Cevrimiciprogramlar.com

Top Online Kurs Eğitimleri içinde Sürdürülebilirlik Çalışmaları 2019/2020

Kurslar, istenen birkaç eğitim çıktısı için değerli olabilen çok yönlü çalışma programlarıdır. Bir kurs genellikle bir sınıftır ve öğrenci bir konuyla ilgili ilk bilgi edinmek, belirli bir beceri kazandırmak veya kişisel bir ilgi hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsa yararlı olabilir.

Sürdürülebilirlik çalışmalarında bir ders nedir? Sürdürülebilirlik kursları, insanlar ve çevre arasındaki ilişkiyi inceliyor. Sürdürülebilirlik alanı, çoğunlukla, insanların faaliyetlerinden kaynaklanan çevresel etkileri, dünyanın atığına, gıda kıtlığına, iklim değişikliğine, korumaya ve kirlilik sorunlarına dinamik özümler teşvik ederek hafifletmeye odaklanmaktadır. Sürdürülebilirlik, çevre bilimi, koruma ve ekonomi gibi birbirinden farklı fakat birbiriyle ilişkili alanları birbirine bağlayan bir köprü olabilir.

Sürdürülebilirliği araştırmak, öğrenciye bir takım değerli yaşam becerileri sağlayabilir. İşbirlikçi bir ortamda başkalarıyla birlikte çalışmak, ekip çalışmasının önemli becerisini teşvik edebilir.Ek olarak, bir sürdürülebilirlik öğrencisi, muhtemelen yüksek maaşlara ve daha iyi iş potansiyeline çeviren iki konu olan çevre bilimi ve ekonomisi hakkında oldukça bilgili olacak.

Sürdürülebilirlik kursu veya derecesi maliyeti okuldan okula değişir. Muhtemelen bir sürdürülebilirlik programı öğrenciyi tamamlamak için en az iki yıl sürecektir. En güncel finansal bilgiler için okullarla iletişime geçmek en iyisidir.

Öğrenci, bir sürdürülebilirlik kursu için çalışma koşullarını tamamladığında, çeşitli alanlarda iş bulabilir. Sürdürülebilirlik dersi mezunları için iş olanakları, genellikle, çevre bilimi organizasyonları, koruma dernekleri, depolama dolgusu ve atık düzeltme tesisleri, su arıtma tesisleri ve özel çevre danışmanlık firmalarındaki görevleri içerir. Program katılımcıları için meslek başlıkları çeşitlidir ve proje yöneticisinden çevre analistine, sürdürülebilirlik danışmanına kadar değişebilir.

Çevrimiçi sürdürülebilirlik kursuna girmek hakkında daha fazla bilgi edinmek için kurs listesi sayfasını ziyaret edin ve web sitesi formunu doldurun. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

10 Sonuçlar Sürdürülebilirlik Çalışmaları Filter

Online Kurs: Altyapı ve Su Yönetimi için Uyarlamalı Planlama

TU Delft Open & Online Education
e-Öğrenme Yarı zamanlı 6 hafta Bilgi iste Hollanda Netherlands Online

Değişikliği tahmin ve adaptasyon tasarımı 'derin' belirsizlikleri analiz için gerekli beceri ve araçları öğrenin Pathways altyapı ve su yönetim sistemlerinde büyük ölçekli ve uzun vadeli müdahaleler için.

Bir seviye çevre çalışmaları kurs

UK Open College
e-Öğrenme Yarı zamanlı 700 saat Açık Kayıt Birleşik Krallık UK Online

Çevresel Çalışmalar şartname ortamına içine bir fikir ve kontrol ve bunu etkileyen bilimsel süreçleri kazanmak için öğrencilere olanak sağlar.

Giriş Sürdürülebilirlik için Tasarım Kursu

Gaia Education
e-Öğrenme Yarı zamanlı 12 - 15 saat Açık Kayıt Birleşik Krallık Forres Kanada Shawnigan Lake Tayland Prachuap Khiri Khan Brezilya Rio de Janeiro + 6 daha

Küresel uzmanlar, evimizi gıdalarımızdan, enerjimizden, taşımacılığımızdan ve ekonomik sistemlerden, her şeyi yeniden tasarlamamız gereken insanlığa sürdürülebilirliği teşvik etmek için tavsiyelerde bulunuyor. Bu dönüşümün büyük ölçekte gerçekleşmesi ve insan, gezegen ve geçim koşullarının, Dünya'daki insan varlığını yeniden tasarlamaya çabalıyoruz gibi bütünsel bir dengeye ulaşmasını göz önünde bulundurması gerekiyor.

Sürdürülebilir Gelişim Çevrimiçi Kursu için Yenilenebilir Enerjiler

Gaia Education
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 8 hafta Ağustos 2020 Birleşik Krallık Forres Kanada Shawnigan Lake Tayland Prachuap Khiri Khan Brezilya Rio de Janeiro + 7 daha

Bu çevrimiçi program, küresel ölçekte sürdürülebilir kalkınmayı mümkün kılacak bir araç olarak yenilenebilir enerjiye kapsamlı bir genel bakış sunacaktır. Yenilenebilir enerjilerin hem çevresel bir gerekliliği hem de ekonomik bir fırsatı nasıl temsil ettiğine dair durumu sunacaktır.

Sürdürülebilirlik için Online Kurs Tasarımı Worldview

Gaia Education
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 8 hafta Bilgi iste Birleşik Krallık Forres Kanada Shawnigan Lake Tayland Prachuap Khiri Khan Brezilya Rio de Janeiro + 7 daha

Temel varsayımlarımızı sorgulamayı ve insanlığı bilgelik, öngörü ve tedbirle belirsiz bir geleceğe yöneltmeyi ümit edersek, birden fazla perspektifi aşmamıza yardımcı olan daha derin sorular sormayı öğrenmemiz gerekir.

Ders: Sürdürülebilirlik Online Kursu İçin Tasarım - Ekonomik Boyut

Gaia Education
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 8 hafta Bilgi iste Birleşik Krallık Forres Kanada Shawnigan Lake Tayland Prachuap Khiri Khan Brezilya Rio de Janeiro + 7 daha

Dikkatimizi, alternatif ekonomik paradigmalara çevirerek, daha esnek ve katılımcı bir gelecek yaratmak için daha iyi bir zaman ve daha acil bir ihtiyaç olmamıştır. Yapabileceğin şeyler hakkında takılıp kalmış ya da belirsiz hissediyorsanız ve bu yeni olanaklara kapı açmaya özendiriyorsanız, e-öğrenme programımız tam size göre.

Sürdürülebilirlik için Online Ders Tasarımı - Ekolojik Boyut

Gaia Education
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 8 hafta Bilgi iste Birleşik Krallık Forres Kanada Shawnigan Lake Tayland Prachuap Khiri Khan Brezilya Rio de Janeiro + 7 daha

Sorunun bir parçası olmak yerine çözümün bir parçası olmak ister misiniz? Dikkatle biyokültürel eşsizliğe uyarlanmış zarif çözümler yaratmayı öğrenmek ister misiniz?

Sürdürülebilirlik Online Kursu için Tasarım - Sosyal Boyut

Gaia Education
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 8 hafta Ağustos 2020 Birleşik Krallık Forres Kanada Shawnigan Lake Tayland Prachuap Khiri Khan Brezilya Rio de Janeiro + 7 daha

Birlikte yaşama ve birlikte çalışmanın işbirlikçi ve uyumlu yollarını bilinçli olarak yeniden keşfetmeye mi çalışıyorsunuz? Eğer öyleyse, grup gelişimi, liderlik, çatışma çözümü, karar verme, yaratıcılık, sosyal adalet ve iletişim için nasıl tasarlarız?

Dairesel Ekonomi: Giriş

edX
e-Öğrenme Yarı zamanlı 7 hafta Açık Kayıt Amerika Birleşik Devletleri Cambridge

Yeni iş ve tasarım yaklaşımlarını uygulayarak sürdürülebilir bir ekonomik sisteme nasıl katkıda bulunacağınızı öğrenin.

Sürdürülebilir İş Stratejisi Kursu

Harvard Business School Online
e-Öğrenme Yarı zamanlı 3 hafta Kasım 2019 Amerika Birleşik Devletleri Cambridge

İklim değişikliği. Gelir eşitsizliği. Sosyal adaletsizlik. Bunlar zamanımızın büyük sorunlarından sadece üçü. Sürdürülebilir İş Stratejisinde, işletmelerin nasıl büyüyüp gelişebileceğini öğrenecek ve aynı zamanda bu büyük problemlerin bazılarını çözmede önemli bir rol oynayacaksınız. Ayrıca bireyin nasıl bir fark yaratabileceğini de öğreneceksiniz.