Filter
Ders
Hız: Tümü

Top Online Kurs Eğitimleri içinde Avukatlık Çalışmaları 2019/2020

Çevrimiçi kurs, yüksek öğrenim sağlamada pratik ve etkili bir yöntemdir. Modern çalışma programları birçok insanın bir sınıfta olması için zaman bulmasını zorlaştırabilir, bu nedenle çevrimiçi çalışmalar için bir seçeneğe sahip olmak öğrenmek için mükemmel bir şans yaratabilmektedir.

Paralegal çalışmalarında çevrimiçi bir ders nedir? Bu alana giren öğrenciler kanun etrafında geniş bir yelpazede konulara tabidir. Anayasa hukuku, ticaret hukuku, vergi hukuku ve dava konularının hepsi bu dersi tamamlamak için önemlidir. Bu alandaki beklenebilir ilave odak alanları emlak planlaması, emanet yasası ve şirket yasasıdır.

Bu alandaki bir çevrimiçi dersle seçeneklerini keşfeden öğrencilere çeşitli kavramlar ve beceriler kazandırılıyor. Paralegal çalışmaları, velayetten fikri mülkiyet hukukuna kadar olan her şeyi kapsar ve öğrencilere çeşitli hukuk alanlarının iyi anlaşılmasını sağlar.

Paralegal çalışmalarındaki çevrimiçi dersler, faydalı itirazları nedeniyle tüm dünyadaki akademik kurumlara sunulmaktadır. Bu kursların masrafları, ilgilendiğiniz kuruma göre değişiklik gösterecektir. Öğrenim ücretleri ve ücretler hakkında en son bilgileri öğrenmek için kabul büroları ile iletişime geçmek en iyisidir

Paralegal çalışmaları, akademisyenleri çeşitli mesleki ortamlarda çalışmaya hazırlar. Bir hukukçu, hukuk hakkında geniş bilgiye ve yoğun araştırmaya ve aynı anda birden çok dava üzerinde avukatlarla yakın çalışma isteğinde bulunmaya muktedir olmalıdır. Bu dersin ardından, bireyler emlak, sigorta ve bankacılıkta, diğer sektörlerde çalışmaya hak kazanırlar.

Çevrimiçi bir kursa devam etmek, paralegal çalışmalarında gelecek için hazırlanmanıza yardımcı olabilir. Dünyanın dört bir yanındaki kurumlar bu alandaki dersleri sunuyor.Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

1 Sonuçlar Avukatlık Çalışmaları

International Career Institute

ICI alanında yanı sıra zaten yasal sekreter ve katip olarak çalışan kişiler için kariyer ve kimlik bilgilerini artırmak isteyen isteyen bireyler için bir paralegal kursu ... [+]

ICI sunan paralegal ders alanında hem de zaten yasal sekreter ve katip olarak çalışan kişiler için kariyer ve kimlik bilgilerini artırmak isteyen isteyen bireyler için. Bizim kurs kurs sonrasında kazanacaklardır becerileri ilgili ve güncel olduğunu garanti etmek için endüstri ve hükümet temsilcileri ile geliştirilmiştir.

Ders İçeriği

Bu dersin sonunda, mümkün olacaktır:

görevleri tamamlamak için hukuk sisteminin bilgilerini uygulama becerisi kamu kayıt arama yürütmek Yasal ortamında gizlilik ve güvenlik ilkelerini uygular Kolu makbuz ve bilgi gönderme görevleri yürütmek için yasal terminolojiyi kullanmak yasal bir uygulamada önceliklendirme ve planlama faaliyetlerinde yardımcı Bir iş ortamında etkin bir şekilde çalışması iş belgeleri üretin Etkili işyeri ilişkileri katkıda bulunmak yasal bir uygulamada zaman kayıtları ve ödemeleri koruyun Mahkeme belgelerinde yer alan süreçleri anlamak Kariyer olasılıkları ... [-]
Birleşik Krallık London
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku