Online Kurslar içinde Havacılık 2020

Çevrimiçi bir ders, tamamlanması için genellikle bir akademik yılı aşmayan bir sınıftır. Kurslar genellikle tek bir beceri veya bilgi setine odaklanır ve bir derece programının bir parçası olarak tek tek veya grup halinde alınabilirler. Havacılıkta çevrimiçi bir yol nedir? Havacılıkta bir sınıf, güvenlik, iletişim, teknoloji, navigasyon, yer desteği, uçak sistemleri,… Devamını oku

Çevrimiçi bir ders, tamamlanması için genellikle bir akademik yılı aşmayan bir sınıftır. Kurslar genellikle tek bir beceri veya bilgi setine odaklanır ve bir derece programının bir parçası olarak tek tek veya grup halinde alınabilirler.

Havacılıkta çevrimiçi bir yol nedir? Havacılıkta bir sınıf, güvenlik, iletişim, teknoloji, navigasyon, yer desteği, uçak sistemleri, uçuş teorisi, fizik, simülasyon, manevralar, güvenlik, meteoroloji, havacılık acil durumu veya hava kanunu üzerine odaklanabilir. Öğrencilerin akılda tuttukları hedefe bağlı olarak, uçuşun soyut teorisine, pilotlamanın somut becerilerine, bir yer ekibinin bilimi veya havacılık ile ilgili diğer alanlara odaklanan bir kursa seçebilirler. Kurs, özel pilotaj veya ticari havayollarının merkezinde olabilir.

Bir pilot lisansı neredeyse her zaman öğrencilerin pratik uçuş eğitimini tamamlamasını gerektirirken, öğrencilerin bir havacılık dersinde öğrenmeleri, uçuş okullarına hazırlanmalarına yardımcı olabilir.Bir havacılık sınıfı, baskı altındaki sakin kalmak, misafirperverlik veya mekânsal farkındalık gibi değerli becerileri de öğretebilir.

Havacılık kurs ücretleri ülkeye ve okula göre değişir. Öğrenciler, fiyatı öğrenmek için burslarının olup olmadığını öğrenmek için seçtikleri okulla iletişime geçmelidir.

Havacılıkta bir ders alarak, bir aviyonik teknisyeni, yer personeli, ticari ya da nakliye pilotu, kabin mürettebatı üyesi ya da koordinatörü, görevli, hava aracı ya da seyirci gibi kariyere doğru yol almanız mümkün olabilir. Ayrıca özel bir pilot lisansı arayabilirsiniz. Havacılığındaki pek çok kariyer yolu pilot uygulamayı içermez; Sıcak bir kişilik ve kabin ekibi eğitimindeki bir kurs, bir kâhya veya hostes gibi bir konuma veya iletişim için bir beceriye ve sevkıyatdaki bir kursun bir uçuş terminalinde bir işe götürebileceğine neden olabilir.

Çevrimiçi bir kursun yeni bilgilerle dolaşın.Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
TU Delft Open & Online Education
Netherlands Online, Hollanda

Bu derste, muhtemel olaylar dizisini bir araya getirmeye çalışırken araştırmacıların karşılaştığı zorlukları inceleyeceğiz. Sorgulayıcı düşünceler ve sonuçların oluşumu ile il ... +

Bu derste, muhtemel olaylar dizisini bir araya getirmeye çalışırken araştırmacıların karşılaştığı zorlukları inceleyeceğiz. Sorgulayıcı düşünceler ve sonuçların oluşumu ile ilgili bilgi edineceğiz. Aslında, bir hava güvenliği araştırmacısı olarak düşünmeyi ve hareket etmeyi öğreneceksiniz. -
Ders
Yarı zamanlı
6 hafta
Ingilizce
Eyl 2020
e-Öğrenme
 

TIP! If you represent a school and want to add your programs to our listings, contact us here