Cevrimiciprogramlar.com

Top Online Kurs Eğitimleri içinde Yönetim çalışmaları 2019/2020 Avrupa

Bir diploma yeni bir kariyere adım atmak ya da farklı pozisyonlarda işlere başvurmak için faydalı olabilmektedir. Bazı programlar başvuruda akademik eğitim almış olmanızı istemektedir fakat bazı programlar sadece temel eğitimi tamamlamış öğrencilere de açıktır.

Yönetici pozisyonlarında çalışmak isteyen öğrenciler, yönetim bilimleri eğitimi almayı tercih edebilirler. Bu programlar öğrencilere yönetici olarak çalışmak için gerekli becerileri kazandırarak, pazarlama, işletme ve finans gibi konulara odaklanarak şirketlerde çalışma olanağı sağlamaktadır.

Avrupa, kongre tarafından, dünya 's yedi kıtanın biridir. Avrasya, Avrupa'nın en batı noktası oluşan genellikle havza ile Asya'dan ayrılır Ural ve Kafkas Dağları, Ural Nehri, Hazar ve Karadeniz ve Karadeniz ve Ege Denizi bağlayan su yolları böler.

Diploma Programı Online içinde Yönetim çalışmaları Avrupa

15 Sonuçlar Yönetim çalışmaları, Avrupa Filter

Diploma Sağlık Yönetimi ve Hukuk modellerinde

Instituto de Humanidades y Ciencias de la Salud Gregorio Marañón
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 120 saat Bilgi iste İspanya Spain Online + 1 daha

Kurs, "Davalar" ın yönettiği öğretim yöntemi ile mevcut kamu ve özel sağlık yönetiminde sorgulanan en ilgili ve pratik sorunların bir güncellemesi ile gelişir. Ayrıca, yeni küreselleşmiş sağlık bakımı çerçevesinde gerekli olabilecek yeni kamu-özel ilişki kriterlerini de analiz etmektedir.

Proje yönetiminde diploma

ALISON
e-Öğrenme Yarı zamanlı 10 - 12 saat İrlanda Galway

Proje Yönetimi becerileri, dünya çapında işverenler arasında büyük talep vardır. Alison Bu ücretsiz çevrimiçi ders metodolojisi, araç setleri ve dokümantasyon ve analiz, planlama, tasarım ve değerlendirme dahil olmak üzere proje yaşam döngüsü de dahil olmak üzere proje yönetiminin kapsamlı bir inceleme sunuyor.

Yönetimde diploma

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 yıl Açık Kayıt İsviçre Zürich + 1 daha

Bir iş içinde yönetimin birçok rolleri ve işlevleri bir anlayış geleceğin yöneticileri olmak isteyen kişiler için anahtardır.

Diploma in Business Organisations

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
e-Öğrenme Yarı zamanlı 1 yıl Açık Kayıt İsviçre Zürich

Bir örgütün yapısını ve yapıları şekillendiren faktörleri anlama yeteneği işinde önemli bir beceridir. Yöneticiler örgütsel performansı artırmak amacıyla yapabilirsiniz değişikliklerin iyi bir takdir olması gerekir.

Liderlikte Diploma

Shaw Academy
e-Öğrenme Yarı zamanlı 4 hafta Açık Kayıt İrlanda Ireland Online

Shaw Academy , eğer siz

Liderlik ve Sorumlu Kamu Yönetimi Diploması

Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 90 saat Eylül 2019 İspanya Madrid + 1 daha

Liderlik ve sorumlu kamu yönetimindeki diploma, üst düzey profesyonellerin eğitimine, hükümet meseleleri ve kamu politikalarının tanımlanmasına, sosyal dönüşüm üretme kapasitelerini güçlendirerek katılımlarını sağlamak amacıyla katkıda bulunmak amacıyla tasarlanmıştır. kamu gündeminin tanımlanması ve kamu sektörü ile sivil toplum kuruluşları ve kurumlarında sorumlu ve sürdürülebilir yönetimin geliştirilmesi; Aynı zamanda kamu ve özel arasında diyalog ve tartışma için bir alandır.

Deniz Taşımacılığında Hazırlık Sertifikası

ShippingCollege
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 4 - 14 gün Ekim 2019 Birleşik Krallık UK Online + 1 daha

Bu kurs, özellikle deniz taşımacılığı ve denizyolu taşımacılığına odaklanan küresel deniz taşımacılığının temellerini kapsayacaktır. USD140

Denizcilik Nakliye Satış Diploması

ShippingCollege
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 - 5 aylar Ekim 2019 Birleşik Krallık UK Online + 1 daha

Bu uzmanlık endüstrisinde bir satış yöneticisi hazırlamak için Nakliye ve Satış'ı kapsayan Çevrimiçi Diploma ve Sertifika kursları. Bu diploma aynı zamanda Denizcilik Sektörüne katılmak isteyen satış temsilcileri için de uygundur.

Denizcilikte Diploma

ShippingCollege
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 5 aylar Ekim 2019 Birleşik Krallık UK Online + 1 daha

Global Denizcilik'i KonteynerleĢtirme ve Astar endüstrisi, özel olarak denizleĢtirme ve temel olarak denizcilikle ve denizcilik sektörüne odaklanan konteynerleĢtirme ve liner nakliyesi veya küresel denizciliğe odaklanacak olan Global Denizcilik'i kapsayan Çevrimiçi Diploma ve Sertifika kursları.

Liderlik

Online Business School
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 700 - 1800 saat Açık Kayıt Birleşik Krallık Coventry + 1 daha

Lisans Seviye 4 (Liderlik ve Takım Çalışması) ve Seviye 5 (Yönetimde Genişletilmiş Diploma), öğrencileri Liderlik ve yönetimde ilgili bir Lisans derecesinin son yılına hızlı bir şekilde tamamlamak için tasarlanmış bir 240 kredilik derstir. Bir İngiltere üniversitesi kampüste veya uzaktan eğitim ile.

Stratejik Yönetim ve Liderlik Alanında Seviye 7 Diploması (MBA)

Cambridge Management and Leadership School
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 6 - 9 aylar Açık Kayıt Birleşik Krallık Cambridge + 1 daha

MBA Üst Düzey Stratejik Yönetim ve Liderlik Düzeyinde 7 Diploma Diploması, öğrencilerin bir işletme bağlamında liderlik ve stratejik yönetimin karmaşıklığı ile başa çıkmaları ve kurumlarda değişime öncülük etme yeteneklerini geliştirmeleri için öğrencilerin bilgi, anlayış ve becerilerini geliştirir.

Stratejik Yönetim ve Liderlik Seviye 8 Diploması

Cambridge Management and Leadership School
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 6 - 18 aylar Açık Kayıt Birleşik Krallık Cambridge + 1 daha

Stratejik Yönetim ve Liderlik Düzeyinde 8. Seviye Diploması, iddialı büyüyen organizasyonlar arasında etkili stratejiler geliştirmek ve uygulamak için tasarlanmıştır. Stratejik yönetim, İcra Direktörleri ve Üst Düzey Yöneticiler için ve kurumsal stratejiyi etkin kurumsal performansa dönüştürmek için yetki ve kişisel ilham alan kişiler içindir.

Proje Yönetimi Diploması (Sanal)

Asturias Corporación Universitaria
e-Öğrenme Yarı zamanlı 130 saat Ocak 2020 İspanya Madrid Kolombiya Bogotá + 2 daha

Bu diploma ile öğrenci, projelerin yönetildiği ana unsurlar, kişilerarası becerilerin yönetimi ve ustalığı, kazan-kazan müzakeresine ulaşma unsurları ve projelerin özlü özellikleri hakkında net bir vizyon kazanacak. başarılı olabilmek için gelecekteki görevinden dolayı. ..

İş Sağlığı Yönetimi ve Denetimi alanında Diploma (Sanal)

Asturias Corporación Universitaria
e-Öğrenme Yarı zamanlı 130 saat Ocak 2020 İspanya Madrid Kolombiya Bogotá + 2 daha

İş Sağlığı Denetim ve Yönetimi alanındaki diploma, öğrencinin aşağıdaki gibi iş faaliyetlerini geliştirmek için teorik ve pratik bir şekilde becerilerini edinmesini sağlar: iş sağlığı sistemlerini yönetme, uygulama, iyileştirme ve sürdürme ...

Entegre Yönetim Sistemleri Yönetiminde Diploma HSEQ (Sanal)

Asturias Corporación Universitaria
e-Öğrenme Yarı zamanlı 120 saat Ocak 2020 İspanya Madrid Kolombiya Bogotá + 2 daha

Profesyoneller, HSEQ Yönetim Sistemleri Entegre Yönetim Diplomasını tamamlayarak, uluslararası standartlara dayalı yönetim sistemlerinin geliştirilmesi, bakımı ve iyileştirilmesi için gerekli bilgileri farklı organizasyonlara uygulamak için gerekli bilgileri edinebilecekler ...