Cevrimiciprogramlar.com

En iyi Online Diploma Programları içinde Küresel Liderlik 2019/2020

Diploma kursları genelden teknik alana kadar çeşitlilik gösterir ancak genellikle belirli bir beceri ile ilişkilendirilir. Bu türden bir programı tamamlamak genellikle bir ila iki yıla kadar sürer, bu da uygun bir mesleğe yerleştirme imkânı sunar.

Finans veya lojistik gibi, uluslararası alanda bağlantılı bir alanda bir kariyer hazırlanırken, öğrenciler küresel liderlikte bir program düşünebilirler. Bu dersler, bir öğrencinin çeşitli disiplinlerden başarılı olmak için gerekli uluslararası deneyimi kazanmasına izin verebilir.

Online Diploma içinde Küresel Liderlik

2 Sonuçlar Küresel Liderlik Filter

Stratejik Yönetim ve Liderlik Alanında Seviye 7 Diploması (MBA)

Cambridge Management and Leadership School
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 6 - 9 aylar Açık Kayıt Birleşik Krallık Cambridge + 1 daha

MBA Üst Düzey Stratejik Yönetim ve Liderlik Düzeyinde 7 Diploma Diploması, öğrencilerin bir işletme bağlamında liderlik ve stratejik yönetimin karmaşıklığı ile başa çıkmaları ve kurumlarda değişime öncülük etme yeteneklerini geliştirmeleri için öğrencilerin bilgi, anlayış ve becerilerini geliştirir.

Stratejik Yönetim ve Liderlik Seviye 8 Diploması

Cambridge Management and Leadership School
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 6 - 18 aylar Açık Kayıt Birleşik Krallık Cambridge + 1 daha

Stratejik Yönetim ve Liderlik Düzeyinde 8. Seviye Diploması, iddialı büyüyen organizasyonlar arasında etkili stratejiler geliştirmek ve uygulamak için tasarlanmıştır. Stratejik yönetim, İcra Direktörleri ve Üst Düzey Yöneticiler için ve kurumsal stratejiyi etkin kurumsal performansa dönüştürmek için yetki ve kişisel ilham alan kişiler içindir.