Cevrimiciprogramlar.com

En iyi Online Kurslar içinde Hukuk Çalışmaları 2019/2020

Kurs yolu seçenekleri çeşitlidir. İlgilenilen alana bağlı olarak, lise diplomasına ve daha yüksek olanlara dersler verilir. Kurslar, bir sömestirden üç yıla kadar değişebilir.

Hukuk çalışmalarında ders nedir? Bu, hukuk teorisini, ilkelerini ve uygulamasını kapsayan bir derstir ve bir derece elde etmede veya sürekli eğitim gereksinimlerini karşılamada bir adım atma görevi görebilir. Bireyleri belirli ülkelerdeki hukuku uygulamaya hazırlamak ve niş alanlarını belirlemek için ileri ve uzmanlık dereceleri daha sonra elde edilebilir. Ders konuları uluslararası ticaret hukuku, kriminoloji ve psikoloji içerebilir. Öğrenciler, uluslararası mahkeme sistemlerinin ve mahkemelerinin, yerel ve ulusal yargı alanları, hatta uluslararası bankacılığın düzenleyici çerçevesini öğreten bankacılık hukukunun temelleri ile birlikte nasıl çalıştığını öğrenebilirler.

Hukuk eğitimi derslerine kayıtlı bireyler, devredilebilecek becerileri kazanarak farklı spesiyaliteler arasından seçim yapmalarını sağlarlar. Akıl yürütme ve eleştirel düşünme becerileri, benzersiz hazırlanmış tartışmalara izin verebilir. Detaylara dikkat özenli sözlü açıklamalar yapılabilirken kesin belgelerin hazırlanmasına izin verir.

Hukuk eğitimindeki dersler dünya çapında sunulmaktadır. Sınıf malzemelerinin genişliği ve ders süreleri nedeniyle maliyet bir kurumdan diğerine değişir. Aday öğrenciler seçtikleri dersleri veren okulları araştırmalı ve güncellenmiş kayıt ve ilgili ücretler için onlarla iletişime geçmelidirler.

Hukuk çalışmalarında dereceye sahip kişiler için istihdam olanakları çeşitlidir ve avukatlar, hukuk büro elemanları, veri analistleri ve paralegaller gibi meslekleri içerir. Hukuk mesleği dışında, gazeteciler, sosyal hizmet uzmanları, politika geliştiricileri ve insan kaynakları yöneticileri de dahil olmak üzere bir hukuk araştırmaları dersinden yararlanabilecek birçok kariyer vardır. Eğitim sisteminde kalmayı tercih edenler için öğretmenler, profesörler ve sendika temsilcileri bu alana aktarılabilir becerilerden yararlanır.

Eğitim kurumları, öğrenciler için esnek seçenekler sunar. Elektronik formlar, çevrimiçi dersler ve tam ve yarı zamanlı seçenekler, çalışan profesyonellerin eğitimlerini dünyanın herhangi bir yerinde devam ettirmesini sağlar. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

9 Sonuçlar Hukuk Çalışmaları Filter

International Career Institute
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı Açık Kayıt Birleşik Krallık London

Ceza adalet ve kriminoloji kursu

International Career Institute
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı Açık Kayıt Birleşik Krallık London

ICI mesleğinin çeşitli zorluklar için hazırlar bir adalet ve kriminoloji kursu sunar. Alanında uzman tarafından geliştirilen, biz size savaş suçları ile ilgili birçok pozisyonda etkili olduğu eğitecek kapsamlı bir ders vermek.

Paralegal ders

International Career Institute
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı Açık Kayıt Birleşik Krallık London

ICI alanında yanı sıra zaten yasal sekreter ve katip olarak çalışan kişiler için kariyer ve kimlik bilgilerini artırmak isteyen isteyen bireyler için bir paralegal kursu sunmaktadır.

Güney Afrika İnsan Kaynakları Kursunda Yasal Çerçeve

Academy of York
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 6 aylar Şubat 2020 Güney Afrika Cumhuriyeti Randburg + 1 daha

Bu NQF ile uyumlu ve SABPP onaylı, SA İnsan Kaynakları içindeki Yasal Çerçeveyi daha iyi anlamak isteyenler içindir. Bu kursu başarıyla tamamlayan öğrenciler 32 NQF kredisi kazanacaktır.

Uluslararası hukuk

edX
e-Öğrenme Yarı zamanlı 12 hafta Açık Kayıt Amerika Birleşik Devletleri Cambridge

Bugünün dünyasında Uluslararası Hukukun nasıl yaratıldığını, uygulandığını ve desteklendiğini de içeren Uluslararası Toplum Yasası hakkında bilgi edinin.

Adli Bilim Dersi - CPD

International Open Academy
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 60 gün Açık Kayıt Birleşik Krallık London + 1 daha

Adli bilimin delil bulmak ve suçluları adalete teslim etmek için nasıl kullanıldığını öğrenirken, suçların çözümünde kilit bir rol oynayın

Kriminoloji ve Profil Kursu - CPD

International Open Academy
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 60 gün Açık Kayıt Birleşik Krallık London + 1 daha

Suçlu aklın içine gir ve suçluyu içsel bilginizle suçluyu yakalamak için ipuçlarını okuyan kişi ol

Halk sağlığı epidemiyolojisinde ders

Elevate Health
e-Öğrenme Yarı zamanlı 3 hafta Bilgi iste Hollanda Netherlands Online

Bu ders halk sağlığı epidemiyolojisi, halk sağlığının dayandığı bilim anlayışınızı zenginleştirecektir. Halk sağlığı epidemiyolojisi, nüfus sağlığında coğrafi ve zamansal kalıpları tanımlamak ve yorumlamak, önleme stratejilerini belirlemek ve risk faktörlerinin ve koruyucu sağlık önlemlerinin nüfus sağlığı üzerindeki etkisini tahmin etmek ve değerlendirmektir.

Gelişmiş Veri Koruma Görevlisi (DPO) Programı

Institute For Advanced Management (CEU - IAM)
e-Öğrenme Tam zamanlı 180 saat Kasım 2019 İspanya Madrid

25 Mayıs 2018’ten bu yana yürürlükte olan Genel Veri Koruma Yönetmeliği (GDPR), kamu makamları ve kuruluşları için, kişilerin düzenli ve sistematik olarak geniş çaplı bir şekilde gözlemini yapan kurumlar için bir Veri Koruma Görevlisinin (DPO) zorunlu olarak belirlenmesini sağlar. ve ana faaliyetleri, hassas verilerin geniş çaplı işlenmesini içerir. Böylece Veri Koruma Görevlisi (DPO), GSYİH'ya uyum sağlamada kilit unsurlardan biridir ve kurumlarda veri koruma yönetmeliklerine uygunluğun garantisidir. İspanya Veri Koruma Ajansı (AEPD), Ulusal Akreditasyon Kurumu (ENAC) ile işbirliği içinde, Veri Koruma Görevlilerinin profesyonel uygulamaları için bir Sertifikasyon Şeması sunmuştur. Böylece AEPD, Veri Koruma Görevlilerinin (DPD) faaliyeti için bir sertifikasyon planı geliştiren ilk Avrupa Denetim Otoritesi olur.