close

Filtreler

Sonuçları Göster

Online Kurs Eğitimleri içinde Kriminoloji 2021

Bir dereceye kadar kredi kazanmak isteyen, ancak bunu yapmak için kampüste derslere katılmak istemeyen öğrenciler, bir çevrimiçi kursun sunduğu kolaylıktan yararlanabilir. Online kurslar genellikle bir kişi içi dersle aynı deneyim ve kursları sunar, ancak materyal bir web tabanlı ders yoluyla sağlanır. Kriminolojide çevrimiçi bir ders nedir? Bu sınıf, ceza adaleti disiplinini… Devamını oku

Bir dereceye kadar kredi kazanmak isteyen, ancak bunu yapmak için kampüste derslere katılmak istemeyen öğrenciler, bir çevrimiçi kursun sunduğu kolaylıktan yararlanabilir. Online kurslar genellikle bir kişi içi dersle aynı deneyim ve kursları sunar, ancak materyal bir web tabanlı ders yoluyla sağlanır.

Kriminolojide çevrimiçi bir ders nedir? Bu sınıf, ceza adaleti disiplininin terminolojisini, teorilerini ve uygulamalarını tanıtan bir giriş niteliğindedir. Öğrenciler ayrıca kriminolojiyi tanımlayan sınıflandırma sistemlerini ve eğilimleri incelemeyi bekleyebilir ve çeşitli ortamlarda suçların çözümlenmesi ve azaltılmasına yönelik yaklaşımlar muhtemelen incelenecek ve eleştirilecektir. Bu çalışmalar öğrencilerin suçun birikimli olarak anlaşılmasına ve hem yerel hem de küresel bağlamlarda etkilerine katkıda bulunur.

Böyle bir sınıftan kazanılabilecek pek çok fayda var.Öğrenciler ceza adaletinde bir kariyer hazırlayabilirler, ancak daha da önemlisi, ömür boyu sürecek olan eleştirel düşünme becerilerini geliştirebilirler.

Kayıt ücretinden endişe eden öğrenciler, burs ve diğer yardım başvurusunda bulunmayı düşünmelidirler. Bir kabul bürosu, bu kaynaklara ilişkin en iyi bilgi kaynağı ve katılım tahminleri maliyetidir.

Kriminolojide çevrimiçi bir sınıf almak bu alanda da bir kariyer için temel oluşturabilir. Suç kalıpları, ceza adaleti uygulamaları ve kriminoloji teorileri hakkında bilgi sahibi olarak, bu bilginin uygulamaya konmasını sağlayan bir meslek edinmeniz mümkündür. Bu fırsatı sunabilecek bazı işlerde polis memuru, gözetim memuru, gençlik çalışanı, sosyal hizmet uzmanı ya da adli dedektif bulunmaktadır. Bu işlerin hepsi kriminoloji becerilerinizi geliştirme ve toplulukunuza yardım etme şansını sunar.

Kriminolojide çevrimiçi bir kursa kayıt olmak istiyorsanız, ilk adım bir okul bulmanızdır. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Daha Az
format_list_bulleted Filtreler
FutureLearn
York, Birleşik Krallık

Suç nedir? İngiltere ve Galler'de ceza adaleti nasıl işler? Sistem üzerinden bir vakayı takip ederek daha fazlasını öğrenin.

Suç nedir? İngiltere ve Galler'de ceza adaleti nasıl işler? Sistem üzerinden bir vakayı takip ederek daha fazlasını öğrenin. -
Ders
Yarı zamanlı
4 hafta
Ingilizce
e-Öğrenme
 
International Career Institute
Londra, Birleşik Krallık

ICI mesleğinin çeşitli zorluklar için hazırlar bir adalet ve kriminoloji kursu sunar. Alanında uzman tarafından geliştirilen, biz size savaş suçları ile ilgili birçok pozisyon ... +

ICI mesleğinin çeşitli zorluklar için hazırlar bir adalet ve kriminoloji kursu sunar. Alanında uzman tarafından geliştirilen, biz size savaş suçları ile ilgili birçok pozisyonda etkili olduğu eğitecek kapsamlı bir ders vermek. -
Ders
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Ingilizce
e-Öğrenme
 

İPUCU! Bir okulu temsil ediyorsanız ve programlarınızı listemize eklemek istiyorsanız buradan bize ulaşın