ONLINESTUDIES

Online Kurs Eğitimleri içinde Kriminoloji 2020

Bir dereceye kadar kredi kazanmak isteyen, ancak bunu yapmak için kampüste derslere katılmak istemeyen öğrenciler, bir çevrimiçi kursun sunduğu kolaylıktan yararlanabilir. Online kurslar genellikle bir kişi içi dersle aynı deneyim ve kursları sunar, ancak materyal bir web tabanlı ders yoluyla sağlanır.

Kriminolojide çevrimiçi bir ders nedir? Bu sınıf, ceza adaleti disiplininin terminolojisini, teorilerini ve uygulamalarını tanıtan bir giriş niteliğindedir. Öğrenciler ayrıca kriminolojiyi tanımlayan sınıflandırma sistemlerini ve eğilimleri incelemeyi bekleyebilir ve çeşitli ortamlarda suçların çözümlenmesi ve azaltılmasına yönelik yaklaşımlar muhtemelen incelenecek ve eleştirilecektir. Bu çalışmalar öğrencilerin suçun birikimli olarak anlaşılmasına ve hem yerel hem de küresel bağlamlarda etkilerine katkıda bulunur.

Böyle bir sınıftan kazanılabilecek pek çok fayda var.Öğrenciler ceza adaletinde bir kariyer hazırlayabilirler, ancak daha da önemlisi, ömür boyu sürecek olan eleştirel düşünme becerilerini geliştirebilirler.

Kayıt ücretinden endişe eden öğrenciler, burs ve diğer yardım başvurusunda bulunmayı düşünmelidirler. Bir kabul bürosu, bu kaynaklara ilişkin en iyi bilgi kaynağı ve katılım tahminleri maliyetidir.

Kriminolojide çevrimiçi bir sınıf almak bu alanda da bir kariyer için temel oluşturabilir. Suç kalıpları, ceza adaleti uygulamaları ve kriminoloji teorileri hakkında bilgi sahibi olarak, bu bilginin uygulamaya konmasını sağlayan bir meslek edinmeniz mümkündür. Bu fırsatı sunabilecek bazı işlerde polis memuru, gözetim memuru, gençlik çalışanı, sosyal hizmet uzmanı ya da adli dedektif bulunmaktadır. Bu işlerin hepsi kriminoloji becerilerinizi geliştirme ve toplulukunuza yardım etme şansını sunar.

Kriminolojide çevrimiçi bir kursa kayıt olmak istiyorsanız, ilk adım bir okul bulmanızdır. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

1 Sonuçlar Kriminoloji Filter

Ceza adalet ve kriminoloji kursu

International Career Institute
Ders
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
Ingilizce
e-Öğrenme

ICI mesleğinin çeşitli zorluklar için hazırlar bir adalet ve kriminoloji kursu sunar. Alanında uzman tarafından geliştirilen, biz size savaş suçları ile ilgili birçok pozisyon ...

Devamını oku