Filter
Ders
Hız: Tümü

En iyi Online Kurslar içinde Uluslararası Hukuk 2019/2020

Çevrimiçi formatlar birçok kurum türünün daha fazla öğrenciye ders vermesini kolaylaştırıyor. Bazı üniversitelerin yalnızca çevrimiçi olarak çalışması popüler bir öğretim şeklidir.

Uluslararası hukukta çevrimiçi bir ders nedir? Büyük uluslararası sivil toplum örgütlerinden (STK'lar) saygın üniversitelere kadar birçok farklı organizasyon türü bu kursları sunmaktadır. Bazıları öğrencilere konuyla ilgili konularda bilgi vermek amacıyla hazırlanmış kısa sınıflardır. Bunlar, mevcut hukuki olayların tartışmalarının yanı sıra uluslararası ilişkilerin ilkelerini de kapsayabilir. Diğer dersler lisanslı avukatlar gibi nitelikli uzmanlara sunulmaktadır. Bu programların büyük olasılıkla okyanusları ve havayı yöneten yasalarla birlikte sınır ötesi anlaşmazlıkların çözümünde STK'ların rolü üzerine dersler de yer alacak. Diğer tartışmalar genellikle uluslararası yargı alanları ve uluslararası hukukun temellerini içerir.

Bir tanıtım kursunu tamamlamak, meyvelerini vermek için büyük akademik titizlik ve önemli kaynaklara ihtiyaç duyan bir plan olan uluslararası hukukun incelenmesine karar vermenin onaylanmasında önemli bir adım olabilir. Gelişmiş programların mezunları, kendilerini yöneten yasaları ve politikaları etkilemek üzere nadir bulunan bir konumda bulabilirler.

Bu programların maliyeti öğrenciye ve kuruma bağlıdır. Başvuru işlemi sırasında öğrenciye genellikle öğrenim masraflarını sorar.

Uluslararası hukuk firmaları ve federal hükümetler genellikle çevrimiçi uluslararası hukuk lisans programlarından mezun bulma konusunda ilgilerini çekmektedir. Özel bir firmadaki uluslararası ticaret hukukundaki genç ortak, şirketler arasındaki sözleşmeler ve tekliflerle ilgili belgeleri ele alabilir ve inceleyebilir. Tecrübe kazandıktan sonra, bu avukatlar genellikle yurtdışı seyahat etme fırsatına sahiptir. Ulusal hükümetlerdeki işler için başvuran mezunlar, eyaletler arası işleri veya savunmayı yürüten bölümlerde görev alabilirler. Bu pozisyonlar, meslek hayatının başında özel sektördeki kişilere göre daha yüksek seviyede sorumluluk ve daha hassas bilgilere erişebilirler.

Uluslararası hukuku çevrimiçi incelemek, kaynakların ve zamanın önemli bir taahhütüdür, bu nedenle seçeneklerinizi göz önünde bulundurun. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

 

 

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

1 Sonuçlar Uluslararası Hukuk

edX

Bugünün dünyasında Uluslararası Hukukun nasıl yaratıldığını, uygulandığını ve desteklendiğini de içeren Uluslararası Toplum Yasası hakkında bilgi edinin. ... [+]

Bugünün dünyasında Uluslararası Hukukun nasıl yaratıldığını, uygulandığını ve desteklendiğini de içeren Uluslararası Toplum Yasası hakkında bilgi edinin.

Bu ders hakkında

Uluslararası hukuk, uluslararası toplumun hukuku, devletler arasındaki ilişkileri düzenleyen yasa olarak düşünülebilir. Ancak, uluslararası kuruluşların yaptıkları ile de ilgilidir ve giderek daha fazla kişi, şirketler, STK'lar ve diğer devlet dışı aktörler ile ilgilidir.

Dünya daha birbirine bağlı ve daha karmaşık hale geldikçe ve uluslararası hukuku daha etkili hale getirmek için yeni kurumlar ortaya çıktıkça, uluslararası hukuk heyecan verici ve genişleyen bir alan haline geldi. Daha önce hiç bu kadar güvenilmez, kullanılmamış ve geliştirilmemiştir. Büyüklük, güç, kültür, din ve ideolojilerdeki farklılıklarına rağmen, devletler işbirliği yapmak ve bir arada olmak için uluslararası hukuka güveniyor; uluslararası hukukun dilini konuşurlar ve uluslararası hukuk onlara önemli bir ortak dil görevi görür.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Cambridge
Açık Kayıt
Ingilizce
Yarı zamanlı
12 hafta
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku