ONLINESTUDIES

Online Kurs Eğitimleri içinde Hukuk Çalışmaları 2020

Kurs yolu seçenekleri çeşitlidir. İlgilenilen alana bağlı olarak, lise diplomasına ve daha yüksek olanlara dersler verilir. Kurslar, bir sömestirden üç yıla kadar değişebilir.

Hukuk çalışmalarında ders nedir? Bu, hukuk teorisini, ilkelerini ve uygulamasını kapsayan bir derstir ve bir derece elde etmede veya sürekli eğitim gereksinimlerini karşılamada bir adım atma görevi görebilir. Bireyleri belirli ülkelerdeki hukuku uygulamaya hazırlamak ve niş alanlarını belirlemek için ileri ve uzmanlık dereceleri daha sonra elde edilebilir. Ders konuları uluslararası ticaret hukuku, kriminoloji ve psikoloji içerebilir. Öğrenciler, uluslararası mahkeme sistemlerinin ve mahkemelerinin, yerel ve ulusal yargı alanları, hatta uluslararası bankacılığın düzenleyici çerçevesini öğreten bankacılık hukukunun temelleri ile birlikte nasıl çalıştığını öğrenebilirler.

Hukuk eğitimi derslerine kayıtlı bireyler, devredilebilecek becerileri kazanarak farklı spesiyaliteler arasından seçim yapmalarını sağlarlar. Akıl yürütme ve eleştirel düşünme becerileri, benzersiz hazırlanmış tartışmalara izin verebilir. Detaylara dikkat özenli sözlü açıklamalar yapılabilirken kesin belgelerin hazırlanmasına izin verir.

Hukuk eğitimindeki dersler dünya çapında sunulmaktadır. Sınıf malzemelerinin genişliği ve ders süreleri nedeniyle maliyet bir kurumdan diğerine değişir. Aday öğrenciler seçtikleri dersleri veren okulları araştırmalı ve güncellenmiş kayıt ve ilgili ücretler için onlarla iletişime geçmelidirler.

Hukuk çalışmalarında dereceye sahip kişiler için istihdam olanakları çeşitlidir ve avukatlar, hukuk büro elemanları, veri analistleri ve paralegaller gibi meslekleri içerir. Hukuk mesleği dışında, gazeteciler, sosyal hizmet uzmanları, politika geliştiricileri ve insan kaynakları yöneticileri de dahil olmak üzere bir hukuk araştırmaları dersinden yararlanabilecek birçok kariyer vardır. Eğitim sisteminde kalmayı tercih edenler için öğretmenler, profesörler ve sendika temsilcileri bu alana aktarılabilir becerilerden yararlanır.

Eğitim kurumları, öğrenciler için esnek seçenekler sunar. Elektronik formlar, çevrimiçi dersler ve tam ve yarı zamanlı seçenekler, çalışan profesyonellerin eğitimlerini dünyanın herhangi bir yerinde devam ettirmesini sağlar. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

5 Sonuçlar Hukuk Çalışmaları Filter

Gelişmiş Veri Koruma Görevlisi (DPO) Programı

Institute For Advanced Management (CEU - IAM)
Ders
<
Tam zamanlı
<
180 saat
Ispanyolca
e-Öğrenme

25 Mayıs 2018’ten bu yana yürürlükte olan Genel Veri Koruma Yönetmeliği (GDPR), kamu makamları ve kuruluşları için, kişilerin düzenli ve sistematik olarak geniş çaplı bir şeki ...

Devamını oku

Uluslararası hukuk

edX
Ders
<
Yarı zamanlı
<
12 hafta
Ingilizce
e-Öğrenme

Bugünün dünyasında Uluslararası Hukukun nasıl yaratıldığını, uygulandığını ve desteklendiğini de içeren Uluslararası Toplum Yasası hakkında bilgi edinin.

Devamını oku

Paralegal ders

International Career Institute
Ders
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
Ingilizce
e-Öğrenme

ICI alanında yanı sıra zaten yasal sekreter ve katip olarak çalışan kişiler için kariyer ve kimlik bilgilerini artırmak isteyen isteyen bireyler için bir paralegal kursu sunma ...

Devamını oku

International Career Institute
Ders
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
Ingilizce
e-Öğrenme

Devamını oku

Ceza adalet ve kriminoloji kursu

International Career Institute
Ders
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
Ingilizce
e-Öğrenme

ICI mesleğinin çeşitli zorluklar için hazırlar bir adalet ve kriminoloji kursu sunar. Alanında uzman tarafından geliştirilen, biz size savaş suçları ile ilgili birçok pozisyon ...

Devamını oku