close

Filtreler

Sonuçları Göster

Online Kurslar içinde Uluslararası Hukuk 2021

Çevrimiçi formatlar birçok kurum türünün daha fazla öğrenciye ders vermesini kolaylaştırıyor. Bazı üniversitelerin yalnızca çevrimiçi olarak çalışması popüler bir öğretim şeklidir. Uluslararası hukukta çevrimiçi bir ders nedir? Büyük uluslararası sivil toplum örgütlerinden (STK'lar) saygın üniversitelere kadar birçok farklı organizasyon türü bu kursları… Devamını oku

Çevrimiçi formatlar birçok kurum türünün daha fazla öğrenciye ders vermesini kolaylaştırıyor. Bazı üniversitelerin yalnızca çevrimiçi olarak çalışması popüler bir öğretim şeklidir.

Uluslararası hukukta çevrimiçi bir ders nedir? Büyük uluslararası sivil toplum örgütlerinden (STK'lar) saygın üniversitelere kadar birçok farklı organizasyon türü bu kursları sunmaktadır. Bazıları öğrencilere konuyla ilgili konularda bilgi vermek amacıyla hazırlanmış kısa sınıflardır. Bunlar, mevcut hukuki olayların tartışmalarının yanı sıra uluslararası ilişkilerin ilkelerini de kapsayabilir. Diğer dersler lisanslı avukatlar gibi nitelikli uzmanlara sunulmaktadır. Bu programların büyük olasılıkla okyanusları ve havayı yöneten yasalarla birlikte sınır ötesi anlaşmazlıkların çözümünde STK'ların rolü üzerine dersler de yer alacak. Diğer tartışmalar genellikle uluslararası yargı alanları ve uluslararası hukukun temellerini içerir.

Bir tanıtım kursunu tamamlamak, meyvelerini vermek için büyük akademik titizlik ve önemli kaynaklara ihtiyaç duyan bir plan olan uluslararası hukukun incelenmesine karar vermenin onaylanmasında önemli bir adım olabilir. Gelişmiş programların mezunları, kendilerini yöneten yasaları ve politikaları etkilemek üzere nadir bulunan bir konumda bulabilirler.

Bu programların maliyeti öğrenciye ve kuruma bağlıdır. Başvuru işlemi sırasında öğrenciye genellikle öğrenim masraflarını sorar.

Uluslararası hukuk firmaları ve federal hükümetler genellikle çevrimiçi uluslararası hukuk lisans programlarından mezun bulma konusunda ilgilerini çekmektedir. Özel bir firmadaki uluslararası ticaret hukukundaki genç ortak, şirketler arasındaki sözleşmeler ve tekliflerle ilgili belgeleri ele alabilir ve inceleyebilir. Tecrübe kazandıktan sonra, bu avukatlar genellikle yurtdışı seyahat etme fırsatına sahiptir. Ulusal hükümetlerdeki işler için başvuran mezunlar, eyaletler arası işleri veya savunmayı yürüten bölümlerde görev alabilirler. Bu pozisyonlar, meslek hayatının başında özel sektördeki kişilere göre daha yüksek seviyede sorumluluk ve daha hassas bilgilere erişebilirler.

Uluslararası hukuku çevrimiçi incelemek, kaynakların ve zamanın önemli bir taahhütüdür, bu nedenle seçeneklerinizi göz önünde bulundurun. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
format_list_bulleted Filtreler
edX
Cambridge, Amerika Birleşik Devletleri

Bugünün dünyasında Uluslararası Hukukun nasıl yaratıldığını, uygulandığını ve desteklendiğini de içeren Uluslararası Toplum Yasası hakkında bilgi edinin.

Bugünün dünyasında Uluslararası Hukukun nasıl yaratıldığını, uygulandığını ve desteklendiğini de içeren Uluslararası Toplum Yasası hakkında bilgi edinin. -
Ders
Yarı zamanlı
12 hafta
Ingilizce
e-Öğrenme
 

İPUCU! Bir okulu temsil ediyorsanız ve programlarınızı listemize eklemek istiyorsanız buradan bize ulaşın