Endüstri için Msc / PgD / PgC Gıda Teknolojisi (Çevrimiçi Uzaktan Eğitim)

Genel

Program açıklaması

Kursa Genel Bakış

Endüstri için Gıda Teknolojisi alanındaki bu çevrimiçi, esnek ve dağıtılmış öğrenme (FDL) Yüksek Lisansı, özellikle kendi uygulamalarına özel referans ve uygulama ile, gıda imalat sanayi personeli, özellikle teknik kalite güvencesi ve yeni ürün geliştirmede çalışanlar geliştirmeyi amaçlamaktadır. Bu uygulamalı program, katılımcıların önyargılarına ve uygulamalarına meydan okumak, ayrıca bilgi, beceri ve yetkinliklerini geliştirmek için tasarlanmıştır.

Sadece elektronik araçlarla verildiğinden, bu programa üniversiteye devam etmek gerekmez.

Kurs içeriği

Bu program yalnızca yarı zamanlı, dağıtılmış, esnek bir öğrenme temelinde sunulmaktadır. Endüstri için MSc Gıda Teknolojisi elde etmek için, öğrencilerin başarıyla 180 kredi değerinde modülleri tamamlamak zorundadır. Bu, araştırma projesi bileşeni de dahil olmak üzere tüm temel modülleri içermelidir.

Modüllere Cardiff Met'in Moodle platformu üzerinden erişebilecekler. Modüller yıl içinde belirlenen noktalarda serbest bırakılacak ve öğrencilerin her bir modülü belirli bir tarihe kadar tamamlamaları gerekecektir. Programın yapısı aşağıdaki gibidir:

1. Yıl (PgC)
Dönem 1: Küresel Gıda Kalite Yönetim Sistemleri (20 kredi)
2. Dönem: Küresel Gıda Güvenliği (20 kredi)
1. terim

2. Yıl (PgD)
Dönem 1: Küresel Gıda Ürün Uygunluğu (20 kredi)
Dönem 2: Araştırma Yöntemleri (20 kredi)
1. terim

3. Yıl (YL)
Araştırma Projesi (60 kredi)

Öğrenme

Öğrenciler her yıl iki öğretici modül (bir dönem Terim 1 ve bir dönem 2/3) ve yıl boyunca iş temelli bir öğrenme (WBL) modülünü alacaklardır. Öğretilen modüllerin, öğrencinin işyeri uygulamalarıyla bağlantılı açık amaçları ve değerlendirme gereksinimleri vardır. WBL modülleri, belirli bir alanda uzmanlığı göstermek ya da öğrencinin daha az uzmanlık gerektiren bir alanda bilgisini geliştirmesini sağlayacak bir çalışma modelini takip etmek için kullanılabilir. Bu modüller için öğrenme çıktıları ve değerlendirme kalıpları, öğrencinin WBL eğitmeni ile müzakere edilecektir. Son yılda, öğrenciler bir araştırma projesini tamamlayacaktır.

Modüller, sistematik bir bilgi anlayışının ve güncel konuların eleştirel bir farkındalığının geliştirilmesini destekleyecek şekilde tasarlanmıştır. Çalışmaya dayalı bakış açıları, öğrencilerde kendi ileri bursları için geçerli olan tekniklerin kapsamlı bir anlayışını geliştirmeyi amaçlar. Son olarak, araştırma projesi modülü, bilginin uygulanmasında özgünlüğü geliştirir, disiplinde bilgiyi oluşturmak ve yorumlamak için kullanılan araştırma ve sorgulama tekniklerinin nasıl kullanıldığına dair pratik bir anlayışla birlikte

istihdam

Program, sektördeki Kalite Güvencesi ve teknoloji uzmanları dahil olmak üzere mevcut ve aday teknik ve NPD personeline, içinde çalıştıkları bilgi ve becerileri göstermek için potansiyel sağlar. Mevcut bir şirkette veya daha yüksek bir istihdam pozisyonuna geçmek için kariyer ilerlemesini kolaylaştırmak için bir araçtır.

Giriş koşulları

BSc Gıda Bilimi / Teknolojisi veya ilgili bilim dalında onur derecesi. Zaman zaman, gıda endüstrisinde önemli düzeyde üst düzey deneyim gösterebiliyorsa, diğer disiplinlerde dereceleri olan adaylar düşünülebilir.

Ayrıca, tüm adaylar normal olarak ilgili bir ortamda en az 3 yıllık bir deneyim gösterebilmelidir. Programın uygulamalı doğası ve eleştirel yansıma vurgusu, adayların çalışmalarını odaklayabilecekleri ve geliştirebilecekleri ilgili deneyime sahip olmalarını gerektirir.

Tüm adayların, ödevlerin pratik öğelerini uygulamalarını sağlamak için bir yiyecek ve / veya içecek üretim ortamında çalışmaları gerekir.

Lütfen bu programın mezuniyetten hemen sonra giriş yapmak için veya gıda imalat endüstrisine geçmek için Yüksek Lisans seviyesinde bir program arayan adaylar için uygun olmadığını unutmayın.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Located in an exciting, modern European capital city, Cardiff Metropolitan University is a global university. We are continually investing in our students' future and provide education and training op ... Devamını oku

Located in an exciting, modern European capital city, Cardiff Metropolitan University is a global university. We are continually investing in our students' future and provide education and training opportunities that are accessible, flexible and of the highest quality to students from over 140 countries worldwide.???? Daha Az