close

Filtreler

Sonuçları Göster

Online Kurs Eğitimleri içinde Adli Tıp 2021

Çevrimiçi bir kursa kaydolmak, eğitiminize yatırım yapmanın ve bir dereceye yaklaşmanın en iyi yollarından biridir. Kampüs dışındaki bir kursun aksine, çevrimiçi bir kurs, boş zamanınızı incelemenize, internette kurslarınıza erişmenize ve sizin için en uygun program hazırlamanıza izin verir. Adli bilimde çevrimiçi bir ders nedir? Bu ders suç mahalline müdahale ve cez… Devamını oku

Çevrimiçi bir kursa kaydolmak, eğitiminize yatırım yapmanın ve bir dereceye yaklaşmanın en iyi yollarından biridir. Kampüs dışındaki bir kursun aksine, çevrimiçi bir kurs, boş zamanınızı incelemenize, internette kurslarınıza erişmenize ve sizin için en uygun program hazırlamanıza izin verir.

Adli bilimde çevrimiçi bir ders nedir? Bu ders suç mahalline müdahale ve cezaevinde uygulanan ceza adaletinin özelliklerini kapsar. Öğrenciler bir olay yerindeyken doğru protokolü ve kanıtları tanımak ve güven içinde toplanmak için gereken becerileri öğrenmeyi bekleyebilirler. Genel adli tıp terminolojisi, teori ve uygulamalar, adli bilimin incelenmesi için pratik bir çerçeve sağlamak için genelde kurslara dahil edilir.

Kanıtları sınıflandırmanın ve kolluk kuvvetiyle birlikte çalışmanın öğrenilmesi, sınırlı bir beceri seti gibi görünebilir, ancak yararları bir suç mahallinin ötesine uzanır.Bu yetenekler, bir dizi uygulamada yararlı olan eleştirel düşünme ve analitik becerileri geliştirir.

Adli tıp bilimlerinde çevrimiçi bir kursun maliyetinden endişe eden öğrenciler, burs ve diğer yardım seçenekleri için başvurmayı düşünmelidir. Bunlar genellikle bir okul ofisi aracılığıyla verilir.

Çevrimiçi bir adli tıp dersi alan öğrenciler için en çok kariyer seçimi, adli tıp bilimcisi olarak çalışmaktadır. Bu kurs polis memuru, dedektif ya da kanıt uzmanı gibi pozisyonlarda eğitim almak için de gerekebilir. Bunlar, kursta geliştirilen becerileri kullanabilmek için takip edebileceğiniz bazı işlerdir. Analitik becerileri ve detaylara dikkat etmeyi gerektiren başka herhangi bir disiplin içindeki işler de uzmanlığınızı uygulama fırsatı sunabilir.

Adli tıp bilimlerinde çevrimiçi bir kurs almak için öncelikle doğru okulu bulmanız gerekir.Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
format_list_bulleted Filtreler
FutureLearn
Glasgow, Birleşik Krallık

Suç mahalli incelemesinden bir vaka içindeki kanıtsal değeri bildirmeye kadar adli bilimi çevrimiçi olarak öğrenin.

Suç mahalli incelemesinden bir vaka içindeki kanıtsal değeri bildirmeye kadar adli bilimi çevrimiçi olarak öğrenin. -
Ders
Yarı zamanlı
6 hafta
Ingilizce
e-Öğrenme
 

International Career Institute
Londra, Birleşik Krallık
Ders
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Ingilizce
e-Öğrenme
 
Harley Oxford
Londra, Birleşik Krallık

İster adli bilimi bir hobi olarak öğrenmeyi düşünüyor olun, ister adli tıp bilimcisi olarak çalışmaya ilgi duyuyor ve kariyerinizi bir sonraki seviyeye çıkarmak istiyorsanız, ... +

İster adli bilimi bir hobi olarak öğrenmeyi düşünüyor olun, ister adli tıp bilimcisi olarak çalışmaya ilgi duyuyor ve kariyerinizi bir sonraki seviyeye çıkarmak istiyorsanız, adli bilimler diplomamız size gelişmeniz için gereken içgörü, beceri ve bilgiyi verebilir. bu kariyerde. -
Ders
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
15 saat
Ingilizce
e-Öğrenme
 

Maksimum $10.000 değerinde burs kazanın

Bursumuzun size sağlayabileceği seçenekleri keşfedin.
FutureLearn
Durham, Birleşik Krallık

Büyüleyici adli tıp dünyasına girin ve ölen kişinin nasıl bulunduğunu, kurtarıldığını ve DNA ve patoloji kullanılarak nasıl analiz edildiğini öğrenin.

Büyüleyici adli tıp dünyasına girin ve ölen kişinin nasıl bulunduğunu, kurtarıldığını ve DNA ve patoloji kullanılarak nasıl analiz edildiğini öğrenin. -
Ders
Yarı zamanlı
6 hafta
Ingilizce
e-Öğrenme
 

İPUCU! Bir okulu temsil ediyorsanız ve programlarınızı listemize eklemek istiyorsanız buradan bize ulaşın