Filter
Ders
Hız: Tümü

Top Online Kurs Eğitimleri içinde Sürdürülebilir İşletme 2019/2020

Kurslar, öğrencilere belirli bir çalışma yolunu takip etme ve belirli bir alanda uzmanlaşmak için gerekli becerileri öğrenme fırsatı sunar. Bu kurslar, birkaç kısa haftadan yıla kadar tamamlanma süresinde değişebilir.
Sürdürülebilir işlerde ders nedir? Bu ders, bir şirket için en iyi olanı ve çevre için en iyi olanı ve kaynaklarına güvenen insanlar arasında nasıl uzlaşma sağlayacağı hakkında mevcut veya gelecekteki profesyonelleri öğretir. Sürdürülebilir işletmelere yönelik bir kurs, iş adamlarına çevreyi en azından zarar vermeyen ya da en azından zarar vermeyen markalar ve ürünler oluşturma becerileri sağlar. Ayrıca onlara, değişim motorları olarak pazarlanan, sosyal olarak kabul edilebilir ürün ve hizmetlerin nasıl yapıldığını öğretir.
Sürdürülebilir işlerdeki bir kurs, hayırseverlerin işlerinde, evde ve toplumun daha geniş bir bağlamında nasıl temsil edileceğini öğrettikleri için mükemmel bir seçimdir. Bu ders aynı zamanda anahtar demografinin önemli değerlerini ve bu değerleri karşılayan pazarlama ürün ve hizmetlerini tanımlamak gibi becerileri de öğretmektedir.
Farklı ülke ve kurumlar programlarını farklı şekilde fiyatlandırır. Sonuç olarak, en iyi yaklaşım, ilginizi çeken okullara ulaşmak ve ihtiyacınız olan bilgiyi kaynağından almaktır.
Bu programı başarıyla tamamlayan öğrenciler, sonunda onları bekleyen profesyonel fırsatlar dünyasını bulurlar. Bu işlerin genellikle dünya değişikliği için bir motor sağlaması, bu alandaki profesyonellerin çalışmalarından ve dünyaya verdikleri değerden son derece memnun olmaları demektir. Bu alanda dikkate alınması gereken bazı tatmin edici işler, enerji ve sürdürülebilirlik yöneticisi, bina performans yöneticisi, endüstriyel üretim müdürü, fabrika müdürü ve sağlık ve güvenlik mühendisi.
Bu çalışmak istediğiniz alan gibi mi geliyor? Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

1 Sonuçlar Sürdürülebilir İşletme

Harvard Business School Online

İklim değişikliği. Gelir eşitsizliği. Sosyal adaletsizlik. Bunlar zamanımızın büyük sorunlarından sadece üçü. Sürdürülebilir İş Stratejisinde, işletmelerin nasıl büyüyüp ... [+]

Sürdürülebilir İş dünyayı değiştirebilir. Mısın?

İklim değişikliği. Gelir eşitsizliği. Sosyal adaletsizlik. Bunlar zamanımızın büyük sorunlarından sadece üçü. Sürdürülebilir İş Stratejisinde, işletmelerin nasıl büyüyüp gelişebileceğini öğrenecek ve aynı zamanda bu büyük problemlerin bazılarını çözmede önemli bir rol oynayacaksınız. Ayrıca bireyin nasıl bir fark yaratabileceğini de öğreneceksiniz.

Walmart ve Unilever gibi önde gelen şirketler ile etkileşimli çevrimiçi vaka çalışmaları sayesinde, amaca yönelik işletmelerin neden iyi performans gösterdiğini ve değişim çarkını nasıl başlatabileceğini öğreneceksiniz. Farklı iş modellerini inceleyecek ve hükümetin, yatırımcıların ve müşterilerin rolü de dahil olmak üzere daha geniş manzarayı anlayacaksınız. Kariyerinize yeni başlamış olsanız da ya da halihazırda kurulmuş bir profesyonelseniz, Sürdürülebilir İş Stratejisi'nden aşağıdakiler ile yetineceksiniz:... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Cambridge
Kasım 2019
Ingilizce
Yarı zamanlı
3 hafta
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku