Cevrimiciprogramlar.com

En iyi Online Kurs Eğitimleri içinde Sürdürülebilir Ekonomi Çalışmaları 2019/2020

Kurslar, günümüz toplumunun çeşitli öğrencileri için değerli olabilir, zira onlar genellikle çok yönlüdür ve birkaç arzulanan sonucu alabilirler. Bir öğrenci bir konuyla ilgili ön bilgi kazanmak, mevcut becerileri geliştirmek veya yalnızca kişisel veya mesleki menfaatler hakkında daha fazla bilgi edinmek için bir kursa kaydolmayı seçebilir.

Sürdürülebilir ekonomik araştırmalarda ders nedir? Sürdürülebilir ekonomi dersleri, insanlarla gezegen arasındaki ilişkiyi vurgular ve inceler. Bu kurslar genellikle ekonominin çevreye olan taleplerini nasıl etkilediği ve etkilediği üzerine odaklanmaktadır. Bu alandaki kurslar sıklıkla nüfus dinamikleri, enerji iyileştirme, atık giderme ve gıda sıkıntısı sorunları gibi konuları tartışmaktadır. Bu alan ekonomik büyüme ve çevre koruması arasında bir denge oluşturmayı amaçlıyor.

Bir öğrenci sürdürülebilir ekonomi alanında çalıştığında, bir takım önemli beceriler kazanabilir. İktisat bilgisine büyük talep vardır ve ekonomik ilkeler hakkında bilgi, iş olanaklarını artırabilir. Ek olarak öğrenciler problemleri bir ekip olarak ve çevre bilimi alanında nasıl çözebileceklerini sıklıkla öğrenirler.

Sürdürülebilir ekonomi kursları, okula ve coğrafi bölgeye bağlı olarak maliyet açısından farklılık göstermektedir. Sürdürülebilirlikteki çoğu programın tamamlanması en az iki yıl alır.

Sürdürülebilir ekonomik araştırmalarda ders gerekliliklerini tamamladıktan sonra, bilim insanı çeşitli iş seçenekleri bulabilir. Çevre bilimi ve koruma alanlarının ortak tercihleri ​​vardır, ancak diğer sektörler de vardır. Öğrenciler proje yönetimi rollerinde, iş sürdürülebilirlik danışmanları olarak veya kirlilik giderme olanaklarıyla çalışabilirler. Sürdürülebilir bir ekonomist çevresel etkileri telafi ederken ekonomik performansını iyileştirmek için bilgilerini kullanabilir.

Daha fazla bilgi için ders listesine bakıp web sitesi formunu doldurun. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

4 Sonuçlar Sürdürülebilir Ekonomi Çalışmaları Filter

Sürdürülebilir Gelişim Çevrimiçi Kursu için Yenilenebilir Enerjiler

Gaia Education
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 8 hafta Ağustos 2020 Birleşik Krallık Forres Kanada Shawnigan Lake Tayland Prachuap Khiri Khan Brezilya Rio de Janeiro + 7 daha

Bu çevrimiçi program, küresel ölçekte sürdürülebilir kalkınmayı mümkün kılacak bir araç olarak yenilenebilir enerjiye kapsamlı bir genel bakış sunacaktır. Yenilenebilir enerjilerin hem çevresel bir gerekliliği hem de ekonomik bir fırsatı nasıl temsil ettiğine dair durumu sunacaktır.

Ders: Sürdürülebilirlik Online Kursu İçin Tasarım - Ekonomik Boyut

Gaia Education
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 8 hafta Bilgi iste Birleşik Krallık Forres Kanada Shawnigan Lake Tayland Prachuap Khiri Khan Brezilya Rio de Janeiro + 7 daha

Dikkatimizi, alternatif ekonomik paradigmalara çevirerek, daha esnek ve katılımcı bir gelecek yaratmak için daha iyi bir zaman ve daha acil bir ihtiyaç olmamıştır. Yapabileceğin şeyler hakkında takılıp kalmış ya da belirsiz hissediyorsanız ve bu yeni olanaklara kapı açmaya özendiriyorsanız, e-öğrenme programımız tam size göre.

Dairesel Ekonomi: Giriş

edX
e-Öğrenme Yarı zamanlı 7 hafta Açık Kayıt Amerika Birleşik Devletleri Cambridge

Yeni iş ve tasarım yaklaşımlarını uygulayarak sürdürülebilir bir ekonomik sisteme nasıl katkıda bulunacağınızı öğrenin.

Sürdürülebilir İş Stratejisi Kursu

Harvard Business School Online
e-Öğrenme Yarı zamanlı 3 hafta Kasım 2019 Amerika Birleşik Devletleri Cambridge

İklim değişikliği. Gelir eşitsizliği. Sosyal adaletsizlik. Bunlar zamanımızın büyük sorunlarından sadece üçü. Sürdürülebilir İş Stratejisinde, işletmelerin nasıl büyüyüp gelişebileceğini öğrenecek ve aynı zamanda bu büyük problemlerin bazılarını çözmede önemli bir rol oynayacaksınız. Ayrıca bireyin nasıl bir fark yaratabileceğini de öğreneceksiniz.