Filter
Ders
Hız: Tümü

En iyi Online Kurslar içinde Spor Yönetimi 2019/2020

Kurslar yapısı basit veya karmaşık olabilir. Bazı dersler bir sertifika veya mesleki kimlik bilgilerine neden olabilir. Genellikle sadece bir konuyu veya konuyu kapsar.

Spor sektöründe çevrimiçi bir kurs nedir? Bu tür dersler genellikle öğrencileri spor endüstrisinde çalışan farklı gereksinimleri ile tanıştırır. Yönetim ve liderlik ana odak noktasıdır. Bununla birlikte, kurslar muhasebe, müşteri hizmetleri, satış ve pazarlama gibi diğer iş konularını da kapsayabilir. Mekan yönetimi, insan kaynakları ve sponsorluklar da dahil olmak üzere, öğrencileri sporla ilgili olarak iş dünyasına bakış açısına odaklanır. Finans ve iş analizi de kapsanabilir. Bazı kurslar, spor koçluğu ve oyuncu eğitimine bakmanın yanı sıra, çalışanların alıkonulması ve eğitimi üzerinde de çalışabilir.

Spor işinde bir dersi tamamlamak, öğrencilerin herhangi bir sektörde kullanılabilecek önemli iş becerilerini geliştirmelerinde yardımcı olabilir.Öğrenciler, spora giriş seviyesi kariyere hak kazanmalarını sağlayan belirli spor bilgisi ile silahlanmış olabilirler.

Spor sektöründeki bir programın maliyeti her okulda farklıdır. Bu, öğrenim, ücret ve program yapılarındaki farklılıklardan kaynaklanmaktadır. Öğrenciler masraf bilgileri için doğrudan okullarıyla görüşmelidir.

Bir spor ticareti kursunu tamamlayan öğrenciler, hatıra dükkanı veya bilet satışı işletmesi gibi sporla ilgili kendi işlerini kurmak isteyebilirler. Bazı öğrenciler yönetim kademelerinde spor takımlarıyla doğrudan çalışmak isteyebilir. Öğrenciler ortaokul ve kolejler de dahil olmak üzere spor takımlarının her seviyesinde çalışabilirler. Öğrenciler ayrıca spor ile ilgili olayları veya sponsorlukları yöneten kâr amacı gütmeyen kuruluşlarda da çalışabilirler. Ayrıca, spor alanında bir lisans programına devam etmek için bir seçenek var.

Sporda bir ilgi ile spor eğitimi alırsanız, spor ilgileri kolaylıkla bir kariyer haline getirilebilir.Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

 

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

2 Sonuçlar Spor Yönetimi

International Career Institute

Spor yönetimi doğru becerilere sahip olmadığını girmek zor değil cazip bir alandır. ICI kapsamlı spor yönetimi kursu bu öğrenin ve serinletici bir kariyerine başlamadan e ... [+]

Spor yönetimi Eğer doğru becerilere sahip olmadığını girmek zor değil cazip bir alandır. ICI kapsamlı spor yönetimi kursu bu öğrenin ve serinletici bir kariyerine başlamadan emin olun. Ayrıca, size ICI de birkaç hafta içinde almak için seçim var çünkü bir sertifika ya da diploma ele geçirmek için yıllar harcamak zorunda değilsiniz.

Ders İçeriği

pratik ve güncel bilgiler bekleyebilirsiniz böylece bizim spor yönetimi dersi sektöründe lider ile geliştirilmiştir.

Spor - Hakkında Her nedir Sporting Bağlam Gönüllü Sektörü Spor Geliştirme liderlik Birlikte çalışma Insanlar Örgütsel Yönetim Uygulama Yönetimi Yönetim Zorluklar pazarlama Etkinlik Yönetimi Kişisel yetenekler Kariyer olasılıkları ... [-]
Birleşik Krallık London
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
International Open Academy

Spor insanlarını temsil ederek ve en iyi fırsatları elde etmelerini sağlayarak heyecan verici ve gelişen spor endüstrisinde konumunuzu bulun ... [+]

Bu ders hakkında

Spor insanlarını temsil ederek ve en iyi fırsatları elde etmelerini sağlayarak heyecan verici ve gelişen spor endüstrisinde konumunuzu bulun

Bir iş genellikle sona ermek için bir araçtır; İstediğiniz hayatı yaşatabilmeniz için para kazanmanın bir yolu. Ancak, ya işiniz istediğiniz hayattaysa ve sadece bir maaş çekmiyorsa? Spor endüstrisi sürekli büyüyor ve her gün insanlar sevdikleri bir kariyere sahip oluyorlar.

Sevdikleri bir sektörde iş tatmini bulan birçok kişiden biri olmakla ilgileniyorsanız, çevrimiçi Spor Ajansı kursumuz başlamanız için gereken tek şey. Her gün, oyuncular takımlar ve sponsorlar tarafından yeni sözleşmelere imza atıyor ve sporcuların onları temsil etmeleri ve en iyi sözleşmeleri almaları ihtiyacı sürekli artıyor.... [-]

Birleşik Krallık London
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
60 gün
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku