Cevrimiciprogramlar.com

En iyi Online Kurs Eğitimleri içinde Spor 2019/2020

Bir ders, öğrencilerin belirli bir konuyu incelemelerine olanak tanıyan kısa bir programdır. Lisans programlarının aksine, kurslar hızlı bir şekilde tamamlanacak ve böylece öğrenciler kariyerleri için gerekli becerileri elde edebileceklerdir.

Sporda çevrimiçi bir ders nedir? Bu tür ders içeriğinde büyük değişiklik gösterebilir. Spor dersi, spor yapmak, koçluk yapmak ve yönetmek ile ilgili konuları kapsayabilir. Öğrenciler, bir spor takımının farklı spor kuralları, eğitim yöntemleri, koçluk teknikleri ve işletme yönetimi hakkında bilgi sahibi olabilirler. Kurslar aynı zamanda liderlik yöntemleri, etik, anatomi, fizyoloji, psikoloji ve koçluk metodolojilerini de kapsayabilir. Bir dersin müfredatına dahil edilebilecek diğer konular arasında spor beslenmesi, tıp, ilk yardım, pazarlama, personel yönetimi ve bağış toplama bulunmaktadır.

Bir öğrencinin aldığı spor dersinin türüne bağlı olarak, neredeyse her pozisyonda geçerli olan yönetim ve liderlik becerileri kazanabilir.Öğrenciler ayrıca, spor endüstrisinde daha elverişli pozisyonlara hak kazanmalarını sağlayacak koçluk ve eğitim becerileri kazanabilirler.

Spor kursları için maliyet tahminleri her okuldan en iyi şekilde elde edilir. Maliyetler, eğitim ve program yapılarındaki farklılıklara bağlı olarak değişir.

Spor kursları içerik ve odak bakımından çok farklı olduğundan, kursu tamamlayan öğrenciler çok çeşitli kariyer için hazırlanabilirler. Öğrenciler, spor endüstrisinde antrenör, kişisel antrenör, temsilci, temsilci, müşteri hizmetleri acentesi veya yöneticisi olabilirler. Diğer muhtemel meslekler arasında satış yöneticisi, pazarlama yöneticisi ve promosyon yöneticisi bulunur. Bazı öğrenciler bir sağlık kulübü veya spor salonu gibi kendi işlerini kurmak isteyebilir veya amatör spor takımlarına başlamak isteyebilir. Sporla ilgili bir konuda lisans programına devam etme seçeneği de vardır.

Spora yönelik bir kurs, spor sevginizi almanıza ve pratikte kullanmanıza olanak tanıyabilir.Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

 

4 Sonuçlar Spor Filter

Kursun Nihai Kilo Verme Programı

Shaw Academy
e-Öğrenme Yarı zamanlı Açık Kayıt İrlanda Ireland Online

Ultimate Weight Loss Program, sizi kişisel ve mesleki hedeflerinize ulaşmak için gerekli olan kapsamlı bilgi ve becerilerle donatmak üzere özel olarak tasarlanmıştır.

Spor yönetiminde kurs

International Career Institute
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı Açık Kayıt Birleşik Krallık London

Spor yönetimi doğru becerilere sahip olmadığını girmek zor değil cazip bir alandır. ICI kapsamlı spor yönetimi kursu bu öğrenin ve serinletici bir kariyerine başlamadan emin olun.

Spor Ajansı Kursu - CPD

International Open Academy
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 60 gün Açık Kayıt Birleşik Krallık London + 1 daha

Spor insanlarını temsil ederek ve en iyi fırsatları elde etmelerini sağlayarak heyecan verici ve gelişen spor endüstrisinde konumunuzu bulun

Futbol Spor Direktöründe Uzmanlık Kursu

Universidade Europeia
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 60 saat Ekim 2019 Portekiz Lisbon + 1 daha

Futbol Spor Direktörü, bu yapının lideri, takımın yönetimi ve inşası ile ilgili tüm meseleleri, antrenörün oyun modeli ve sektörün büyüme testi ile sinerji içinde yöneten liderdir.