Finansal Yönetim Msc

Genel

3 konum mevcut
Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Edinburgh Business School , Heriot-Watt Üniversitesi İşletme Fakültesidir.

EBS, 25 yılı aşkın bir süredir iş profesyonellerinin iş liderleri olmalarına yardımcı olmakta, işlerinde yüksek kalitede ve erişilebilir lisansüstü programlar sunmaktadır. Bizim popüler çevrimiçi MBA , Yüksek Lisans , DBA ve Doktora programları 20.000 'den fazla mezunların kariyerlerini hızlandırdı. Öğrencilerimiz maaşlarında artış gördü, şirketlerinde promosyonlar kazandılar ve çoğu kendi işini kurdular.

Neden Finansal Yönetim Programında Yüksek Lisans Bulundu?

Finans mesleğinde çok çeşitli pozisyonlara hazırlayacağınız finansın temelleri ve dinamik yapısı hakkında güçlü bir anlayış geliştireceksiniz.

eryj

Program Yapısı

Finansal Yönetim programında online MSc, yoğun çalışan profesyonellerin hayatlarına uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. Çalışmalarınıza nerede ve ne zaman başladığınızı ve bunları bitirdiğinizde seçme özgürlüğü verir. Bununla birlikte, bir sınıf ortamını tercih ederseniz, programı sunan Öğrenim Ortaklarımızdan biriyle çalışmayı tercih edebilirsiniz.

Programı tamamlamak için, beş çekirdek ders ve yedi seçmeli listeden seçilen dört seçmeli geçmelidir. Temel dersleriniz:

- Muhasebe

- Kredi Riski Yönetimi

- Türevler

- Finans

- Finansal Risk Yönetimi .

Bu program hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Ilgilenen?

Tipik olarak tanınmış bir birinci veya ikinci sınıf onur derecesi veya eşdeğer mesleki niteliklere sahip olursunuz. Fakat eğer yapmazsanız, konuya üç yüksek lisans dersi ve diğer iki çekirdek dersten geçilerek giriş yapılabilir.

Şimdi başvur .

r6j

Değerlendirmeler

Yüksek Lisans derslerinin her biri üç saatlik bir sınav ile değerlendirilir. Hazır olduğunuzda siz seçersiniz ve size yakın bir değerlendirme merkezi sunacağız. Tüm dersler, her yıl haziran ve aralık ayında yapılan önemli sınavlarımızda ( diyetler ) incelenir. Mart ve Ağustos aylarında küçük sınavlar yapılır; Daha fazla bilgi için bize ulaşın .

Muafiyetler

İlgili bir konuya önceki bir kalifikasyonunuz varsa, size bir muafiyet verebiliriz. Lütfen bu istisnaların sadece kendi takdirimize bağlı olduğunu unutmayın.

Bu program hakkında bir soru sormak ister misiniz?

harç

Ücret hesaplayıcımız , programın maliyeti hakkında size bir genel bakış sunacaktır.

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Bizimle iletişime geçin; sizden duymak isteriz.

Dubai Kampüsü
Edinburgh Business School
Heriot-Watt Üniversitesi
Posta Kutusu 294345
Dubai Uluslararası Akademik Şehri
Birleşik Arap Emirlikleri

DubaiMBA@ebs.hw.ac.uk
971 (4) 435 8770

Edinburgh Kampüsü
Edinburgh Business School
Heriot-Watt Üniversitesi
Edinburg
EH14 4AS

44 (0) 131 451 3090

enquiries@ebs.hw.ac.uk

oncampus@ebs.hw.ac.uk

Malezya Kampüsü
Edinburgh Business School
Heriot-Watt Üniversitesi Malezya
1 numara Jalan Venna p5 / 2
5 numaralı bölge.
62200 Putrajaya
Malezya


Yarı Zamanlı MBA
603-8894 3888
MalaysiaMBA@ebs.hw.ac.uk

Ya da yakınınızdaki bölge ofislerimizden birine başvurabilirsiniz.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Edinburgh Business School has been helping working professionals become business leaders for over 25 years, offering high quality and accessible postgraduate programmes in business. Our popular online ... Devamını oku

Edinburgh Business School has been helping working professionals become business leaders for over 25 years, offering high quality and accessible postgraduate programmes in business. Our popular online MBA, Masters, DBA and PhD programmes have accelerated the careers of over 20,000 graduates, with many experiencing an increase in their salaries, promotions within their companies and others starting their own businesses. Daha Az
Edinburg , Dubai , Putrajaya + 2 Daha fazla Daha az
Okulun web sitesini ziyaret edin