Cevrimiciprogramlar.com

Top Online Kurslar içinde Kamu Politikası 2019/2020

Online kurslara yaklaşan öğrenciler genellikle meşguldür veya istedikleri kurumdan uzak durmanız gerekir. Genel olarak, daha sonra öz-yönetim, geleneksel sınıf dersleri gerektirirler.

Kamu politikasında çevrimiçi bir ders nedir? Kamu politikası geniş bir kategoridir ve okuduğu dersler hem lisans hem de yüksek lisans düzeyinde sunulmaktadır. Yüksek öğretimden bağımsız olarak alınabilen sertifika kursları da bulunmaktadır. Lisans düzeyinde, istatistik ve kompozisyon yazma gibi konular genellikle ekonomi ve kamu yönetimi temel dersleriyle birlikte verilir. Lisansüstü düzeyler genellikle enerji politikası veya kentsel ormancılık gibi yoğunlaşmalar sunar. Kamu politikasındaki çevrimiçi sertifika kursları, belirli bir ülke veya şehir için uyarlanabilir. Sertifikalar, politika uzmanları veya üniversite öğrencileri gibi yatırım yapılan taraflara özel bilgi sunma eğilimindedir.

Kamu politikalarını incelemek, öğrencilerin sivil yapıları sistematik bir şekilde anlamaları yoluyla öğrencilerin daha vatandaş olduklarına yardımcı olabilir. Bu programlar aynı zamanda kamu veya yarı kamu sektörlerinde kariyer yapabilir.

Öğrenim kurumun bulunduğu ülkeye göre farklılık gösterebilir. Çevrimiçi kamu politikalarında derece araştıran öğrenciler, geleneksel sınıf formatlarını tercih edenlere kıyasla daha fazla ödeme yapmayı bekleyebilir.

Topluma olumlu katkıda bulunmak genelde kamu politikası öğrencilerinin ana hedeflerinden biridir. Birçoğu kamu görevlisi aramaya ya da sivil toplum kuruluşlarına veya STK'ya idari personel olarak katılmaya motive edilmiştir. Çevrimiçi kamu politikası derslerinde sıklıkla öğrenilen konuları kullanabilecek bir kamuoyu konumu, denetçi ya da denetçi olarak görev yapmaktadır. Bu pozisyonlar, genellikle randevu alınarak sağlanır, genellikle hazine gibi finansal kurumların gözetim altına alınması ile ilgilidir. Büyük bir STK, devletle müzakereleri yürütmek ve hükümet ilişkileri için stratejiler geliştirmek üzere kamu politikası mezunları istihdam edebilir.

Birkaç kamu politikası uzmanlığı için çevrimiçi kurslar mevcuttur. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

 

1 Sonuçlar Kamu Politikası Filter

Halk sağlığı epidemiyolojisinde ders

Elevate Health
e-Öğrenme Yarı zamanlı 3 hafta Bilgi iste Hollanda Netherlands Online

Bu ders halk sağlığı epidemiyolojisi, halk sağlığının dayandığı bilim anlayışınızı zenginleştirecektir. Halk sağlığı epidemiyolojisi, nüfus sağlığında coğrafi ve zamansal kalıpları tanımlamak ve yorumlamak, önleme stratejilerini belirlemek ve risk faktörlerinin ve koruyucu sağlık önlemlerinin nüfus sağlığı üzerindeki etkisini tahmin etmek ve değerlendirmektir.