Cevrimiciprogramlar.com

Top Online Kurs Eğitimleri içinde Sürdürülebilir Yönetim 2019

Bir çevrimiçi kurs, orta dereceli okul derecesine sahip kişilerin yanı sıra mesleki bilgi ve eğitimlerini genişletmek isteyen bireylerin eğitim birimi. Bir dersi tamamlamak, belirli programa bağlı olarak yalnızca birkaç ay veya birkaç yıl sürebilir.

Sürdürülebilir yönetimde çevrimiçi bir ders nedir? Öğrencilere, sosyal kazanç ve çevresel performansı finansal kazanç kadar değer veren, yeni bir iş başarısı felsefesi getiren bir derstir. Bu, iş dünyası ve çevre ekonomisi, doğal kaynak yönetimi, yeni teknolojiler ve sürdürülebilir kalkınma konularını kapsıyor. Kurslar etkili pazarlama, örgütsel finansman, bilgi sistemleri yönetimi, tedarik zinciri lojistiği ve hatta çevre kanunu gibi konuları kapsayabilir. Genel anlamda, sürdürülebilirlik uzmanları, işletme faaliyetlerinin toplum ve çevre üzerindeki olumsuz etkilerini en aza indirgemek için diğer yöneticilerle birlikte çalışmaktadır.

Öğrenciler, sürdürülebilir ticari uygulamaların, denge bütçelerinin nasıl yönetileceği ve örgütsel gelişimin desteklenmesi için gerekli olan teknoloji ve bilgi sistemlerinin nasıl kullanılacağı da dahil olmak üzere gelecekte veya mevcut kariyerlerinde yararlı olabilecek çeşitli değerli beceriler kazanırlar. Bireyler genel olarak enerji ve çevre konularında daha fazla bilgi sahibi olabilirler.

Sürdürülebilirlik yönetiminde çevrimiçi kurslara katılanlar dünyanın dört bir yanındaki üniversitelere kolayca erişebilirler. Bununla birlikte, kayıt ücretleri ve öğrenim ücretleri büyük ölçüde değişebilir. Belirli fiyatlandırma bilgileri için doğrudan kabul bürosu ile görüşmelisiniz.

Sürdürülebilir yönetimdeki bir ders, yeni bir kariyeri keşfetmek isteyenlerin yanı sıra, bilgilerini derinleştirmeye veya yeni bir pozisyona getirmeye çalışan profesyoneller için mükemmel bir başlangıç ​​taşıdır.Pazarlama ve satış, peyzajcı bahçıvanlık, enerji danışmanlığı, çevre koruma yönetimi ve hatta kamu politikalarının geliştirilmesi konularında kariyer fırsatları olabilir.

Online ders almak, hem kayıt yaptırmayı hem de zamanlamayı yeni öğrenciler ve profesyoneller için daha kolay hale getiren mükemmel bir seçenektir. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

1 Sonuçlar Sürdürülebilir Yönetim Filter

Online Kurs: Yüksek Hızlı Anaerobik Atıksu Arıtma

TU Delft Open & Online Education
e-Öğrenme Yarı zamanlı 6 hafta Bilgi iste Hollanda Netherlands Online

Anaerobik atıksu arıtımı için prensipleri, süreç tasarımını ve sorun giderme tekniklerini öğrenin ve anaerobik yüksek oranlı reaktörünüzün tüm potansiyellerini edinin.