EGADE İşletme Okulu'ndan Online MBA

Genel

Program açıklaması

115105_button.png

EGADE Business School'dan çevrimiçi MBA

1 Nolu İşletme Okulu'ndan MBA Online Kazanın. Lisans Derecesi Gerekli.

Latin Amerika'da 1 numara EGADE Business School at Tecnológico de Monterrey tam zamanlı bir programda 15 ay kadar kısa bir sürede tamamlanabilen bir çevrimiçi MBA programı sunmaktadır. Müfredat, bir dijital inovasyon odaklı yoğunlaşmayı ve çok kültürlü strateji ve müzakere etrafında yapılandırılmış iki daldırma içermektedir. Latin Amerika'da 1 numara olan EGADE Business School at Tecnológico de Monterrey çevrimiçi MBA programı, sizi uzun vadede yenilikçi ve sürdürülebilir bir şekilde yürütmek üzere donatır.

  • EGADE, Latin Amerika'da 1 Nolu İşletme Okulu'nu sıraladı.
  • EGADE Business School “üçlü taç” akreditasyonuna sahiptir (MBA Derneği, İşletme Yüksek Okullarını Geliştirme Derneği ve Avrupa Kalite Geliştirme Sistemi) tarafından akredite edilmiştir.
  • Tam zamanlı bir programda 15 ay kadar kısa bir sürede tamamlayın.
  • Bir dijital inovasyon odaklı konsantrasyon.
  • Sürdürülebilirlik ve yenilik odaklı çekirdek müfredat

EGADE Business School'dan online MBA programı zorunlu bir dört derslik bir konsantrasyon sunar: Dijital Dönüşüm. Konsantrasyon, inovasyon, girişimcilik ve iş analitiğine odaklanıyor

115105_button.png

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

The EGADE Business School at Tecnológico de Monterrey, ranked No. 1 in Latin America, offers an online MBA program rooted in innovation and entrepreneurship, sustainability and a global outlook.

The EGADE Business School at Tecnológico de Monterrey, ranked No. 1 in Latin America, offers an online MBA program rooted in innovation and entrepreneurship, sustainability and a global outlook. Daha Az
San Pedro Garza García