EDGE ONLINE: İş Temelleri

Genel

Program açıklaması

57578_EDGE_Img1-S.jpg

EDGE ONLINE: İş Temelleri

Hedef basit: Günümüzde küresel ticareti yönlendiren temel kavramlar ve stratejiler konusunda net bir çalışma bilgisi sunmak. Ne alırsın:

 • Kendi temposunuzda öğrenin: Çevrimiçi kursu tamamlamak için 90 gününüzü alacaksınız
 • En iyilerden ders alın: Bu ders, UCLA Anderson birinci sınıf öğretim üyeleri tarafından seçilir
 • Konuşma konuş: işletme ve yönetimin kilit alanlarının temel sözcüklerini öğrenin
 • Yürüyerek yürüyüş yapın: kariyerinizi artırmak ve daha örgütsel değer sunmak için iş kavramlarını uygulayın
 • UCLA Anderson Executive Education Tamamlanma Sertifikası

Kurs Hakkında

Günümüz iş dünyasının sürekli değişen karmaşıklığının altında, endüstriniz ne olursa olsun dünyanın neresinde olursanız olun, iş temellerini oluşturan temel ilkelerdir. Bu vakıfları anlamak - nasıl birlikte çalıştıklarını ve bunları nasıl uygulayacağınızı - yöneticilik isterse girişimci olsun, işe giren herkes için bir gerekliliktir. Bu ders her biri öğrencilerin bir veya daha fazla temel işletme boyutunu tanıtan üç alana ayrılmıştır:

 1. Strateji ve Kuruluşlar
 2. Operasyonlar ve Finans
 3. Pazarlama ve Yönetsel Liderlik

Bu dersi tamamlayarak öğrenciler, iş dünyasına ve temel sürücülerine maruz kalarak, kuruluşları için daha fazla değer yaratıp yakalamalarını ve kariyer yörüngelerini hızlandırmalarını sağlayarak güçlü bir kariyer sınırı kazanacaklardır.

Müfredat

Strateji ve Örgütlere Giriş

57581_EDGE_Img2-S.jpg
Strateji ve Örgütlere Giriş işin nasıl yürüdüğünü öğrenme aşamasını belirler. Bir kuruluşun neyi ve temel amaçlarını anlama ile başlayarak, konular arasında dikey ve yatay entegrasyon, çeşitlendirme, yönetsel rol, teşvik planları tasarlama, iş stratejisi, "değerin" ticari bağlamda merkezi önemi ve endüstri kavramı yer almaktadır çekiciliği. Tamamladıktan sonra öğrenciler:/>/>

 • Giriş maliyetleri, dönüşüm, toplam maliyet, fiyat, ödeme yapma ve değer verme konusundaki isteklerini içeren anahtar kavramları kullanarak bir şirketin kârını belirleyin.
 • İşletmenizi ilgilendiren yatay ve dikey entegrasyon hakkında akıllıca kararlar verin.
 • Şirketinize ve müşterilerinize kasıtlı olarak yaratmak, yakalamak ve bunlara değer katmak için kapsamlı bir iş stratejisi kullanın.

İşletme ve Finansa Giriş

57580_EDGE_Img3-S.jpg
İşlemlere Giriş ve Finans, işin en önemli iki yönüne - bir ürünün veya hizmetin üretimini ve dağıtımını destekleyen süreçler ve operasyonu devam ettirmek için gerekli olan maddi imkana dönüştürür. Konular, süreç analizi, finansal temeller ve bilanço, gelir tablosu ve nakit akış tablosu gibi standart iş raporları ile her işin takip ettiği önemli faaliyetler arasındaki etkileşimi içerir. Tamamladıktan sonra öğrenciler:/>/>

 • Bir iş sürecinde potansiyel darboğazları belirleyin, böylece iyileştirme için neyi hedef alacağınızı bilirsiniz.
 • Proses iyileştirme için çeşitli seçenekleri analitik olarak karşılaştırın, böylece en iyisini seçin.
 • İlerlemenizi izlemek için standart iş raporlarını kullanarak finans, yatırım ve operasyonların temel iş faaliyetlerine göz atın.

Pazarlamaya Giriş ve Yönetsel Liderlik

57579_EDGE_Img4-S.jpg
Pazarlamaya Giriş ve Yönetici Liderlik, her iş adamının hakim olması gereken iki temel temel: pazarlama ve yönetsel liderlik ile ilgilidir. Öğrenme, özellikler / faydalar, 3 Cs, bir hedef pazarı segmentleme ve tanımlama ve 4 P gibi klasik pazarlama ilkeleriyle başlar. Daha sonra yönetim ve liderlik becerilerini ayırt etmek ve onurlandırmak, POLC [S] yönetsel mükemmellik modelinin her bir öğesine dalmak ve bir yöneticinin ahlakı ile ilgili önemli düşüncelerle bitmek üzere değişir. Tamamladıktan sonra öğrenciler:/>/>

 • Şirketi, müşterileri ve rekabeti içeren stratejik analizin yanı sıra müşterileri segmentlere ayırma ve hedefleme, fiyatlandırma, ürün / hizmetinizi yerleştirme, yerleştirme ve tanıtma taktikleri içeren bir pazarlama ve satış planını tamamlayın.
 • İşinizi yönlendiren stratejik [liderlik] ve taktik [yönetim] yönlerini harmanlayın.
 • İş yönetimine ve liderliğinize yaklaşımınızı yapılandırmak için ilişkili en iyi uygulamalar da dahil POLC [S] modelini kullanın.

Kimler Başvurmalıdır?

Bu tamamen çevrimiçi kurs, temel iş, yönetim ve liderlik kavramlarına güçlü bir temel oluşturmak isteyen herkesi hedef alıyor.

Son Güncelleme Şubat 2018

Okul Hakkında

Etkiler gelene kadar halkımız memnun değildir. İşletmelerini ve topluluklarını iyileştirmek, ilerlemek ve yükseltmek için liderlik ediyorlar. Devamını oku