Filter
Ders
Hız: Tümü

Top Online Kurs Eğitimleri içinde Ceza Muhakemesi 2019/2020

Birçok birey için, bir kursa devam etmek belirli bir programı seçme yönünde atılmış bir adımdır. Bu, kariyer yollarının geniş bir yelpazesini sunabilen belirli bir nişte uzman olmanın ilk adımı olabilir.

Ceza davasında bir ders nedir? Çeşitli müfredat, ceza hukuku ve usullerinin sanık haklarını nasıl etkilediğine odaklanan yoğun bir kursun sonuçlanmasına neden olabilir. Program içeriği, adli mühendislik kadar özel bir araştırmacı olmanın nasıl olacağı üzerine dersler içerebilir ve hukuk derecesine başlamak için sağlam bir temel sağlayabilir. Bir ceza prosedürü dersini tamamlayan bireyler, bir lisans veya yüksek lisans derecesi ile sonuçlanan bir program aracılığıyla devam edebilir.

Cezai prosedürlere odaklanan bir dersi tamamlayan öğrenciler, hukuk materyallerini okurken ve yorumlayanla ilgili eleştirel düşünme becerilerini kullanmayı öğrenirler. Kanıtlayıcı ve usul kuralları arasındaki ilişkiyi anlarlar ve anayasal hukuk ilkelerini anlamalarını sağlayabilirler.

Seçilen programa ve okula bağlı olarak, kursun süresi birkaç aydan birkaç yıla uzar ve programa göre değişir. Aday öğrenciler, kursların amaçlarına dikkat etmeli ve hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olacak bir ders seçmelidirler.

Cezai işlemde programları tamamlayan kişiler, çeşitli hukuk alanlarında geniş bir fırsat yelpazesi bulabilirler. Paralegaller ve avukatlar akla ilk gelen kariyer olabilir, ancak mevcut olan tek seçenekten uzaktırlar. Mahkeme memurları, sınır devriyeleri subayları, ATF ajanları ve suç analistleri de büyük talep görüyor. Bireyler, kolluk kuvvetleri veya ceza adaleti, beyaz yaka veya sokak suçlarında kariyer yolları seçebilir.

Kampüs yerleri ve dünyadaki çevrimiçi kurumlar, esnek sınıf programları ve ders süreleri ile ceza prosedürü kursları sunmaktadır. Lisans derecelerinden doktora derecelerine kadar seçin. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

2 Sonuçlar Ceza Muhakemesi

International Career Institute

... [+]

[-]
Birleşik Krallık London
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
International Open Academy

Adli bilimin delil bulmak ve suçluları adalete teslim etmek için nasıl kullanıldığını öğrenirken, suçların çözümünde kilit bir rol oynayın ... [+]

Bu ders hakkında

Adli bilimin delil bulmak ve suçluları adalete teslim etmek için nasıl kullanıldığını öğrenirken, suçların çözümünde kilit bir rol oynayın

Adli Bilimi ve suçları çözmek için nasıl kullanıldığını merak ediyor musunuz?

Birçok suç, bir görgü tanığı veya eylemde bulunmak gibi bir “sigara silahı” ile çözülmektedir. Diğer suçlar, failin suçunu tanımlamak ve kanıtlamak için adli delilleri çözmek ve talep etmek için daha karmaşıktır.

Adli bilimler bu vakaların çoğunun çözülmesine yardımcı olan modern “sigara içen tabanca” haline gelmiştir. Belki de televizyonda çok fazla CSI şovu izlediniz ve tüm tekniklerinin gerçek olup olmadığını merak ediyorsunuz? Belki de, bilimin temel araştırma ilkelerinin suç soruşturmasında nasıl kullanılabileceğini, bir adli tıp bilimcisi olarak kariyer yapmayı düşündüğünüzü veya kriminoloji, adli psikoloji, ceza hukuku veya suç gibi mevcut alanlarınızı ilerletmek için daha fazla bilgiye ihtiyaç duymanız gerektiğini merak ediyorsunuz -yazı?... [-]

Birleşik Krallık London
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
60 gün
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku