Filter
Ders
Hız: Tümü

En iyi Online Kurslar içinde Hukuk 2019/2020

Değişim tutumları ve talep eden programlar, dünyadaki akademik kurumların çevrimiçi kurslar sunarak telafi etmesine neden oldu. Bu sınıflar normalde kampüs içi derslerden vazgeçmek zorunda kalanlara öğrenme ve büyüme fırsatı sunacak şekilde yapılandırılmıştır.

Peki, hukukta çevrimiçi bir kur nedir? Bu dereceyi takip eden çok sayıda öğrenci avukat olarak meslek edinmeye devam etmekle birlikte, pek çok alanda odaklanılmaktadır. Tipik bir konu hukuki derece ve ders takip takip ceza kanunu, anayasa, yasama, savunma ve yorum içerir. Kanun geniş bir alandır ki, zamanla spesiyalitelerin geliştirilmesine izin verilmektedir.

Bu yol izledikten sonra, öğrencileri hem kariyer hem de günlük yaşamda uygulanabilecek faydalı becerilere dönüştürürler. Eleştirel düşünme becerileri her dersle birlikte geliştirildi, akademisyenler yasal dokümanlardaki dakik değişiklikleri belirlemek konusunda daha keskin bir göz öne sürebiliyorlardı.Anayasanın yoğun bir şekilde incelenmesi, çoğu ders yükünün bir parçasıdır

Hukuk alanında çevrimiçi kurslar toplamasının maliyeti, kaydolduğunuz akademik kuruma bağlı olarak değişir. Çok sayıda üniversite ve yüksek okul bu dereceyi sunsa da, öğrenim ücretleri ve ücretler birinden diğerine farklılık gösterebilir.

Hukuk öğrencileri, geleneksel ve gelişmekte olan çeşitli alanlarda çalışma şansına sahip olacaklardır. Bu dereceye sahip olanlar için en yaygın kariyer seçeneği avukattır, ancak bu tek seçeneğin çok uzağındadır. Diğer ilginç iş olanakları arasında politikacı, kişisel danışman ve finansal danışman bulunmaktadır. Kurs yükünüzü konsantrasyon etrafında şekillendirmek, ilgilerinize uygun bir kariyer bulmak için mükemmel bir yol olabilir.

Çevrimiçi bir kursun çekilmesi, geleceğinizi tatmin edecek bir dereceye doğru yolculuğa başlamak için heyecan verici ve pratik bir yol sağlayabilir.Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

1 Sonuçlar Hukuk

Academy of York

Bu NQF ile uyumlu ve SABPP onaylı, SA İnsan Kaynakları içindeki Yasal Çerçeveyi daha iyi anlamak isteyenler içindir. Bu kursu başarıyla tamamlayan öğrenciler 32 NQF kredi ... [+]

genel bakış

AKREDİTASYON : SABPP

Bu NQF ile uyumlu ve SABPP onaylı, SA İnsan Kaynakları içindeki Yasal Çerçeveyi daha iyi anlamak isteyenler içindir. Bu kursu başarıyla tamamlayan öğrenciler 32 NQF kredisi kazanacaktır.

Bölüm 1: İstihdam SözleşmeleriBölüm 2: Temel İstihdam KoşullarıBölüm 3: Çalışma İlişkileri Yasası ve CCMABölüm 4: Toplu PazarlıkBölüm 5: Önemli İstihdam KoşullarıBölüm 6: İstihdam Koşullarına UyumBölüm 7: Organizasyon DönüşümüBölüm 8: Dönüşüm ve Değişim Yönetimi

Academy of York öğrencileri, öğrencilere derslerinde ulaşmalarına yardımcı olmak için öngörülen ders materyalinin üstünde ve üstünde sürekli bilgi ve destek alacaklardır. Öğrenciler bu SABPP onaylı ve NQF hizalı kısa kursu tamamlamak için 6 ay olacak.... [-]

Güney Afrika Cumhuriyeti Randburg
Şubat 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
6 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku