2021

Çevrimiçi bir ders özellikle yoğun yaşayanlar için tasarlanmıştır. Ev konforunda alabileceğiniz bir dersi planlama özgürlüğü, bir derece tamamlamaya çalışanlar için büyük bir beraberlik olabilir. İş hukukunda çevrimiçi bir kurs nedir? Bu, adalet dünyasına ve mahkeme salonunun karmaşıklığına olan herkesi ilgilendiren bir çalışma alanı. Bu ders seçeneği ile or… Devamını oku

Çevrimiçi bir ders özellikle yoğun yaşayanlar için tasarlanmıştır. Ev konforunda alabileceğiniz bir dersi planlama özgürlüğü, bir derece tamamlamaya çalışanlar için büyük bir beraberlik olabilir.

İş hukukunda çevrimiçi bir kurs nedir? Bu, adalet dünyasına ve mahkeme salonunun karmaşıklığına olan herkesi ilgilendiren bir çalışma alanı. Bu ders seçeneği ile ortak çalışma alanları, ceza hukuku, hukuk yazımı ve hukuk usullerini kapsar. İş hukuku, muhasebe yönetiminden uygun finansal yatırımlara kadar dersler düzenleyen kurumsal hayatın yasal yönüne de odaklanmaktadır.

İş hukukunda derece kazanan öğrenciler, gelecekteki kariyerlerinde ve günlük yaşamda kullanılabilecek bir dizi beceriye maruz kalmaktadır. Öğrenciler, günlük olarak dramatik bir şekilde kayan iş görüşleri ile, her sektörde yaşanan değişimlerin yanı sıra bu değişiklikleri nasıl öngöreceğiniz konusunda bilgilendirilmek isteyebilirler.

Bir çevrimiçi kurs genellikle iş yasasını incelemek için kampüs içi seçeneklerden daha uygun fiyatlıdır. Kesin masraflar kayıt yaptırmayı seçtiğiniz kuruma bağlı olarak değişir ve okullara burslar, hibeler ve diğer mali yardımlar hakkında bilgi vermeyi unutmayın.

İş hukukunda çevrimiçi kursları tamamlayan bir öğrenciye genellikle zengin fırsatlar sunulmaktadır. Kurumsal mahkeme, bu dereceden bu kişilerle başlayanlar tarafından elde edilen en önemli işlerden biridir. Büyük şirketler, daha küçük işletmeler satın alırlar ve bu tür bir kurs bireyleri birleşme avukatı veya devralma avukatı gibi pozisyonlara hazırlar.

Akademinin dünyası, öğrencilerin ihtiyaçlarına uyacak şekilde sürekli değişen bir dünyadır. Çevrimiçi bir kursa kaydolmak, bir derece tamamlama hayallerini gerçekleştirmenize ve kariyerinizi ve eğitiminizi ilerletmenize yardımcı olabilir.Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
format_list_bulleted Filtreler
Northwestern Kellogg School of Management
Evanston, Amerika Birleşik Devletleri

Etkili liderlerin, kurumsal hedefleri karşılayan bilgiye dayalı, stratejik kararlar alabilmesi ve riski azaltmak için uygun önleyici tedbirleri uygulayabilmesi gerekir. Yasal ... +

Etkili liderlerin, kurumsal hedefleri karşılayan bilgiye dayalı, stratejik kararlar alabilmesi ve riski azaltmak için uygun önleyici tedbirleri uygulayabilmesi gerekir. Yasal ortamın temel bir anlayışı, yüksek riskli kurumsal davranışları tanımanıza yardımcı olurken, kesinlik ve istikrar sağlar ve anlaşmazlıkları çözmek için bir mekanizma olarak hizmet eder. -
Ders
Tam zamanlı
8 hafta
Ingilizce
e-Öğrenme
 

İPUCU! Bir okulu temsil ediyorsanız ve programlarınızı listemize eklemek istiyorsanız buradan bize ulaşın