Online Kurslar içinde Teoloji 2020

Dersler belirli bir konuda bir ünitedir. Bunlar birçok kişisel oturumdan oluşur. Çoğu kurs bir akademik dönem sürerken diğerleri birkaç gün süren yoğun bir çalışma olabilir. İlahiyatta çevrimiçi bir ders nedir? İlahiyat, akademisyenleri tarihin içinden dışarı çıkarmaya teşvik eden liberal bir sanattır. İlahi doğanın eleştirel çalışmasını içerir. Genellikle… Devamını oku

Dersler belirli bir konuda bir ünitedir. Bunlar birçok kişisel oturumdan oluşur. Çoğu kurs bir akademik dönem sürerken diğerleri birkaç gün süren yoğun bir çalışma olabilir.

İlahiyatta çevrimiçi bir ders nedir? İlahiyat, akademisyenleri tarihin içinden dışarı çıkarmaya teşvik eden liberal bir sanattır. İlahi doğanın eleştirel çalışmasını içerir. Genellikle üniversitelerde, seminerlerde ve ilahiyat okullarında akademik bir disiplin olarak öğretilir. İlahiyat kursları, dini anlam, Katolik teolojisine giriş, teolojide özel konular, Hindu geleneği, Hıristiyan etiğin temelleri ve Budist düşünce ve kültürü kapsayabilir. İlahiyatta bir ders almak öğrencilere dini geleneklerin entelektüel desteklenmesinin daha iyi anlaşılmasını sağlayabilir.

Teoloji kursları genellikle öğrencilerin dini soruların incelenmesi ile ilgilenmesini gerektirir.Öğrenciler, felsefe ve tarih gibi birçok disiplini kullanmaktadır. Bireyler metin incelemeyi ve bir edebiyat eleştirmeni ve dilbilimci olmayı öğrenirler. Bu beceriler, öğrencileri çok çeşitli kariyer için hazırlar.

Teoloji kursları okula, yere ve konuyu büyük ölçüde değişir. Bu nedenle, kayıt maliyeti birçok faktöre bağlıdır. Maliyet beklentileri hakkında ayrıntılı bilgi için seçtiğiniz okulla iletişime geçin.

Teolojide konu alanının genişliği, bireyleri çok sayıda kariyer yoluna hazırlar. Teoloji araştırmacıları kiliselerde, sosyal hizmetlerde, medya, bankacılık, yayıncılık, hukuk ve personel yönetimi alanında çalışırlar. Bazı kariyer yolları diğerlerinden daha kapsamlı çalışmalar gerektirir, ancak teoloji kursları karışımı bir parçasıdır.

Online teoloji kursları bol miktarda mevcuttur. Bu kurslar genellikle yerinde sunulanlarla aynı kapsamlı müfredatı sağlar.Çevrimiçi bir kursa kayıt yaptırarak öğrenciler kendilerini tempolu hale getirir, esneklik kazanır ve zamandan ve paradan kazandırır. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
International Career Institute
London, Birleşik Krallık

Bizim maneviyat, inanç ve iç niyetle temas almanın çoğumuz için önemlidir. Hatta bazıları diğerlerine bu paylaşım ölçüde gidin. Bir iş ya da hobi olmaktan çok daha fazla, onla ... +

Bizim maneviyat, inanç ve iç niyetle temas almanın çoğumuz için önemlidir. Hatta bazıları diğerlerine bu paylaşım ölçüde gidin. Bir iş ya da hobi olmaktan çok daha fazla, onlar tedavi onların arama gibidir. -
Ders
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Ingilizce
e-Öğrenme