Cevrimiciprogramlar.com

Top Online Kurs Eğitimleri içinde Ceza Muhakemesi 2019/2020

Birçok birey için, bir kursa devam etmek belirli bir programı seçme yönünde atılmış bir adımdır. Bu, kariyer yollarının geniş bir yelpazesini sunabilen belirli bir nişte uzman olmanın ilk adımı olabilir.

Ceza davasında bir ders nedir? Çeşitli müfredat, ceza hukuku ve usullerinin sanık haklarını nasıl etkilediğine odaklanan yoğun bir kursun sonuçlanmasına neden olabilir. Program içeriği, adli mühendislik kadar özel bir araştırmacı olmanın nasıl olacağı üzerine dersler içerebilir ve hukuk derecesine başlamak için sağlam bir temel sağlayabilir. Bir ceza prosedürü dersini tamamlayan bireyler, bir lisans veya yüksek lisans derecesi ile sonuçlanan bir program aracılığıyla devam edebilir.

Cezai prosedürlere odaklanan bir dersi tamamlayan öğrenciler, hukuk materyallerini okurken ve yorumlayanla ilgili eleştirel düşünme becerilerini kullanmayı öğrenirler. Kanıtlayıcı ve usul kuralları arasındaki ilişkiyi anlarlar ve anayasal hukuk ilkelerini anlamalarını sağlayabilirler.

Seçilen programa ve okula bağlı olarak, kursun süresi birkaç aydan birkaç yıla uzar ve programa göre değişir. Aday öğrenciler, kursların amaçlarına dikkat etmeli ve hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olacak bir ders seçmelidirler.

Cezai işlemde programları tamamlayan kişiler, çeşitli hukuk alanlarında geniş bir fırsat yelpazesi bulabilirler. Paralegaller ve avukatlar akla ilk gelen kariyer olabilir, ancak mevcut olan tek seçenekten uzaktırlar. Mahkeme memurları, sınır devriyeleri subayları, ATF ajanları ve suç analistleri de büyük talep görüyor. Bireyler, kolluk kuvvetleri veya ceza adaleti, beyaz yaka veya sokak suçlarında kariyer yolları seçebilir.

Kampüs yerleri ve dünyadaki çevrimiçi kurumlar, esnek sınıf programları ve ders süreleri ile ceza prosedürü kursları sunmaktadır. Lisans derecelerinden doktora derecelerine kadar seçin. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

2 Sonuçlar Ceza Muhakemesi Filter

International Career Institute
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı Açık Kayıt Birleşik Krallık London

Adli Bilim Dersi - CPD

International Open Academy
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 60 gün Açık Kayıt Birleşik Krallık London + 1 daha

Adli bilimin delil bulmak ve suçluları adalete teslim etmek için nasıl kullanıldığını öğrenirken, suçların çözümünde kilit bir rol oynayın