close

Filtreler

Sonuçları Göster

Online Kurslar içinde Film Çalışmaları 2020

Belirli bir çalışma alanıyla ilgilenen öğrenciler, mevcut bir dizi dersi bulabilirler. Bir ders, çalışma yolunda belirli bir konuya odaklanır ve tamamlanma uzunluğuna göre değişebilir. Film çalışmalarında ders nedir? Bu alanda ders alan bir öğrenci, film endüstrisi ile ilgili bir dizi konu hakkında bilgi sahibi olabilir. Birçok ders, film yapımcılığının arkasındaki… Devamını oku

Belirli bir çalışma alanıyla ilgilenen öğrenciler, mevcut bir dizi dersi bulabilirler. Bir ders, çalışma yolunda belirli bir konuya odaklanır ve tamamlanma uzunluğuna göre değişebilir.

Film çalışmalarında ders nedir? Bu alanda ders alan bir öğrenci, film endüstrisi ile ilgili bir dizi konu hakkında bilgi sahibi olabilir. Birçok ders, film yapımcılığının arkasındaki tarihin yanı sıra, film teorisi ve eleştirilerine odaklanmaktadır. Ayrıntılı kurslar türler, temalar, yönetmenler ve animasyon üzerinde bulunabilir. Ayrıca, yabancı filmlerin hem edebiyat hem de sanat alanında sahip olduğu kültürel ve tarihi etkilere bakan disiplinler arası odaklı dersler de bulunmaktadır. Öğrenciler ayrıca videografi, senaryo yazımı ve ses tasarımı gibi film yapım öğeleri hakkında bilgi edinebilirler.

Film çalışmaları genellikle öğrencileri eleştirel düşünceye ayırır. Bu alanda ders alan bir kişi, analiz etme, detay odaklı olma ve ön yargıları belirleme yeteneklerini geliştirebilir. Bu özellikler birçok kariyerde faydalıdır.

Kurs oranları yıldan yıla değişebilir ve okuldan okula değişir. Kursun uzunluğu da maliyetini etkileyecektir.

Bazı öğrenciler yönetmen, senarist veya kamera operatörü olarak film yapma arenasına girebilmek için film çalışmalarında ders alırken, üretim dışındaki konuyla ilgili birçok meslek vardır. Medya, bu dersleri almış insanlar için bol bir pazardır. Kariyer fırsatları bir yayıncı, program araştırmacısı, medya planlayıcısı veya eğlence gazetecisi olabilir. Öğrenilen yaratıcı özellikler genellikle reklam sanat yönetmeni, multimedya uzmanı veya sosyal medya yöneticisi gibi rollere uygulanabilir.

Konuya bağlı olarak, film çalışmalarında bir ders belirlenen film okullarında veya diğer öğrenim kurumlarında çevrimiçi olarak alınabilir. Öğrenciler ayrıca dünyadaki kampüslerde çeşitli kurs seçenekleri bulabilirler. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Daha Az
İlgili çalışma alanları
arrow_drop_up arrow_drop_down
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
format_list_bulleted Filtreler
Storyutbildningen
Fårösund, İsveç

Ticari özellikli filmler ve drama dizileri için senaryo yazarlığında bir yıllık tam zamanlı bir mesafe dersi.

Ticari özellikli filmler ve drama dizileri için senaryo yazarlığında bir yıllık tam zamanlı bir mesafe dersi. -
Ders
Tam zamanlı
Ingilizce
e-Öğrenme
 

İPUCU! Bir okulu temsil ediyorsanız ve programlarınızı listemize eklemek istiyorsanız buradan bize ulaşın

İlgili çalışma alanları