Filter
Ders
Hız: Tümü

En iyi Online Kurslar içinde Teoloji 2019/2020

Dersler belirli bir konuda bir ünitedir. Bunlar birçok kişisel oturumdan oluşur. Çoğu kurs bir akademik dönem sürerken diğerleri birkaç gün süren yoğun bir çalışma olabilir.

İlahiyatta çevrimiçi bir ders nedir? İlahiyat, akademisyenleri tarihin içinden dışarı çıkarmaya teşvik eden liberal bir sanattır. İlahi doğanın eleştirel çalışmasını içerir. Genellikle üniversitelerde, seminerlerde ve ilahiyat okullarında akademik bir disiplin olarak öğretilir. İlahiyat kursları, dini anlam, Katolik teolojisine giriş, teolojide özel konular, Hindu geleneği, Hıristiyan etiğin temelleri ve Budist düşünce ve kültürü kapsayabilir. İlahiyatta bir ders almak öğrencilere dini geleneklerin entelektüel desteklenmesinin daha iyi anlaşılmasını sağlayabilir.

Teoloji kursları genellikle öğrencilerin dini soruların incelenmesi ile ilgilenmesini gerektirir.Öğrenciler, felsefe ve tarih gibi birçok disiplini kullanmaktadır. Bireyler metin incelemeyi ve bir edebiyat eleştirmeni ve dilbilimci olmayı öğrenirler. Bu beceriler, öğrencileri çok çeşitli kariyer için hazırlar.

Teoloji kursları okula, yere ve konuyu büyük ölçüde değişir. Bu nedenle, kayıt maliyeti birçok faktöre bağlıdır. Maliyet beklentileri hakkında ayrıntılı bilgi için seçtiğiniz okulla iletişime geçin.

Teolojide konu alanının genişliği, bireyleri çok sayıda kariyer yoluna hazırlar. Teoloji araştırmacıları kiliselerde, sosyal hizmetlerde, medya, bankacılık, yayıncılık, hukuk ve personel yönetimi alanında çalışırlar. Bazı kariyer yolları diğerlerinden daha kapsamlı çalışmalar gerektirir, ancak teoloji kursları karışımı bir parçasıdır.

Online teoloji kursları bol miktarda mevcuttur. Bu kurslar genellikle yerinde sunulanlarla aynı kapsamlı müfredatı sağlar.Çevrimiçi bir kursa kayıt yaptırarak öğrenciler kendilerini tempolu hale getirir, esneklik kazanır ve zamandan ve paradan kazandırır. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

1 Sonuçlar Teoloji

International Career Institute

Bizim maneviyat, inanç ve iç niyetle temas almanın çoğumuz için önemlidir. Hatta bazıları diğerlerine bu paylaşım ölçüde gidin. Bir iş ya da hobi olmaktan çok daha fazla, ... [+]

Bizim maneviyat, inanç ve iç niyetle temas almanın çoğumuz için önemlidir. Hatta bazıları diğerlerine bu paylaşım ölçüde gidin. Bir iş ya da hobi olmaktan çok daha fazla, onlar tedavi onların arama gibidir.

Hayatta arzu manevi ihtiyaçlarını bulmak ve beslemek için diğer insanların önde gelen içeriyorsa, ICI en İncil çalışmaları ve Hıristiyan bakanlık ders almak. Bizim kurs Amacınız bir öğretmen, manevi lider, ya da eğitimci olmaktır eğer daha iyi Kutsal ve Hıristiyan inancının bir anlayış yanı sıra rehber size elde etmenize yardımcı olacaktır.

Ders İçeriği Eski Ahit Çalışmaları Yeni Ahit Çalışmaları İlahiyat Araştırmaları Hıristiyan Kilisesi Tarihi Dünya Başlıca Dinler Hıristiyan Bakanlığı Pastoral Bakım ve Danışmanlık Kariyer olasılıkları ... [-]
Birleşik Krallık London
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku