close

Filtreler

Sonuçları Göster

Online Kurslar içinde Ekoloji 2021

Bir çevrimiçi kurs, öğrencileri ve bir profesörü sanal bir sınıfta bağlamak için interneti kullanır. Fiziksel bir sınıfta bulunma gereksinimini ortadan kaldırarak, çevrimiçi kurslar, kaliteli öğrencilere ve yoğun bir programa sahip diğer öğrencilere kolay öğrenmeyi sağlayan inanılmaz derecede esnek bir eğitim sunar. Ekolojide çevrimiçi bir ders nedir? Bu ders, öğre… Devamını oku

Bir çevrimiçi kurs, öğrencileri ve bir profesörü sanal bir sınıfta bağlamak için interneti kullanır. Fiziksel bir sınıfta bulunma gereksinimini ortadan kaldırarak, çevrimiçi kurslar, kaliteli öğrencilere ve yoğun bir programa sahip diğer öğrencilere kolay öğrenmeyi sağlayan inanılmaz derecede esnek bir eğitim sunar.

Ekolojide çevrimiçi bir ders nedir? Bu ders, öğrencilere canlıların birbirleriyle ve doğal çevre ile olan etkileşimleri ağı hakkında bilgi verir. Evrim, besin ağları, ekosistemler ve biyoçeşitlilik gibi karmaşık fikirleri içine alan ekoloji, bol miktarda çevresel uygulamanın bulunduğu zengin ve heyecan verici bir biyoloji alanıdır. Olası ders konuları arasında suda yaşayan mikrobiyoloji, ekolojik tasarım ve tanıtım amaçlı çevre çalışmaları yer almaktadır.

Ekolojide çevrimiçi bir ders almak için birçok fayda var. Bu tür kurslar, bilgi boşluklarını doldurmak ve işler ve daha ileri derece programlarına yönelik uygulamaları güçlendirmek için yararlı olabilir.Buna ek olarak, ekoloji dersleri, günlük yaşamın yanı sıra çok farklı alanlarda uygulanabilen temel çevre bilgisi sağlar.

Ekolojideki çevrimiçi kurslar, birçok kurumda dünya çapında mevcuttur. Sonuç olarak, maliyet bölgeye bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Daha fazla bilgi için ilgilendiğiniz okulla iletişime geçmek en iyisidir.

Ekoloji öğrencileri çeşitli sektörlerde istihdam bulabilirler. Kariyer seçenekleri, çevresel danışmanlık, çevresel izleme, koruma, arazi yönetimi ve üniversitelerdeki ve devlet kurumlarındaki araştırmaları içerir. Bazı ekoloji öğrencileri müzeleri, milli parkları, hayvanat bahçelerini ve akvaryumlarında çalışarak halkı eğitmeye katılabilir. Diğerleri, ekolojik geçmişlerini başka bir disiplinle birleştirebilir, bilim yazarları ve çevre avukatları haline gelebilir.

Ekolojide çevrimiçi bir ders, doğal dünyanın büyüleyici dinamikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen yoğun bir öğrenci için mükemmeldir. Başlamak için aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
format_list_bulleted Filtreler
FutureLearn
Leeds, Birleşik Krallık

Ekolojiyi keşfedin ve doğal dünyamızı korumak için vahşi yaşamı nasıl koruyabileceğimizi öğrenin.

Ekolojiyi keşfedin ve doğal dünyamızı korumak için vahşi yaşamı nasıl koruyabileceğimizi öğrenin. -
Ders
Yarı zamanlı
2 hafta
Ingilizce
e-Öğrenme
 
Viridis Graduate Institute
Ojai, Amerika Birleşik Devletleri

Ekopsikolojiye Giriş, ekolojik psikolojinin (ekopsikoloji) temel süreçlerini ve ilkelerini tanıtan 5 haftalık çevrimiçi etkileşimli bir kurstur.

Ekopsikolojiye Giriş, ekolojik psikolojinin (ekopsikoloji) temel süreçlerini ve ilkelerini tanıtan 5 haftalık çevrimiçi etkileşimli bir kurstur. -
Ders
Ingilizce
Eyl 2021
 

İPUCU! Bir okulu temsil ediyorsanız ve programlarınızı listemize eklemek istiyorsanız buradan bize ulaşın