Filter
Ders
Hız: Tümü

Top Online Kurslar içinde Sürdürülebilir Tasarım 2019/2020

Bir ders belirli bir alanda değerli bilgi ve beceri sağlamak için alınan bir çalışma programıdır. Kurslar uzunluğa göre değişebilir ve genellikle birkaç haftadan birkaç yıla kadar her yerde olabilir.
Sürdürülebilir tasarımda ders nedir? Sürdürülebilir tasarım kursları, öğrencilere, iş operasyonlarında sosyal adalet ve kurumsal sorumluluğu ön planda tutmayı öğretir. Bu programda öğrenciler, insanlığın karşılaştığı sorunları tanımlamayı ve anlamayı, iş süreçlerini tasarlamayı ve bunu ele alan ürünleri tasarlamayı ve en çok ihtiyaç duyulan demografiye pazarlamanın en iyi yolunu bulmayı öğreniyorlar. Sadece bir şirketin kârlılığı için değil aynı zamanda hizmet ettiği toplulukların iyiliği için de gerçek bir sosyal değişim yaratmak için organizasyonları kullanmaya odaklanan bir çalışma alanıdır.
Sürdürülebilir tasarımdaki bir kurs, hayırseverlere kişisel bir düzlemde ilham verirken, oyun değiştirici oluşturmak için araçlar sağlar. Sürdürülebilir tasarım derslerinde öğrenilen bazı beceriler arasında pazar araştırması yapmak, sürdürülebilir altyapı ve ürünler tasarlamak ve değer çatışmalarının insanların birbirleriyle ve çevreyle olan etkileşimlerini nasıl etkilediğini anlamak bulunmaktadır.
Bu dersin maliyeti ülkeden ülkeye ve programdan programa farklılık göstermektedir. Bu nedenle, karar vermeden önce doğru bilgileri almak için seçtiğiniz kuruma ulaşmanız zorunludur.
Sürdürülebilir tasarımdaki kariyerler, şirketlerin müşterilerinin her zaman en alt sıradan daha fazla ilgilendiğini gösteren müşterilerine daha fazla odaklanmış olmaları nedeniyle patlamaktadır. Bu alanda göz önünde bulundurulması gereken büyük meslekler arasında, baş sürdürülebilir yönetici, sürdürülebilir uzman, imar teknisyeni, su havzası yöneticisi, toprak koruma teknisyeni ve ekoturizm rehberi yer almaktadır. Bu alandaki mezunların çoğu, yoksulluk, çocuk işçiliği ve temiz içme suyuna erişim eksikliği gibi sosyal hastalıkları tedavi etmek için kendi şirketlerini başlatan hayırseverler olmaya devam ediyor.
Sürdürülebilir tasarıma sahip kurslar genellikle çevrimiçi veya dünya çapında çeşitli kurumlarda bir sınıf ortamında kullanılabilir. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

3 Sonuçlar Sürdürülebilir Tasarım

Gaia Education

Küresel uzmanlar, evimizi gıdalarımızdan, enerjimizden, taşımacılığımızdan ve ekonomik sistemlerden, her şeyi yeniden tasarlamamız gereken insanlığa sürdürülebilirliği te ... [+]

Küresel uzmanlar, insanlığı sürdürülebilirliğe doğru karıştırmak için evimizden yiyecek, enerji, ulaşım ve ekonomik sistemlere kadar her şeyi yeniden tasarlamamız gerektiğini tavsiye ediyor. Bu dönüşümün büyük ölçekte gerçekleşmesi gerekiyor ve insan, gezegen ve geçim kaynaklarını bütünsel bir dengeye ulaşmaya çalışırken, dünyadaki insan varlığını yeniden tasarlamak için çabalıyoruz.

Yani, her şeyi yeniden tasarlamak ne anlama geliyor?

Gaia Education toplum tasarım eğitimi ve on yıldan uzun süredir düşünen sürdürülebilir sistemler konusundaki uluslararası tecrübesiyle kökleşmiş, size mümkün olanı, nelerin yapıldığını ve ne yapılması gerektiğini, toplumu dönüştürmeyi amaçlayan bu kısa rotayı sunuyoruz. Günümüzün en acil sorunlarını ele alırken. Sürdürülebilirlik için tasarlama, kuşaklar arası eleştirel düşünme sürecini, yenilikçi çözümlerin ve sosyal girişimciliğin keşfine davet eder ve Thich Nhat Hanh'ın 'iç içe geçmiş' olarak adlandırdığı şeyden ilham alır - tüm canlılarla paylaştığımız bağlantı.... [-]

Birleşik Krallık Forres Kanada Shawnigan Lake Tayland Prachuap Khiri Khan Brezilya Rio de Janeiro  + 4 Daha fazla
Açık Kayıt
Ingilizce
Yarı zamanlı
12 - 15 saat
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Gaia Education

Temel varsayımlarımızı sorgulamayı ve insanlığı bilgelik, öngörü ve tedbirle belirsiz bir geleceğe yöneltmeyi ümit edersek, birden fazla perspektifi aşmamıza yardımcı ola ... [+]

Temel varsayımlarımızı sorgulamayı ve insanlığı bilgelik, öngörü ve tedbirle belirsiz bir geleceğe yöneltmeyi ümit edersek, birden fazla perspektifi aşmamıza yardımcı olan daha derin sorular sormayı öğrenmemiz gerekir.

Worldview boyutu, kendi dünya görüşünüzün ve değer sisteminizin algılanan ihtiyaçlarınızı nasıl etkilediğine ve herhangi bir durumda çözüm önerebileceğiniz ve tasarlayacağınıza dair daha bilinçli olmaya davet ediyor.

Bu boyut, 10 aylık çevrimiçi Sürdürülebilirlik Tasarım kursumuz için tek başına bir program olarak veya başlangıç ​​noktası olarak alınabilir . Bu boyutun maliyeti 350 GBP'dir. Bir oryantasyon dönemi içeren kurs, sekiz hafta sürer. Maksimum fayda sağlamak için kursa en az haftada 10 saat ayırmanızı öneririz.... [-]

Birleşik Krallık Forres Kanada Shawnigan Lake Tayland Prachuap Khiri Khan Brezilya Rio de Janeiro  + 4 Daha fazla
Bilgi iste
Ingilizce,Ispanyolca,Portuguese (Brazil)
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
8 hafta
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Gaia Education

Birlikte yaşama ve birlikte çalışmanın işbirlikçi ve uyumlu yollarını bilinçli olarak yeniden keşfetmeye mi çalışıyorsunuz? Eğer öyleyse, grup gelişimi, liderlik, çatışma ... [+]

Top Online Kurslar içinde Sürdürülebilir Tasarım.

Birlikte yaşama ve birlikte çalışmanın işbirlikçi ve uyumlu yollarını bilinçli olarak yeniden keşfetmeye mi çalışıyorsunuz?

Eğer öyleyse, grup gelişimi, liderlik, çatışma çözümü, karar verme, yaratıcılık, sosyal adalet ve iletişim için nasıl tasarlarız?

Sürdürülebilirlik dersi için Gaia Education Sosyal Tasarımına katılın ve hepimizin aradığı değişikliği yaratmak için pratik etkili yollar öğrenin. Ayrı programımız, bu (r) paradigmalardaki evrimsel değişime katılmanın farklı yolları hakkında bilgi edinme şansınızdır.

Amacımız, sosyal eşitliğin ve katılımcı eylemin gerçek anlamını daha iyi anlamanız ve katılımcıların bizi daha esnek sosyal sistemlerle hizalayan dönüştürücü araçları uygulamalarını sağlamaktır. Başkalarıyla olan ilişkimiz, eski otoriter paradigmalarda temellize izin vermek için çok değerlidir.... [-]

Birleşik Krallık Forres Kanada Shawnigan Lake Tayland Prachuap Khiri Khan Brezilya Rio de Janeiro  + 4 Daha fazla
Ağustos 2020
Ingilizce,Ispanyolca,Portuguese (Brazil)
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
8 hafta
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku