Filter
Ders
Hız: Tümü

En iyi Online Kurslar içinde Kriminoloji 2019/2020

Bir dereceye kadar kredi kazanmak isteyen, ancak bunu yapmak için kampüste derslere katılmak istemeyen öğrenciler, bir çevrimiçi kursun sunduğu kolaylıktan yararlanabilir. Online kurslar genellikle bir kişi içi dersle aynı deneyim ve kursları sunar, ancak materyal bir web tabanlı ders yoluyla sağlanır.

Kriminolojide çevrimiçi bir ders nedir? Bu sınıf, ceza adaleti disiplininin terminolojisini, teorilerini ve uygulamalarını tanıtan bir giriş niteliğindedir. Öğrenciler ayrıca kriminolojiyi tanımlayan sınıflandırma sistemlerini ve eğilimleri incelemeyi bekleyebilir ve çeşitli ortamlarda suçların çözümlenmesi ve azaltılmasına yönelik yaklaşımlar muhtemelen incelenecek ve eleştirilecektir. Bu çalışmalar öğrencilerin suçun birikimli olarak anlaşılmasına ve hem yerel hem de küresel bağlamlarda etkilerine katkıda bulunur.

Böyle bir sınıftan kazanılabilecek pek çok fayda var.Öğrenciler ceza adaletinde bir kariyer hazırlayabilirler, ancak daha da önemlisi, ömür boyu sürecek olan eleştirel düşünme becerilerini geliştirebilirler.

Kayıt ücretinden endişe eden öğrenciler, burs ve diğer yardım başvurusunda bulunmayı düşünmelidirler. Bir kabul bürosu, bu kaynaklara ilişkin en iyi bilgi kaynağı ve katılım tahminleri maliyetidir.

Kriminolojide çevrimiçi bir sınıf almak bu alanda da bir kariyer için temel oluşturabilir. Suç kalıpları, ceza adaleti uygulamaları ve kriminoloji teorileri hakkında bilgi sahibi olarak, bu bilginin uygulamaya konmasını sağlayan bir meslek edinmeniz mümkündür. Bu fırsatı sunabilecek bazı işlerde polis memuru, gözetim memuru, gençlik çalışanı, sosyal hizmet uzmanı ya da adli dedektif bulunmaktadır. Bu işlerin hepsi kriminoloji becerilerinizi geliştirme ve toplulukunuza yardım etme şansını sunar.

Kriminolojide çevrimiçi bir kursa kayıt olmak istiyorsanız, ilk adım bir okul bulmanızdır. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

2 Sonuçlar Kriminoloji

International Career Institute

ICI mesleğinin çeşitli zorluklar için hazırlar bir adalet ve kriminoloji kursu sunar. Alanında uzman tarafından geliştirilen, biz size savaş suçları ile ilgili birçok poz ... [+]

ICI teslim bir ceza adalet ve kriminoloji kursu Bu mesleğin çeşitli zorluklar için hazırlar. Alanında uzman tarafından geliştirilen, biz size savaş suçları ile ilgili birçok pozisyonda etkili olduğu eğitecek kapsamlı bir ders vermek.

Ders İçeriği Ceza Adalet Yönetimi Soruşturmalar Adli Tıp Araştırma Yöntemleri ve Veri Kaynakları Ceza Psikolojiye Giriş anlamak suça psikolojik yaklaşımlar Psikoloji ve anlayış ciddi suçlar Ruhsal bozukluk ve suç Toplumsal Cinsiyet ve Suç Gençlik ve Suç Psikoloji ve Polis Mahkemede Psikoloji Psikoloji ve Suç Önleme Ofis Uygulamaları yasal Terminoloji Ceza Psikoloji Danışmanlar için Mesleki Uygulama Teknik Yazı Kariyer olasılıkları ... [-]
Birleşik Krallık London
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
International Open Academy

Suçlu aklın içine gir ve suçluyu içsel bilginizle suçluyu yakalamak için ipuçlarını okuyan kişi ol ... [+]

Bu ders hakkında

Suçlu aklın içine gir ve suçluyu içsel bilginizle suçluyu yakalamak için ipuçlarını okuyan kişi ol

Suç ve suçluları yakalamaya yardım eden insanlardan her zaman etkilendiniz mi? Suç serisinin hevesli bir hayranı mısınız? Bulmaca yapmayı seviyor musun? Pratik ve metodik misiniz? Cevap Evet ise, profiliniz bir kriminolojistinkine uyuyor.

Mantıksal zihniniz için de büyük bir talep var! FBI rakamlarına göre, ABD'de yaklaşık 1.197.704 civarında şiddet suçu işlenmiş ve mülkün çalınması geçen yıl 12 milyar dolar civarında gerçekleşmiştir. Suçlu araştırmacılar için çok fazla iş var.

Bu hepimizi büyüleyen bir dünya. Yaklaşık 73.8 milyon izleyici, 15 yılda yayında CSI'ye girdi. Suç mahalli bir olay yerine bakmalarını, delil toplamalarını, analiz etmelerini ve failleri yakalamalarını görmek büyüleyici.... [-]

Birleşik Krallık London
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
60 gün
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku