Dijital Strateji Diploması

Genel

Program açıklaması

Uzmanlık, artık sadece dijital pazarlama oyununu oynamak istemediğiniz, sürmek istediğinizde. Değiştirmek için. Bu dinamik çevrimiçi arama pazarlaması kursu size bu değişiklik için gerekli becerileri, know-how, strateji ve teknikleri verir. Üye olun ve sektöre ve beyaz sıcak fırsatlara bağlanın. İşte Büyük Resmin gücü. Düşünme, yönlendirme, yaratma gücü.

Aşağıdakiler de dahil olmak üzere, Global Endüstri Danışma Şampiyonları Rehberinde: 125988_Skjermbilde2019-11-15kl.20.29.38.png

Sadece kurs yapmıyorsun. Bir sohbete katılın.

Seni Oyuna Giriyoruz ve Orada Tutuyoruz

Kurslarımız önde gelen düşünce ve uygulamaları getirir - ve bir kursa kaydolduğunuz andan itibaren, aynı zamanda kariyeriniz için eşsiz bir kaynak araç setine erişebileceğiniz anlamına gelen bir DMI Üyesi olursunuz.

Tüm kurslarla birlikte 1. yıl BEDAVA Her yıl € 150 Yenileme.

Beyaz-sıcak kurs içeriği

Öğrenme deneyimi platformumuz üzerinden en güncel eğitim yazılımını edinin.

Global olarak tanınan Sertifika

Sizi taşımak için dünya çapında tanınan bir sertifika

Durumunuzu ve Becerilerinizi bir önceki yıla göre koruyun

Sürekli mesleki gelişim garantilidir, sizi daima oyunda tutarsınız.

Araç takımları

Her zaman sizi oyunda tutmak için en son içerik ve araç setleri.

Canlı bağlı topluluk

Dünya çapında 47 bin üyeye bağlanın ve DMI Ağına katılın.

Yeteneklerinizi teşhis edin

Mesleki rekabetinize karşı becerilerinizi ölçün ve oyunun başında kalın.

Ne Öğreneceğim

Dijital sahnede lider bir oyuncu olmak için size düşünce ve araçları sunuyoruz. Güçlü ve dinamik bir dijital strateji oluşturun. Gerçek dünyadaki iş değiştirme eyleminde tezahür ettiğini görün. Modüller, lider Sertifikalı Dijital Pazarlama Uzmanı - Dijital Strateji'nin bilgisi, vizyonu, yapı taşlarıdır

Modüller
 • Geleneksel İletişim
 • Dijital İletişim
 • Dijital Kanallar
 • Otomasyon
 • Bütçe
 • Büyük veri
 • Dijital Liderlik
 • Strateji formülasyonu
Giriş

Modül bilgisi

Bilimi düşünceye getiriyoruz. Kuruluşunuz için en iyi dijital stratejiyi seçmenize ve gerçekleştirmenize yardımcı olacak şekilde tasarlanmış 3i Çerçevesini oluşturduk. 3i akıllı ve titiz. Dönüştürücü. Ve etkileneceksin. Bu modül, bu şık beyin işini tanıtıyor. Daha sonra modüller üzerinde genişler.

 • DMI 3i Metodolojisini destekleyen temel kavramlar
 • Etkili bir dijital stratejide temel bileşenler
 • İş stratejisi geliştirme nasıl yapılır
 • Stratejik yönetim, kalıcı ve büyüyen başarıya uzun bir bakış
Geleneksel İletişim

Modül bilgisi

Disiplinimizin dünyayı değiştiren büyük geleneğini takdir etmek için bir an duraklayalım. Klasikler asla modası geçmez. Değer teklifi, yıllarca değerini korumuştur. Hedef kitlenizin (araştırmaların) hala bir pazarcının yaşam boyu zorluğudur. Klasik pazarlama karması, müşteri yolculuğu, iletişim ve yaratıcı planlama, medya stratejisi ve marka performansını arttırmak da burada kalacak. Ancak, birlikte dijital geldi. Ve her şeyi değiştirdi. Nasıl okuruz, alışveriş yaparız, film izleriz, buluşuruz, yemek yaparız Davranışlarımız ve yaşam tarzlarımız, teknolojinin bize sağladığı muazzam olasılıklar etrafında çarpıtıldı. Karar verme aynı değildir. Kesinti hakkında konuştuğumuzda konuştuğumuz şey budur. Ve heyecan verici. Bu modelde, pazarlama klasiklerinin hala herhangi bir kampanyayı nasıl tutturduğunu araştırıyoruz - modern dijital kampanya ise çok daha fantastik bir gemi. Teknolojimizin tüketici deneyimini nasıl değiştirdiğine ve nasıl cevap vermemiz gerektiğine derinlemesine bakıyoruz.

Dijital İletişim

Modül bilgisi

Olağanüstü zamanlarda yaşıyoruz. Fırsatlar, World Wide Web gibi büyük, geniş ve çeşitlidir. Zorluk da daha büyük. Piyasalar karmaşık ve parçalıdır. Şimdi, her zamankinden daha çok, en çok sizin tüketicinizi (ve dijital kanallarınızı) biliyorsunuz. Burada biz bakıyoruz: dijital iletişim planlamasının temelleri, yatırım getirinizi ve kitlenizi daha iyi anlamasını sağlar. Nerede bulunabilirler? Onları nasıl bağlarsınız? dijital stratejiniz için bütçeleme ve etkili stratejiler dijital stratejinizi gözden geçirme, ölçme ve analiz eder.

Dijital Kanallar

Modül bilgisi

Facebook, Linkedin, Instagram, Twitter, Snapchat vb. Çoğalırlar ve çoğalırlar. Yine de bu büyük dikkat dağıtma ve parçalanma, aynı zamanda büyük bir fırsat var. Bu modül, gelen ve giden stratejileri, çapraz medya planlamasını, dijital kanal karışımını ve mobil pazarlama sosyal medya pazarlamasını kapsar. E-posta pazarlaması, bağlı kuruluş pazarlaması ve pazarlama otomasyonu görüntüleme ve video reklamcılığı için en iyi uygulama, arama motorunun neyin, nasıl ve niçin olduğu ile ilgili, zamanında ve perçinleyen içerik pazarlamasıdır. Çünkü görmemiz gereken gözlerimiz var.

Otomasyon

Modül bilgisi

Otomasyon ilham almaz ancak bir markanın hayatını daha kolay ve daha heyecanlı hale getirir. İşte gece ve gündüz, emrinizde ve emirlerin altında sessizce çalışan bir süper güç. Akıllı işletmelerin daha iyi satış olanağı, lider beslenmesi ve çok daha fazlası için CRM yazılımı ile nasıl keskinleştiğini görün. Pazarlama otomasyonunda anahtar kavramlar Müşteri adayları üretmek, yönetmek ve beslemek için otomasyon.

Bütçe

Modül bilgisi

Para pazarlamayı yuvarlak hale getirir. Ama değer olduğu yerde. Bu model, herhangi bir bütçe için maksimum YG'yi nasıl etkileyeceği konusunda derinlemesine devam ediyor. Sonra diğer değerli kaynak, insan yetenek için bazı dikkate. Keşfet: Bir pazarlama bütçesi planlarken göz önünde bulundurulması gereken önemli faktörler Bu pazarlama bütçesini belirleme Kampanya yürütme sırasında bir bütçe nasıl izlenir ve optimize edilir İnsan unsuru. İşe alın, eğitin ve üst düzey insanları tutun.

Büyük veri

Modül bilgisi

Başlığında 'büyük' olan herhangi bir şey büyüleyici olmuş, değil mi? Gölge kötülük varsa? Öyle değil. Kötülüğü etkili hale getirelim, çünkü burada sahip olduğumuz şey zorlayıcı insan davranışını yansıtıyor. Tüm insanlık verilerde. Derin ve karanlık, anlamsız, hafif, banal ve sıra dışı olan şey. İnsan kalbi ve varlığının sırları. Ve bu harika. Ancak zorluk, bu insanlık kasasını anlam - ticari anlam haline getirmek. Ancak korkmayın, bununla ilgili bazı fikirlerimiz ve uygulamalarımız var ve bunlar etkili olacak. Büyük Veri

Dijital Liderlik

Modül bilgisi

Yukarıda belirtildiği gibi, olağanüstü liderler için çağrı yapan olağanüstü zamanlarda yaşıyoruz. Bu sen demek. Geleneksel pazarlamanın kalıntılarından ve icat etmeye yardımcı olduğunuz cesur, yeni dijital pazarlama dünyasına geçişi siz yönlendireceksiniz. Ve keskin bir düşünce ve strateji ile liderlik edeceksiniz. Markanızı ve kuruluşunuzu henüz hayal edilmemiş yerlere götüreceksiniz.

Strateji formülasyonu

Modül bilgisi

Şimdiye kadar uzun bir yoldan gelmiş olacaksınız. (Neredeyse) ilerlemeye, yeni ve keşfedilmemiş sinirsel Pathways ve dijital pazarları oymaya hazırsınız. En ileri ucun kenarında duruyorsunuz ve bu yeni dijital süper kanatları ve uçları yaymaya neredeyse hazırsınız. Ama önce, nihai strateji modülü; Stratejinin en iyisi.

Program Amaçlanan:

 • Artık sadece oyuncu olmaktan memnun olmayan dijital satış ve pazarlama oyununun keskin ve deneyimli oyuncuları. Oyunu sürmek istiyorsun. Değiştirmek istiyorsun
 • Satış uzmanları Pazarlama Müdürleri. Takım liderleri. İş Danışmanları ve Geliştiricileri. Vizyonunu uzmanlık becerileri olmadan yapabildikleri kadar ileri götüren profesyoneller - ve bunu düzeltmeyi planlayın
 • Daha girişimci olmak isteyen girişimciler
 • Uzmanlığı fark edenler, size rekabetin içinden geçecek olan gerçek, keskin, somut bir rekabet avantajı sağlıyor
 • İlham veren kariyer değiştiriciler
 • Sertifikasyonun kapıları açtığını bilen yetenekli insanlar

47K'dan Fazla Üye Küresel Olarak Kariyerlerini Geliştirmek İçin DMI'ya Güveniyor.

 • Üyelerimizin% 92'si kursumuzun kariyerleri üzerinde olumlu bir etkisi olduğunu söyledi.
 • Kurslarımızdan birini tamamladıktan sonra üyelerimizin% 81'i terfi etti.
 • Üyelerimizin% 88'i kıdemli veya yönetim seviyesinde çalışıyor.

Şimdi bu ne diyorsun Destek

Her şeyi düşünüyoruz. Senin için bile hazırladık. Yolculuğunuzu kolaylaştırmak için Forumlar, Bilgi Bankası ve hazır ve istekli bir Destek Ekibi attık.

Sınıf Öğretmenleri

Uzman ve nişanlı, öğretmenlerimiz gerçek dijital kökenli. Bu oyunu biliyorlar.

Bağlı Topluluk

Üyelik, dinamik bir DMI dijital oyuncu ağına katıldığınız anlamına gelir. Gerçek içgörü ve fırsatlara bağlanın.

Destek ekibi

Her ne ise, örtbas ettik. Bu 360 derece destek. İhtiyacınız olduğunda takım tam orada.

Sorularınız Cevaplandı. Ve sonra biraz

Dijital süper güçler kazanmak, Üyelik portalı üzerinden dijital yetenek kovanı ile bağlantı kurmak, Süren Akreditasyon ile birlikte bir titanyum kariyeri oluşturmak, evreni ve daha fazlasını ele geçirmek için bilmeniz gereken her şey.

Pazarlama geçmişim olması gerekiyor mu?

Sertifikalı Dijital Pazarlama Uzmanı - Dijital Strateji için herkes başvurabilir

Kursun ücreti ne kadar olacak?

Sertifikalı Dijital Pazarlama Uzmanı - Dijital Strateji

Kalifikasyonum nerede tanınacak?

Niteliklerimiz dünya standartlarında. Bu, heyecan verici kariyerinizin sizi nereye götürdüğüne bakmaksızın, Digital Marketing Institute niteliklerini yanınıza almanıza olanak tanır.

Bu dersi kim almalı?

Bu program, organizasyonu için dijital bir strateji planlama ile ilgilenen veya gelecekte bu alanda yer almak isteyen ve alanın kapsamlı bir şekilde anlaşılmasını isteyen herkese yöneliktir. Bu sertifika, herhangi bir beceri veya tecrübe düzeyi için uygundur ve sizi genel bir dijital pazarlama alanında özellikle strateji ve planlamaya dahil olmaya hazırlamak için tasarlanmıştır.

Program nasıl değerlendirilir?

Sertifikalı Dijital Pazarlama Uzmanı - Dijital Strateji

Son Güncelleme Kasım 2019

Okul Hakkında

The Digital Marketing Institute is the global certification standard in digital marketing and digital selling education. To date, over 47k people in 135 countries have studied with the Digital Marketi ... Devamını oku

The Digital Marketing Institute is the global certification standard in digital marketing and digital selling education. To date, over 47k people in 135 countries have studied with the Digital Marketing Institute, making ours the most widely taught digital certification standard in the world. At the Digital Marketing Institute, we have made it our mission to transform the skills and knowledge of digital professionals on a global scale. There are three core reasons for this. The first is to advance the careers of marketers and sellers, the second is to address the digital skills shortage to ensure businesses have a capable and agile workforce. The final reason is to provide educators with professional certifications that can nurture future generations. We’re as passionate as we are ambitious, and the journey has only just begun. Daha Az