Cevrimiciprogramlar.com

Top Online Kurslar içinde Sürdürülebilir Tasarım 2019/2020

Bir ders belirli bir alanda değerli bilgi ve beceri sağlamak için alınan bir çalışma programıdır. Kurslar uzunluğa göre değişebilir ve genellikle birkaç haftadan birkaç yıla kadar her yerde olabilir.
Sürdürülebilir tasarımda ders nedir? Sürdürülebilir tasarım kursları, öğrencilere, iş operasyonlarında sosyal adalet ve kurumsal sorumluluğu ön planda tutmayı öğretir. Bu programda öğrenciler, insanlığın karşılaştığı sorunları tanımlamayı ve anlamayı, iş süreçlerini tasarlamayı ve bunu ele alan ürünleri tasarlamayı ve en çok ihtiyaç duyulan demografiye pazarlamanın en iyi yolunu bulmayı öğreniyorlar. Sadece bir şirketin kârlılığı için değil aynı zamanda hizmet ettiği toplulukların iyiliği için de gerçek bir sosyal değişim yaratmak için organizasyonları kullanmaya odaklanan bir çalışma alanıdır.
Sürdürülebilir tasarımdaki bir kurs, hayırseverlere kişisel bir düzlemde ilham verirken, oyun değiştirici oluşturmak için araçlar sağlar. Sürdürülebilir tasarım derslerinde öğrenilen bazı beceriler arasında pazar araştırması yapmak, sürdürülebilir altyapı ve ürünler tasarlamak ve değer çatışmalarının insanların birbirleriyle ve çevreyle olan etkileşimlerini nasıl etkilediğini anlamak bulunmaktadır.
Bu dersin maliyeti ülkeden ülkeye ve programdan programa farklılık göstermektedir. Bu nedenle, karar vermeden önce doğru bilgileri almak için seçtiğiniz kuruma ulaşmanız zorunludur.
Sürdürülebilir tasarımdaki kariyerler, şirketlerin müşterilerinin her zaman en alt sıradan daha fazla ilgilendiğini gösteren müşterilerine daha fazla odaklanmış olmaları nedeniyle patlamaktadır. Bu alanda göz önünde bulundurulması gereken büyük meslekler arasında, baş sürdürülebilir yönetici, sürdürülebilir uzman, imar teknisyeni, su havzası yöneticisi, toprak koruma teknisyeni ve ekoturizm rehberi yer almaktadır. Bu alandaki mezunların çoğu, yoksulluk, çocuk işçiliği ve temiz içme suyuna erişim eksikliği gibi sosyal hastalıkları tedavi etmek için kendi şirketlerini başlatan hayırseverler olmaya devam ediyor.
Sürdürülebilir tasarıma sahip kurslar genellikle çevrimiçi veya dünya çapında çeşitli kurumlarda bir sınıf ortamında kullanılabilir. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

3 Sonuçlar Sürdürülebilir Tasarım Filter

Giriş Sürdürülebilirlik için Tasarım Kursu

Gaia Education
e-Öğrenme Yarı zamanlı 12 - 15 saat Açık Kayıt Birleşik Krallık Forres Kanada Shawnigan Lake Tayland Prachuap Khiri Khan Brezilya Rio de Janeiro + 6 daha

Küresel uzmanlar, evimizi gıdalarımızdan, enerjimizden, taşımacılığımızdan ve ekonomik sistemlerden, her şeyi yeniden tasarlamamız gereken insanlığa sürdürülebilirliği teşvik etmek için tavsiyelerde bulunuyor. Bu dönüşümün büyük ölçekte gerçekleşmesi ve insan, gezegen ve geçim koşullarının, Dünya'daki insan varlığını yeniden tasarlamaya çabalıyoruz gibi bütünsel bir dengeye ulaşmasını göz önünde bulundurması gerekiyor.

Sürdürülebilirlik için Online Kurs Tasarımı Worldview

Gaia Education
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 8 hafta Bilgi iste Birleşik Krallık Forres Kanada Shawnigan Lake Tayland Prachuap Khiri Khan Brezilya Rio de Janeiro + 7 daha

Temel varsayımlarımızı sorgulamayı ve insanlığı bilgelik, öngörü ve tedbirle belirsiz bir geleceğe yöneltmeyi ümit edersek, birden fazla perspektifi aşmamıza yardımcı olan daha derin sorular sormayı öğrenmemiz gerekir.

Sürdürülebilirlik Online Kursu için Tasarım - Sosyal Boyut

Gaia Education
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 8 hafta Ağustos 2020 Birleşik Krallık Forres Kanada Shawnigan Lake Tayland Prachuap Khiri Khan Brezilya Rio de Janeiro + 7 daha

Birlikte yaşama ve birlikte çalışmanın işbirlikçi ve uyumlu yollarını bilinçli olarak yeniden keşfetmeye mi çalışıyorsunuz? Eğer öyleyse, grup gelişimi, liderlik, çatışma çözümü, karar verme, yaratıcılık, sosyal adalet ve iletişim için nasıl tasarlarız?