Doktora İşletme Bölümü

Genel

Kurumun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla bilgi edinin

Program açıklaması

İşletme Doktora / Doktora, Universidad Central de Nikaragua ile ortaklaşa sunuluyor.

İşletme Doktora / Doktora, en ileri işletme derecesidir. DBA, gelişmiş iş stratejileri ve çözümleriyle birlikte güçlü akademik içeriğin pratik bir kombinasyonudur. DBA, kapsamlı bir akademik ve endüstri ile ilgili deneyim kazanmak isteyen yüksek kurumsal düzeydeki kişiler için idealdir. Öğrenciler akademik araştırmalara, sosyo-ekonomik fikirlere ve ticari ilgi alanlarına aktif olarak katılırlar. Bu çift diploma programı, aynı zamanda bir doktora tarafından sağlanan akademik kariyer için kapsamlı bir temel arayan üniversite, üniversite koleji, politeknik öğretim görevlilerine yöneliktir. derece.

UCN Universidad Central de Nicaragua, 1997 yılında Nikaragua, Managua'da özel bir Nikaragua üniversitesi olarak kuruldu. CNU Consejo Nacional de Universidades tarafından akredite edilmiş ve Parlamento Yasası tarafından sınırsız derece verme yetkisine sahip tamamen özerk bir üniversite statüsünü ve Nikaragua Cumhurbaşkanı Kararı ile tamamen özerk üniversite statüsü verilmesiyle almıştır.

141152_pexels-photo-3759089.jpeg

Program Gereksinimleri

Programın esnek yapısı nedeniyle, kayıt süreklidir. Eşzamansız çalışma yöntemi ile desteklenen kabul edilen öğrenciler, kişisel ve mesleki taahhütlerine uygun olarak herhangi bir zamanda eğitimlerine başlayabilirler.

 • Uluslararası kabul görmüş bir akademik kurumdan yüksek lisans derecesi.
 • Üst düzey yönetici veya üst düzey yönetici pozisyonlarında asgari 4 yıl iş deneyimi.
 • İngilizce yeterlilik.

Öğrenim Ücretleri

seçenek 1

Tek Ödeme: 14.500 €

Öğrenim, çevrimiçi ödeme yoluyla veya banka havalesi ile ödenebilir.

 • Tüm öğrenim ücretini 14,500 € tutarında tek bir ödeme ile ödeyebilirsiniz (başka maliyet uygulanmaz).
 • Öğrenim ücreti, çevrimiçi ödeme veya banka havalesi yoluyla ödenebilir.

seçenek 2

On İki Taksit: Esnek

Talep üzerine esnek ödeme planları mevcuttur - başvuru formumuzla başvurduktan sonra yönetimimiz sizinle iletişime geçecektir.

Daha fazla ayrıntı için lütfen yönetimle iletişime geçin.

 • Öğrenim, aşağıdaki ödeme ortaklarımız aracılığıyla veya banka havalesi ile ödenebilir.

Kurs Özeti ve Sırası

Çekirdek Aşama

 • Araştırma Metodolojisi ve Tasarımı I
 • Araştırma Metodolojisi ve Tasarımı II

Uzmanlık Aşaması

 • Kurumsal Finansman ve Yönetişim
 • Yönetimsel ekonomi
 • Stratejik Liderlik
 • Performans Yönetimi
 • Uluslararası Pazarlama Yönetimi

Tez Aşaması

 • Tez
 • Tez Savunması
Son Güncelleme Eki 2020

Okul Hakkında

SMC is a government-accredited global online higher learning institution with learners from more than 130 different countries, providing unsurpassed academic excellence, content leadership, relevance ... Devamını oku

SMC is a government-accredited global online higher learning institution with learners from more than 130 different countries, providing unsurpassed academic excellence, content leadership, relevance via state-of-the-art technology. We tackle some of the world‘s biggest challenges with economic value creation, improving of best-practices, and sustainability to build a better future for all. SMC targets working professionals from all parts of the world who seek flexibility to study at any time from any place at their own pace. We possess a wealth of experience in the field of more than 20 years. This know-how built the foundation for the development of an innovative, credible, student- and service-oriented quality assurance framework, which has been officially licensed in the European Union to run higher education programs online with the power to issue degrees. Daha Az
Zug , Birkirkara + 1 Daha fazla Daha az