$close

Filtreler

Sonuçları Göster

Online Kurs Eğitimleri içinde Arkeoloji 2022/2023

Genellikle birkaç gün veya hafta süren bir ders, öğrencilere ilgi konusu bir konuyu inceleme fırsatı sunabilen bir eğitim programıdır. Kurslar genellikle bir derece ile sonuçlanmazken, bazıları sertifikalar verebilir. Arkeolojide çevrimiçi bir ders nedir? Böyle bir derste, öğrenciler genellikle geçmiş kültürleri ve geride bıraktıkları kanıtları inceleyeceklerdir. Kurs,… Devamını oku

Genellikle birkaç gün veya hafta süren bir ders, öğrencilere ilgi konusu bir konuyu inceleme fırsatı sunabilen bir eğitim programıdır. Kurslar genellikle bir derece ile sonuçlanmazken, bazıları sertifikalar verebilir.

Arkeolojide çevrimiçi bir ders nedir? Böyle bir derste, öğrenciler genellikle geçmiş kültürleri ve geride bıraktıkları kanıtları inceleyeceklerdir. Kurs, belirli bir coğrafi bölgeyi incelemek veya incelemek için belirli bir süreye odaklanabilir. Ele alınabilecek konular arasında Akdeniz arkeolojisi, eski teknoloji, eser kalma teknikleri, sanat tarihi ve tarih öncesi arkeoloji bulunmaktadır. Bulunan eserler aracılığıyla bir toplumun yeniden inşası sıklıkla tartışılıyor. Öğrenciler, okudukları alanlarda yaşayan toplumları da öğrenebilirler.

Bir kursun tamamlanması öğrencilere geçmişle ilgili yeni bilgiler ve farklı eski kültürler hakkında bilgi verebilir.Bir derste öğrendiği beceriler bir dizi alana aktarılabilir, ancak arkeolojide çalışanlar için özellikle yararlı olacaktır.

Dersler çeşitlilik gösterdiğinden maliyetler değişebilir. En iyi maliyet tahmini, doğrudan katılmayı seçtiğiniz okuldan gelecektir.

Birçok öğrenci, arkeoloji dersini aldıktan sonra bir lisans programına girmek istiyor. Bir derece kazanmak, öğrencilerin müze küratörü, miras müdürü, arkeolog ve koruma görevlisini içeren kariyerler için eğitim almasına yardımcı olabilir. Bununla birlikte, eğitimlerine devam etmek istemeyenler kayıt yöneticileri, arşivciler, turizm görevlileri ve haritacılar olarak çalışırken yararlı oldukları bir derste öğrendiklerini bulabilir.

Arkeolojideki bir ders, eski kültürleri incelemenize ve eserleri bulma ve koruma hakkında daha fazla bilgi edinmenize izin verebilir. Bir arkeolog ya da geçmişi ile ilgili bir alanda güncel bir konumda olan kariyer için mükemmel bir basamak olabilir.Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
$format_list_bulleted Filtreler
Sıralama ölçütü:
Önerilen En güncel Unvan
University of Pisa Summer - Winter Schools & Foundation Course
Pisa, İtalya

Osteoarkeoloji ve Paleopatoloji Kış Okulu, tüm katılımcılara eski insan iskelet kalıntılarının analizi hakkında derinlemesine bilgi sağlamak için tasarlanmıştır. Biyolojik pro ... +

Osteoarkeoloji ve Paleopatoloji Kış Okulu, tüm katılımcılara eski insan iskelet kalıntılarının analizi hakkında derinlemesine bilgi sağlamak için tasarlanmıştır. Biyolojik profil rekonstrüksiyonu, çevre, yaşam tarzı ve geçmiş popülasyonları etkileyen hastalıklar hakkında mümkün olan en büyük miktarda bilgiyi elde etmeyi amaçlamaktadır. -
Ders
Yarı zamanlı
3 hafta
Ingilizce
e-Öğrenme
 
FutureLearn

Büyüleyici adli tıp dünyasına girin ve ölen kişinin nasıl bulunduğunu, kurtarıldığını ve DNA ve patoloji kullanılarak nasıl analiz edildiğini öğrenin.

Büyüleyici adli tıp dünyasına girin ve ölen kişinin nasıl bulunduğunu, kurtarıldığını ve DNA ve patoloji kullanılarak nasıl analiz edildiğini öğrenin. -
Ders
Yarı zamanlı
6 hafta
Ingilizce
e-Öğrenme
 
FutureLearn
Okuma, Birleşik Krallık

Stonehenge ve Avebury yakınlarındaki Vale of Pewsey'deki heyecan verici keşifleri keşfederek arkeoloji eğitimi almaya giriş yapın.

Stonehenge ve Avebury yakınlarındaki Vale of Pewsey'deki heyecan verici keşifleri keşfederek arkeoloji eğitimi almaya giriş yapın. -
Ders
Yarı zamanlı
2 hafta
Ingilizce
e-Öğrenme