Filter
Ders
Hız: Tümü

Top Online Kurs Eğitimleri içinde Adli Tıp 2019/2020

Çevrimiçi bir kursa kaydolmak, eğitiminize yatırım yapmanın ve bir dereceye yaklaşmanın en iyi yollarından biridir. Kampüs dışındaki bir kursun aksine, çevrimiçi bir kurs, boş zamanınızı incelemenize, internette kurslarınıza erişmenize ve sizin için en uygun program hazırlamanıza izin verir.

Adli bilimde çevrimiçi bir ders nedir? Bu ders suç mahalline müdahale ve cezaevinde uygulanan ceza adaletinin özelliklerini kapsar. Öğrenciler bir olay yerindeyken doğru protokolü ve kanıtları tanımak ve güven içinde toplanmak için gereken becerileri öğrenmeyi bekleyebilirler. Genel adli tıp terminolojisi, teori ve uygulamalar, adli bilimin incelenmesi için pratik bir çerçeve sağlamak için genelde kurslara dahil edilir.

Kanıtları sınıflandırmanın ve kolluk kuvvetiyle birlikte çalışmanın öğrenilmesi, sınırlı bir beceri seti gibi görünebilir, ancak yararları bir suç mahallinin ötesine uzanır.Bu yetenekler, bir dizi uygulamada yararlı olan eleştirel düşünme ve analitik becerileri geliştirir.

Adli tıp bilimlerinde çevrimiçi bir kursun maliyetinden endişe eden öğrenciler, burs ve diğer yardım seçenekleri için başvurmayı düşünmelidir. Bunlar genellikle bir okul ofisi aracılığıyla verilir.

Çevrimiçi bir adli tıp dersi alan öğrenciler için en çok kariyer seçimi, adli tıp bilimcisi olarak çalışmaktadır. Bu kurs polis memuru, dedektif ya da kanıt uzmanı gibi pozisyonlarda eğitim almak için de gerekebilir. Bunlar, kursta geliştirilen becerileri kullanabilmek için takip edebileceğiniz bazı işlerdir. Analitik becerileri ve detaylara dikkat etmeyi gerektiren başka herhangi bir disiplin içindeki işler de uzmanlığınızı uygulama fırsatı sunabilir.

Adli tıp bilimlerinde çevrimiçi bir kurs almak için öncelikle doğru okulu bulmanız gerekir.Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

2 Sonuçlar Adli Tıp

International Career Institute

... [+]

[-]
Birleşik Krallık London
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
International Open Academy

Adli bilimin delil bulmak ve suçluları adalete teslim etmek için nasıl kullanıldığını öğrenirken, suçların çözümünde kilit bir rol oynayın ... [+]

Bu ders hakkında

Adli bilimin delil bulmak ve suçluları adalete teslim etmek için nasıl kullanıldığını öğrenirken, suçların çözümünde kilit bir rol oynayın

Adli Bilimi ve suçları çözmek için nasıl kullanıldığını merak ediyor musunuz?

Birçok suç, bir görgü tanığı veya eylemde bulunmak gibi bir “sigara silahı” ile çözülmektedir. Diğer suçlar, failin suçunu tanımlamak ve kanıtlamak için adli delilleri çözmek ve talep etmek için daha karmaşıktır.

Adli bilimler bu vakaların çoğunun çözülmesine yardımcı olan modern “sigara içen tabanca” haline gelmiştir. Belki de televizyonda çok fazla CSI şovu izlediniz ve tüm tekniklerinin gerçek olup olmadığını merak ediyorsunuz? Belki de, bilimin temel araştırma ilkelerinin suç soruşturmasında nasıl kullanılabileceğini, bir adli tıp bilimcisi olarak kariyer yapmayı düşündüğünüzü veya kriminoloji, adli psikoloji, ceza hukuku veya suç gibi mevcut alanlarınızı ilerletmek için daha fazla bilgiye ihtiyaç duymanız gerektiğini merak ediyorsunuz -yazı?... [-]

Birleşik Krallık London
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
60 gün
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku