Eğitimin ana (medf)

Genel

Program açıklaması

Ödeme Tam Ücret

öğretim kariyerinizi ilerletmek

Eğitimciler, öğrenmek, geliştirmek ve çağdaş dünyaya katılmak için bilgi kullanımı vatandaşların kapasitelerini geliştirmede hayati bir rol oynamaktadır. Eğitim Yüksek Lisans Eğitimde lider olmak için yardımcı uzmanlık uzatmak amaçlamaktadır. Aynı zamanda tamamen çevrimiçi olarak sunulmaktadır, böylece her an, istediğiniz yerde çalışabilmeniz için esneklik kazandırır.

Bölümleri

  • Yetişkin, Professional ve İşyeri Öğrenme
  • UYGULAMALI DİLBİLİM
  • Kariyer Geliştirme
  • Müfredat ve Pedagoji Liderlik
  • Lider ve Yönetici Eğitim Organizasyonları
  • Çokkültürlü eğitim
  • Çevrimiçi ve Dağıtık Öğrenme

Diğer uzmanlık Eğitim Masters (Commonwealth yer Destekli) programı içinde mevcuttur.

Eğitiminiz önemli bir bileşeni araştırma toplumda eğitimin rolü sizin anlayış genişletmek için tasarlanmış dersler ve hızla değişen, çok kültürlü toplumlarda eğitimciler tarafından karşılaştığı zorluklar olacaktır. Uygulamalı Araştırma veya İleri Araştırma projesi arasında seçim yapın.

  • Uygulamalı Araştırma eğitim ortamında güncel konuları çözmek için yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımlar üzerinde pratik bir vurgu vardır. Bulunduğunuz işyeri dayalı bir araştırma projesi için çalışmalara bir zemin olarak kendi deneyimlerini kullanmak ve geliştirmek.
İleri Araştırma uzmanlık size eğitim çıkarları derinlemesine bir anlayış kazanmak için izin verir. araştırma yöntemlerini kullanarak, çağdaş eğitim farklı yaklaşımlar keşfetmek ve daha fazla öğrenme taahhüt için gerekli profesyonel araştırma becerilerini geliştireceklerdir. Bu uzmanlık tüm giriş şartlarını yerine tabi doktora içine bir araştırma temelli yolunu sunmaktadır.

Giriş Koşulları

  • lisans derecesi Onaylı, ya da eğitimde, eşdeğer.
  • olmayan bir ilgili disiplin bir lisans derecesine veya eşdeğeri olan adaylar Eğitim Usq Lisansüstü Belgesi girdiği için uygun olabilir. tamamlanması ve 4.0 minimum not ortalaması başarı üzerine, onlar Eğitim Yüksek Lisans giriş için geçerli olabilir.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Tüm öğrenciler yürürlükteki İngilizce dil ihtiyaçlarını karşılamak için gereklidir. Bu program IELTS 6.5 veya dengi en az gerektirir.

Eğer İngilizce dil gereksinimlerini karşılamak yoksa bir üniversite onaylı İngilizce dil programı incelemek için geçerli olabilir.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Are you thinking about studying in Australia? The University of Southern Queensland (USQ) prides itself on providing the best support possible to help you reach your study and career goals. USQ studen ... Devamını oku

Are you thinking about studying in Australia? The University of Southern Queensland (USQ) prides itself on providing the best support possible to help you reach your study and career goals. USQ students enjoy small class-sizes, collaborative learning spaces, and a suite of support services to enhance your study experience. With students from more than 80 countries and internationally accredited degrees and programs, you can choose to study on campus, external or online. Daha Az
Toowoomba , Springfield , Brisbane , Avustralya Çevrimiçi + 3 Daha fazla Daha az