Filter
Ders
Hız: Tümü

En iyi Online Kurs Eğitimleri içinde Sürdürülebilir Ekonomi Çalışmaları 2019

Kurslar, günümüz toplumunun çeşitli öğrencileri için değerli olabilir, zira onlar genellikle çok yönlüdür ve birkaç arzulanan sonucu alabilirler. Bir öğrenci bir konuyla ilgili ön bilgi kazanmak, mevcut becerileri geliştirmek veya yalnızca kişisel veya mesleki menfaatler hakkında daha fazla bilgi edinmek için bir kursa kaydolmayı seçebilir.

Sürdürülebilir ekonomik araştırmalarda ders nedir? Sürdürülebilir ekonomi dersleri, insanlarla gezegen arasındaki ilişkiyi vurgular ve inceler. Bu kurslar genellikle ekonominin çevreye olan taleplerini nasıl etkilediği ve etkilediği üzerine odaklanmaktadır. Bu alandaki kurslar sıklıkla nüfus dinamikleri, enerji iyileştirme, atık giderme ve gıda sıkıntısı sorunları gibi konuları tartışmaktadır. Bu alan ekonomik büyüme ve çevre koruması arasında bir denge oluşturmayı amaçlıyor.

Bir öğrenci sürdürülebilir ekonomi alanında çalıştığında, bir takım önemli beceriler kazanabilir. İktisat bilgisine büyük talep vardır ve ekonomik ilkeler hakkında bilgi, iş olanaklarını artırabilir. Ek olarak öğrenciler problemleri bir ekip olarak ve çevre bilimi alanında nasıl çözebileceklerini sıklıkla öğrenirler.

Sürdürülebilir ekonomi kursları, okula ve coğrafi bölgeye bağlı olarak maliyet açısından farklılık göstermektedir. Sürdürülebilirlikteki çoğu programın tamamlanması en az iki yıl alır.

Sürdürülebilir ekonomik araştırmalarda ders gerekliliklerini tamamladıktan sonra, bilim insanı çeşitli iş seçenekleri bulabilir. Çevre bilimi ve koruma alanlarının ortak tercihleri ​​vardır, ancak diğer sektörler de vardır. Öğrenciler proje yönetimi rollerinde, iş sürdürülebilirlik danışmanları olarak veya kirlilik giderme olanaklarıyla çalışabilirler. Sürdürülebilir bir ekonomist çevresel etkileri telafi ederken ekonomik performansını iyileştirmek için bilgilerini kullanabilir.

Daha fazla bilgi için ders listesine bakıp web sitesi formunu doldurun. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

3 Sonuçlar Sürdürülebilir Ekonomi Çalışmaları

Gaia Education

Bu çevrimiçi program, küresel ölçekte sürdürülebilir kalkınmayı mümkün kılacak bir araç olarak yenilenebilir enerjiye kapsamlı bir genel bakış sunacaktır. Yenilenebilir e ... [+]

Enerji, ekonomik büyümeyi birbirine bağlayan, toplumsal eşitliği ve dünyanın gelişmesine izin veren bir ortamı arttıran altın ipliktir. Enerji olmadan kalkınma mümkün değildir ve sürdürülebilir enerji olmadan sürdürülebilir kalkınma mümkün değildir.

Bu çevrimiçi program, küresel ölçekte sürdürülebilir kalkınmayı mümkün kılacak bir araç olarak yenilenebilir enerjiye kapsamlı bir genel bakış sunacaktır. Yenilenebilir enerjilerin hem çevresel bir gerekliliği hem de ekonomik bir fırsatı nasıl temsil ettiğine dair durumu sunacaktır.

Program, modern enerji hizmetlerine evrensel erişim sağlamayı amaçlayan BM Sürdürülebilir Enerji Girişimi'ni (SE4ALL) destekliyor ve enerji verimliliği ve yenilenebilir enerjinin küresel enerji karışımındaki payında dünya çapında iyileşme oranını ikiye katlıyor. Enerji, bu dersin de aynı hizada olduğu BM Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerinin (SDG'ler) altını çiziyor.... [-]

Birleşik Krallık Forres Kanada Shawnigan Lake Tayland Prachuap Khiri Khan Brezilya Rio de Janeiro  + 4 Daha fazla
Ağustos 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
8 hafta
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Gaia Education

Dikkatimizi, alternatif ekonomik paradigmalara çevirerek, daha esnek ve katılımcı bir gelecek yaratmak için daha iyi bir zaman ve daha acil bir ihtiyaç olmamıştır. Yapabi ... [+]

Ekonomik sistemlerimizin yeniden tasarlanmasına dikkatimizi çekerek, daha esnek ve katılımcı bir gelecek yaratmak için daha iyi bir zaman ve daha acil bir ihtiyaç olmadı. Ne yapabileceğiniz konusunda kararsız veya belirsiz hissediyorsanız ve bu yeniden tasarımda yer almak istiyorsanız, e-öğrenme programımız tam size göre.

Giderek artan miktarda insan mevcut ekonomik sistemimizin artık sürdürülebilir olmadığını biliyor, ancak uygulanabilir alternatiflerin farkındalığı yavaş yavaş yayılıyor. Amacımız size bu alternatifleri ve ekonomi ve refahın gerçek anlamını daha iyi anlamaktır. Katılımcılar, yararlı olan mevcut sistemleri ve araçları öğrenecek ve işlev bozukluğu kanıtlanmış olanları yeniden tasarlamak için neler yapabileceğini araştıracaklardır.... [-]

Birleşik Krallık Forres Kanada Shawnigan Lake Tayland Prachuap Khiri Khan Brezilya Rio de Janeiro  + 4 Daha fazla
Bilgi iste
Ingilizce,Ispanyolca,Portuguese (Brazil)
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
8 hafta
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Harvard Business School Online

İklim değişikliği. Gelir eşitsizliği. Sosyal adaletsizlik. Bunlar zamanımızın büyük sorunlarından sadece üçü. Sürdürülebilir İş Stratejisinde, işletmelerin nasıl büyüyüp ... [+]

Sürdürülebilir İş dünyayı değiştirebilir. Mısın?

İklim değişikliği. Gelir eşitsizliği. Sosyal adaletsizlik. Bunlar zamanımızın büyük sorunlarından sadece üçü. Sürdürülebilir İş Stratejisinde, işletmelerin nasıl büyüyüp gelişebileceğini öğrenecek ve aynı zamanda bu büyük problemlerin bazılarını çözmede önemli bir rol oynayacaksınız. Ayrıca bireyin nasıl bir fark yaratabileceğini de öğreneceksiniz.

Walmart ve Unilever gibi önde gelen şirketler ile etkileşimli çevrimiçi vaka çalışmaları sayesinde, amaca yönelik işletmelerin neden iyi performans gösterdiğini ve değişim çarkını nasıl başlatabileceğini öğreneceksiniz. Farklı iş modellerini inceleyecek ve hükümetin, yatırımcıların ve müşterilerin rolü de dahil olmak üzere daha geniş manzarayı anlayacaksınız. Kariyerinize yeni başlamış olsanız da ya da halihazırda kurulmuş bir profesyonelseniz, Sürdürülebilir İş Stratejisi'nden aşağıdakiler ile yetineceksiniz:... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Cambridge
Eylül 2019
Ingilizce
Yarı zamanlı
3 hafta
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku