close

Filtreler

Sonuçları Göster

Online Kurs Eğitimleri içinde Ceza Hukuku 2021

Online kurslar, alternatif çizelgelere sahip kişiler için bilgi edinmek için iyi bir yoldur. Bazen sertifika veya akademik derece verebilirler. Ceza adaleti için çevrimiçi bir ders nedir? Konuyla ilgili dersler çeşitli düzeylerde sunulmaktadır. Acil durum yönetimi için kamu yönetimi gibi uzmanlaşmış yüksek lisans veya doktora derecesi dersleri bulunmaktadır. Bunlar, belirli bi… Devamını oku

Online kurslar, alternatif çizelgelere sahip kişiler için bilgi edinmek için iyi bir yoldur. Bazen sertifika veya akademik derece verebilirler.

Ceza adaleti için çevrimiçi bir ders nedir? Konuyla ilgili dersler çeşitli düzeylerde sunulmaktadır. Acil durum yönetimi için kamu yönetimi gibi uzmanlaşmış yüksek lisans veya doktora derecesi dersleri bulunmaktadır. Bunlar, belirli bir standardize sınavı geçmek için gerekli bilgiyi edinmek isteyen profesyoneller için veya araştırma yapmak isteyen gelişmiş sosyal bilim öğrencileri için tasarlanmış olabilir. Lisans düzeyinde veya önlisans kursu için öğrenciler, sosyal bilimlerde veri toplama ve analiz yöntemlerini keşfederken ceza adaleti çekirdek sınıflarını incelemek isteyebilirler. Ayrıca bazı çevrimiçi sertifika programları var. Bunların çoğu, kolluk görevlileri veya kurumsal güvenlik uzmanları gibi belirli pozisyonlar için kişileri eğitmek içindir.

Ceza adaleti sistemini anlamak, suç ve yasaların toplumda nasıl bir etkileşime girdiğini daha iyi bir görüntü sağlayarak daha iyi yurttaşlık tercihleri ​​ve liderlik fırsatları sağlar. Sertifika gibi kimlik bilgileri iş başvurusu işlemi sırasında öğrencilere de fayda sağlayabilir.

Düzeylerin çok yıllı yüksek lisans programlarından daha yoğunlaşmış sertifika programlarına kadar değişebilmesi nedeniyle, öğrenim ücreti değişir. Bir başvuru göndermeden önce her bir programla birlikte kontrol edin.

Birçok farklı kuruluş, ceza adaleti kimlik bilgilerine sahip kişileri istihdam etmektedir. Giriş seviyesinde bir konuma örnek bir güvenlik görevlisi. Bu pozisyonlar, kayıtları tutma yeteneği ve aynı zamanda politikaya dayalı hızlı kararlar alma kapasitesini gerektirir. Güvenlik işleri, devriye gezileri ve yüksek değerli varlıkların düzenli aramalar da gerektirebilir. Gelişmiş ceza adaleti çalışmalarından yararlanabilecek üst düzey bir konum, bir devlet kurumundaki veya büyük bir şirketteki bir acil durum yöneticisi müdürü olacaktır. Bu profesyoneller ekipleri finansal ve operasyonel riskleri tanımlamaya ve tanımlamaya, daha sonra yönetmek ve hafifletmek için gerekli tüm politikaları ve çerçeveleri belirlemeye yönlendirir.

Birçok düzeyde çevrimiçi olan ceza adaleti programları vardır. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
format_list_bulleted Filtreler
FutureLearn
York, Birleşik Krallık

Suç nedir? İngiltere ve Galler'de ceza adaleti nasıl işler? Sistem üzerinden bir vakayı takip ederek daha fazlasını öğrenin.

Suç nedir? İngiltere ve Galler'de ceza adaleti nasıl işler? Sistem üzerinden bir vakayı takip ederek daha fazlasını öğrenin. -
Ders
Yarı zamanlı
4 hafta
Ingilizce
e-Öğrenme
 
International Career Institute
Londra, Birleşik Krallık

ICI mesleğinin çeşitli zorluklar için hazırlar bir adalet ve kriminoloji kursu sunar. Alanında uzman tarafından geliştirilen, biz size savaş suçları ile ilgili birçok pozisyon ... +

ICI mesleğinin çeşitli zorluklar için hazırlar bir adalet ve kriminoloji kursu sunar. Alanında uzman tarafından geliştirilen, biz size savaş suçları ile ilgili birçok pozisyonda etkili olduğu eğitecek kapsamlı bir ders vermek. -
Ders
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Ingilizce
e-Öğrenme
 

İPUCU! Bir okulu temsil ediyorsanız ve programlarınızı listemize eklemek istiyorsanız buradan bize ulaşın