Finansta Bilim Ustası (University College Dublin)

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Üniversite Koleji Dublin

AACSB (ABD), AMBA (İngiltere) ve EQUIS (Avrupa) 'nın üçlü akreditasyonuna sahip olan seçkin işletme okullarından biri olan ve dünya çapındaki kurumların% 1’inde yer alan University College Dublin (UCD) Profesyonellerin hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olma derecesi.

University College Dublin (UCD) tarafından verilen ve Singapur'da Kaplan aracılığıyla verilen programlarla verilen tüm Dereceler, Çin Halk Cumhuriyeti Eğitim Bakanlığı'na bağlı olan Çin Scholarly Exchange Uluslararası Hizmet Merkezi (CSCSE) tarafından onaylanmıştır.

Finans programında Yüksek Lisans of Science, Finans alanında ustalık elde etmek, kariyerlerinin büyümesini hızlandırmak ve ağlarını benzer düşünen iş liderleriyle kurmak isteyen profesyoneller için tasarlanmıştır. Program Finansın kilit alanlarında sağlam bir temel sunmaktadır.

Öğrenciler yaratıcılıklarını geliştirmeye, analitik yeteneklerini geliştirmeye ve takımlarda iyi çalışma kapasitelerini güçlendirmeye teşvik edilir.

Yapı ve İçerik

Bu Yüksek Lisans Programı, yarı zamanlı olarak en az 18 ay içerisinde tamamlanabilir. Programın yapısı aşağıdadır:

Çekirdek Modüller

 • Örgütsel Davranış
 • Küresel Stratejik Yönetim
 • Kurumsal Finansal Yönetim
 • Araştırma Kağıdı 1
 • Araştırma Makalesi 2

Pathway modülleri

 • Sermaye piyasaları
 • Türev Menkul Kıymetler
 • Portföy ve Risk Yönetimi
 • Stratejik Finans

Araştırma Makaleleri 1 ve 2, sırasıyla 6 ve 12 ayların sonunda teslim edilecektir.
Sermaye Piyasaları, Türev Menkul Kıymetler, Stratejik Finans, Portföy ve Risk Yönetimi modülleri, her biri 7,5 kredidir.

Giriş Koşulları

Bu Yüksek Lisans programı aşağıdakileri içeren çok çeşitli nitelikler kabul eder:

 • Herhangi bir disiplinde lisans diploması
 • Lisans derecesi olmayan ancak ilgili mesleki yeterliliğe ve iş deneyimine sahip adaylar, duruma göre değerlendirilecektir.

Her durumda, programa kabul edilmek için nihai karar Üniversiteye aittir.

İngilizce Gereksinimleri:

Adayların Üniversitenin İngilizce dil gereksinimlerini karşılamaları gerekmektedir.

Teslimat yöntemleri:
Tipik bir terim, 2 çalışma modülünü kapsayan 3 aylık bir dönemdir.

Her modül 12 hafta boyunca teslim edilir. Sermaye Piyasası, Türev Menkul Kıymetler, Stratejik Finans, Portföy ve Risk Yönetimi modülleri 42 temas saati ile desteklenirken, programdaki diğer modüller 45 irtibat saati ile desteklenmektedir. Dersler genellikle hafta içi günlerde yapılır.

Değerlendirme yöntemleri:
Her modül, herhangi bir sınıf katılımı, yazılı ödevler, projeler ve sınavların birleşimiyle değerlendirilir. Değerlendirme yöntemleri, bireysel modül gereksinimlerine göre değişebilir.

Mezuniyet ve Derecesi

Program yapısında öngörülen modülleri başarıyla tamamlayan ve geçen öğrencilere, University College Dublin'den Finans Yüksek Lisansı verilir.

Yüksek Lisans Derecesi, kampüsteki mezunlara verilen ödülle aynı olacaktır.

Program Ücretleri

Toplam ücret üniversite kaydı, dersler / dersler / çalıştaylar ve ödevler / testler / sınavlar / projeler (varsa), dijital formattaki program materyalleri, Derecesi (kazanılmışsa) ve transkript gibi değerlendirmeleri içerir.

Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Kaplan’s vision is to become Singapore’s “Private Education Institute of Choice”, and we are committed to helping our students achieve their career and educational goals through lifelong learning oppo ... Devamını oku

Kaplan’s vision is to become Singapore’s “Private Education Institute of Choice”, and we are committed to helping our students achieve their career and educational goals through lifelong learning opportunities. Daha Az
Singapur , Singapur , Singapur + 2 Daha fazla Daha az